اگر متوسط دموکرات ها جدی هستند زمانی که آنها می گویند آنها تنها نگرانی این است که ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها باید به فکر پشتوانه بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت.

اگر شما باور در صرفه جویی در دموکراسی دادگاه ها و سیاره و معکوس مصر ظلم و ستم و فساد و بی دقتی است که تعریف دولت فعلی شما وظیفه دارید در نظر بگیرید حداقل از نامزدی محبوب ترین سناتور آمریکا بالا جمع آوری کمک در دموکراتیک مقدماتی و مرد است که به طور کلی مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در سر-به-سر سنجی به مدت پنج سال در حال حاضر.

مطمئن شوید که شما نمی توانید نادیده بگیرد جدید ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی نشان می دهد که “سوسیالیسم”—نیمی از ساندرز’ “دموکراتیک سوسیالیستی” با نام تجاری مورد به عنوان محبوب به عنوان سرمایه داری محبوب است. عقل متعارف نشان می دهد جمهوری خواهان خواهد عشق را به اجرا در برابر سوسیالیستی به عنوان بازار سهام به طور مستمر بازدید جدید اوج, بالا بردن تمام قایق های که اتفاق می افتد به صورت شناور در دریایی از 401(k).

اما هر متخصص در عقل متعارف یک چیز مشترک است: یکی از آنها تا به حال مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

دموکرات ها نمی توانید برنده شوید بدون چپ

استقرار دموکرات ها به نظر می رسد به زندگی در ترور reliving 1972 انتخابات ریاست جمهوری زمانی که یک triangulating ریچارد نیکسون خرد lefty جورج مک گاورن. اما دو خیلی بیشتر اخیر کابوس — 2000 و 2016 — بسیار آموزنده. زمانی که دموکرات ها شکست خود را به سمت چپ ترین جناح را در برابر جمهوریخواهان قادر به کش رفتن انتخابات است. فراتر از توانایی های خود را برای خواستگاری, پارتی, ترین تمایلی هواداران بهترین مورد برای قدرت ساندرز’ نامزدی است که تقریبا هر استدلال در برابر او به پایان می رسد تا با اشاره به چرا او ممکن است منحصر به فرد electable.

ادعا می کند که “هیچ کس دوست دارد او را” در واشنگتن یا این که او نمی تواند غلبه بر حزب سوسیالیست نام تجاری, چشم پوشی از آنچه در مجموعه او را جدا از دیگران. برایان فالون سابق سخنگوی هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی, تماس, آن را یک “اصالت عامل است.”

هیچ کس دوست دارد سیاستمداران این است که چرا آنها بازی فویل در آگهی پس از تبلیغ و حتی در تبلیغات برای حرفه ای سیاستمداران است. برنی ممکن است بسیاری از چیزها اما او هیچ ایده از یک کاپیتول هیل نرم و صاف کردن.

بله ساندرز است که یک دموکرات است. نه اکثر رای دهندگان. مستقل محبوب ترین وابستگی حزبی در امریکا تا کنون.

در سال گذشته پیت Buttigieg خودش جامد ساخته شده و در عین حال نقطه آشکار. “اگر ما در آغوش یک محافظه کار, دستور کار, شما می دانید آنچه را که آنها در حال رفتن به انجام?” او گفت:. جمهوری خواهان می گویند “ما یک دسته از دیوانه سوسیالیست. بنابراین اجازه دهید ایستادن برای حق سیاست رفتن وجود دارد و دفاع از آن است.”

اگر هر حزب دموکرات در حال رفتن به به نام سوسیالیستی شاید کسی است که دهه را صرف برخورد با این اتهام است که ما بهترین انتخاب است. و با توجه به اینکه 4 در 10 بزرگسالان آمریکایی نمی توانیم 400 اضطراری شما می توانید استدلال می کنند که بهترین نامزد برای اجرا در برابر تهمت—پیاده روی بنای تاریخی به خطرات ناشی از به ارث برده ثروت—یک نامزد است که دهه را صرف هشدار در برابر شر از اقتصاد که بالا 0.1% خود را به عنوان حد پایین 90%.

شاید مضحک ترین ادعای این است که برنی نشده انجام شده به اندازه کافی.

این نادیده بیش از 200 صورتحساب او co-حمایت که شد قانون—از جمله 2014 جانبازان دسترسی به, انتخاب و پاسخگویی به قانون او مذاکره با قانونگذاران محافظه کار جان مک کین و جف میلر به اصلاحات در وزارت امور سربازان سابق. (تهمت را دوست دارد که قانون بسیار او اغلب طول می کشد اعتبار برای آن خود را.)

و آن را عملا افترا آمیز به بی اعتنایی ساندرز’ تحول تاثیر در سیاست آمریکا است. او کمک کرده است تا رهبری حزب دموکرات به یک رنسانس از مبارزه برای چیزهای بزرگ برای طبقه کارگر آمریکایی است. او یکی از بزرگترین قهرمانان از 15 دلار حداقل دستمزد یک جنبش است که جاروب بسیاری از ایالت ها و کمک به درایو درآمد و سود در میان فقیرترین کارگران است.

ادعا می کند که او وعده بیش از حد “چیزهای رایگان” را نادیده گرفت که دموکرات ها شکست خورده اند زمانی که آنها وعده داده شده ،

قرار است اقلام بلیط بزرگ مانند دانشگاه آزاد و جهانی pre-K ممکن است به نظر می رسد بیش از حد سخاوتمندانه اما آنها فقط گرد کردن اشتباهات در مقایسه با افزایش اخیر در بودجه دفاعی همراه با گسترده کاهش مالیات برای شرکت های بزرگ گذشت مغلوب ساختن پیشی جستن ایران. و در حالی که محبوبیت برای “مدیکر برای همه” افزایش می یابد و در نظر سنجی آن خواهد بود قوی نقطه فروش اگر کل حزب دموکرات در پشت آن ساخته شده است که این امر منجر به افزایش حقوق و دستمزد.

‘برنی یا نیم تنه’ نمی خواهد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن

هیچ کدام از این ها به معنای تایید هر نوع گروگان گیری “برنی یا نیم تنه” ذهنیت است.

پیروان او گاه به گاه تهدید به خودداری از حمایت خود nonpreferred نامزد هستند به عنوان نامعقول به عنوان آنها می تواند از هر کسی که باید در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به هدفمند آسیب این رئیس جمهور gleefully به آسیب پذیر ترین. با این وجود همراه با گاهی اوقات وحشت زده خصومت نسبت به “normie” دموکرات و تمایل به ترافیک در توطئه تفکر است که سرمایه گذاری عرفانی نوسان در گاهی اوقات comically بی منطق کمیته ملی حزب دموکرات — ارائه می دهد برخی از شواهد که این جنبش ممکن است عدم ائتلاف-ساختمان پتانسیل لازم برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما این تفرقه نیست و اغلب به نظر می رسد در ساندرز خود اثبات شده بی حواس او را پرت مانند هیلاری کلینتون “لعنت ایمیل.”

مانند اکثریت قریب به اتفاق ساندرز حامیان در سال 2016 انتخابات, من می خواهم با کمال میل رای به هر نامزد دموکرات بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. این سناتور نیست حتی مورد علاقه من سناتور در حال اجرا برای نامزدی. در عین حال یکی از دلایلی که من باید به طور جدی در نظر ساندرز است که او تا به روشن ترین راه برای متحد کردن حزب دموکرات و برکناری بد دلقک در دفتر بیضی.

و اگر شما فقط در مورد مراقبت از برنده شدن شما نمی تواند چشم پوشی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im