vind_al_drago_wsj_im-152135_0.jpg

انجام وظیفه خود را. عکس Al Drago/وال استریت ژورنال. جبهه عکس, توسط اندرو Caballero-رینولدز/گتی

به عنوان تهدید در آنچه که به احتمال زیاد شروع یک کینه توز جدید سفارش استیضاح جنایی پاتولوژیک دروغگو پنج بار پیش نویس طفره زن و کینه جو گانگستر در قدرت فقط به حال سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman وطن پرست و شورای امنیت ملی اوکراین متخصص که شهادت خود را در مورد بالا جنایات در خانه جلسات جسمی حذف شده از کاخ سفید – در نتیجه یک بار دیگر اثبات می کند گفت: یکی از مریم گلی “شما می توانید خدمت كارش و یا شما می تواند در خدمت مغلوب ساختن پیشی جستن اما این غیر ممکن است برای انجام هر دو است.” پسر پناهندگان یهودی که به ایالات متحده زمانی که او سه بعد از خانواده خود فرار کرد, اوکراین, Vindman خدمت تورهای متعدد در خارج از کشور و زخمی شده بود توسط یک بمب کنار جاده ای در عراق, درآمد او قلب بنفش. او در ادامه به کسب مدرک کارشناسی ارشد در روسی از دانشگاه هاروارد خدمت در سفارتخانه های آمریکا در کیف و مسکو بود و بسیار به عنوان شورای امنیت ملی را بالا متخصص در اوکراین است.

به عنوان بخشی از وظایف خود Vindman گوش کرده بود در ماه ژوئیه تماس بین تهمت و رئیس جمهور اوکراین; شهادت در تحت حکم او به جرات می گویند او احساس آن را “نامناسب” برای به اصطلاح رئیس جمهور “به تقاضای یک دولت خارجی بررسی یک شهروند ایالات متحده و سیاسی حریف است.” پس از خود ساختگی تبرئه و دروغ گفتن لعن قلدری victory lap تهمت قول داد انتقام در برابر همه خود را درک دشمنان با Vindman در بالای خود را کثیف لیست. رفتن یک Stalinesque گام بیشتر او همچنین اخراج و حذف Vindman را برادر دوقلو یوگنی همچنین ارتش سرهنگ که مشغول به کار در کاخ سفید ، امروز گفت: سابق FBI دستیار کارگردان فرانک Figliuzzi, “این دیگر مردم است.”

به بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن خرده عمل انتقام مجددا آنچه که در حال حاضر غیر قابل توقف فساد در ایران به راه انداخته است; گفت: یکی حکیم “آنها را سوزاند این همه برای مغلوب ساختن پیشی جستن.” به خصوص unconscionably آن آمد و با یک تزئین جانباز و انجام حرفه ای است که برای چندین دهه “اتحاد وحی در خدمت کشور خود و خود را رئیس جمهور” گفت: Vindman را وکیل David ماشین کار در یک بیانیه قدرتمند. “وجود دارد هیچ سوال در ذهن هر آمریکایی چرا این مرد است که بیش از…LTC Vindman خواسته شده بود به ترک برای گفتن حقیقت. افتخار او تعهد خود را به حق وحشت زده قدرتمند… او آنچه هر عضو ما نظامی است که متهم به انجام هر روز: او به پیروی از دستورات او اطاعت سوگند خود را و او در خدمت کشور و…که برای قوی ترین مرد جهان رو به با سکوت های قابل انعطاف و همدست – تصمیم به انتقام دقیق.”

بازتاب Adam Schiff, Pressman به پایان رسید با یک سوزاننده مسئول در مورد احتمال rocky آینده. “در این کشور درست مسائل و بنابراین آیا, حقیقت,” او گفت:. “اگر ما اجازه می دهد راستگو صدای به سکوت می شود اگر ما چشم پوشی از هشدارهای خود را در نهایت وجود خواهد داشت هیچ کس از چپ به ما هشدار می دهند.” Vindman خواهد شد که اختصاص به یک کار در وزارت دفاع هنوز نظر خود را شلیک. اما در شهادت او را قبل از او poignantly ابراز ایمان خود را در کشور خود را برای اطمینان بخشیدن به پدرش. “نگران نباشید. من خوب خواهد بود برای گفتن حقیقت,” او گفت:. “پدر من اینجا نشسته امروز در ایران صحبت به مقامات منتخب ما اثبات شده است که شما تصمیم درست 40 سال پیش (به اینجا می آیند) و در جستجوی یک زندگی بهتر برای خانواده ما است.” بعد از او پرسیده شد که توسط یک نماینده مجلس چرا او نبود نگران عواقب. “کنگره به دلیل این است که امریکا,” او گفت:. “این کشور من در خدمت و دفاع کرد. که همه برادران من خدمت کرده اند. و در اینجا مناسب مهم است.” در جلسه اتاق در چه زمانی کشور ما تشویق حضار آغاز شد.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به روز رسانی: تهمت نیز فقط اخراج آمریکا Ambasador به اتحادیه اروپا گوردون Sondland که علیه او شهادت. یک مشاور به نام هر دو اقدامات “سیفون کردن لوله ها. لازم بود.” Unhinged, طریقی کاملا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im