مودی مسلمانان

“خوشبختانه دولت ایالات متحده می دهد که به تعصب هیچ تحریم.”—جورج واشنگتن _Letter به یهودی جماعت Newport, Rhode Island (1790)

اگر او حسود آن را نشان نمی دهد. حسادت شده اند که بعید داده خرسندی از این مناسبت است. آن زمانی رخ داد که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان استفاده از 36 ساعت فاصله خود مشغول کاخ سفید برنامه به عجله کردن به هند برای جشن ریاست جمهوری خود را در حضور تهمت و گفته بود قبل از خروج از 10 میلیون سرخپوستان در بزرگترین ورزشگاه کریکت. (به گفته خبرنگاران حاضر در این رویداد معلوم شد نه میلیون نفر از شرکت کنندگان مغلوب ساختن پیشی جستن گفته خواهد بود در حضور بودند در غیر این صورت اشغال شده به طوری که آنها تا به حال به دست این رویداد است. باقی مانده میلیون آن را دوست داشتم اگر چه بسیاری از آنها را به سمت چپ قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید bloviating.)

این Trumpian حسادت که او اشاره به در طول سفر خود با الهام از وقایع است که تا به حال صورت گرفته در هند هشت ماه و دو ماه قبل از Trumpian بازدید که حتی بی اعتنا تهمت باید آگاه بوده است.

اول از حوادث در زمان در آگوست 5, 2019. این زمانی بود که دولت هند با عجله از طریق یک فرمان ریاست جمهوری از رئیس جمهور مودی که لغو ماده 370 و 35A از هند و اساسی است. این مقالات مربوط به جامو و کشمیر یک منطقه حکومت هند و ساکنان 7 میلیون مسلمان است.

ماده 370 طراحی شده است تا مطمئن شویم که جامو و کشمیر همیشه خواهد بود یک دولت اکثریت مسلمان و هندوها از جاهای دیگر در هند خواهد بود نه مجاز به رفتن وجود دارد و لذت بردن از همان حقوق تضمین اکثریت مسلمان. در میان حقوق تضمین شده با اکثریت مسلمان بودند این حق را برای خود قانون اساسی حق مالکیت و استقلال را به قوانین در همه امور به جز دفاع و ارتباطات و امور خارجه. مقاله 35A مجاز محلی مقننه در کشمیر به تعریف دائمی ساکنان این منطقه است.

مودی حمله به مسلمانان نیست در پایان ماه اوت. در دسامبر 2019 دو ماه قبل از برگ برنده دیدار هند را مجلس تصویب تابعیت (متمم) قانون 2019. آن را گسترش هندی تابعیت به مهاجران از کشورهای همسایه مگر اینکه آنها مسلمان هستند.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اگر چه او وانمود به اطلاع مغلوب ساختن پیشی جستن است مسلما حسادت. دوست نداشتن خود را از مسلمانان است که به خوبی شناخته شده است.

قبل از انتخابات خود را در مصاحبه با سی ان ان اندرسون کوپر گفت: “من فکر می کنم اسلام ما متنفر است. ما باید برای رسیدن به انتهای آن است. وجود باور نکردنی نفرت از ما-هر کسی است.” در دسامبر 7, 2015 مبارزات انتخاباتی خود گفت: “Donald J. Trump, خواستار یک کل و تعطیلی کامل مسلمانان از ورود به ایالات متحده تا زمانی که کشور ما نمایندگان می تواند کشف کردن آنچه جهنم در جریان است.” در مارس 9, 2016, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من فکر می کنم اسلام ما متنفر است. . .ما نمی توانیم اجازه می دهد تا مردم از آمدن به این کشور که این نفرت از ایالات متحده و از افرادی که مسلمان نیست.”

به عنوان به زودی به عنوان او ادای سوگند به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن صادر شده برای اولین بار از بسیاری از ممنوعیت بودند که به زده توسط دادگاه به دلیل ضد اسلام اثر است. آن را تحت عنوان: “حمایت از ملت از تروریست خارجی, ورود به ایالات متحده است.” بعد او گفت: همه می دانستند آن معنا و گفت: این یک “سفر بان کی مون.”. . .عالی نظارت و هوشیاری باید رعایت شود. ما خواهید بود بسیار منصفانه اما بیش از حد بسیاری از چیزهای بد اتفاق می افتد و درصد واقعی و نفرت بیش از حد بزرگ است.” در 20 مه 2017, واشنگتن پست منتشر شده یک جدول زمانی از مغلوب ساختن پیشی جستن ضد اسلامی در سخنان ابتدای سال 2011 و در ادامه از طریق تاریخ انتشار. لیست جامع است.

در تاریخ 1 نوامبر سال 2019 سابق رهبر اکثریت از خانه هری رید نوشت: یک op-ed تاسف این آسیب تهمت ضد اسلام و بلاغت و اقدامات انجام داده اند به ایالات متحده است. در علاوه بر این به تهمت بارها و بارها گفت که مسلمانان نفرت ما آقای رید معتقد است که: “او تحت فشار قرار دادند برای نظارت مسلمان در خانه از عبادت و ایجاد یک پایگاه داده از مسلمانان در ایالات متحده.”

موارد فوق است بناچار محدود شرح تهمت را تکرار عبارات نفرت از مسلمانان است. آن را کمک کند توضیح عدم نگرانی برای مودی درمان از مسلمانان است. در پایان دیدار خود مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از مودی: “نخست وزیر باور نکردنی بود در آنچه که او به من گفت. او می خواهد مردم را به آزادی مذهبی و بسیار به شدت. . .او گفت که در هند آنها بسیار سخت کار کرده اند به بزرگ و باز آزادی مذهبی. و اگر شما به عقب نگاه کنید و ببینید چه خبر است نسبت به مکان های دیگر به خصوص اما آنها واقعا سخت کار می کرد آزادی مذهبی.”

شاید تهمت بود غافل از این تظاهرات که قرار بود در سراسر هند به دلیل لغو مقالات 370 و 35A قانون اساسی و تابعیت (متمم) قانون 2019 دادن تابعیت به برخی از پناهندگان اگر آنها مسلمان نیست. اگر او آگاه بود از آنچه که قرار بود او به عنوان در بسیاری از چیزهای dismally ناآگاهانه. اگر آگاه باشند اما جونگ, ما فقط می توانیم از آنچه این کشور تبدیل خواهد شد و باید سلطنت او چهار سال دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>