شتاب ساخته شده در مجموعه دوم آسانسور BYU والیبال مستقیم-مجموعه برنده بیش از USC

پروو — مسابقات والیبال شامل بسیاری از حرکت و برای ردیف 2-رتبه BYU مردان تیم والیبال ساخته شده است یک افزایش انرژی میدوی را از طریق مجموعه دوم. از آنجا که خانمها بالغ نگه داشته نورد گرفتن با مراجعه به USC در مجموعه های مستقیم (25-18, 25-15, 25-19) در مقابل به طور معمول با صدای بلند اسمیت Fieldhouse جمعیت.

پایین 11-10 به تروجان ها و در مجموعه دوم به, خانمها بالغ پاره پاره کردن 10 امتیاز — یک به ثمر رساند رگه دشوار به جمع اوری در این سمت را به ثمر رساند دوره والیبال. بازیکنان گرد هم آمدند و جریان را به 20-11 سرب و هرگز به عقب نگاه کرد.

ویل استنلی حال خدمت برای همه 10 امتیاز در اجرای آن نباید به عنوان یک شگفتی به هر کسی.

“ویل ساخته شده برخی از واقعا خوب تصمیم گیری همراه با مربیان ما برای دریافت خدمت در نقاط خاص بنابراین ما می تواند به نوعی بلوک ما در جای خود و برخی زودتر می خواند گفت:” BYU مربی شان اولمست اینه که. “ما شروع به ساخت برخی از خوب لمس و کمی بهتر از ما بودند در شروع که مجموعه ای در حال گذار.”

به عنوان برای جلوگیری از آن اختصاص 14 تعداد بلوک به USC شش. پیشرو در این رده بود middle blocker براندن Oberender که اختصاص هفت بلوک به کمک بازی در محل مجروح Felipe de Brito Ferreira. گابی گارسیا فرناندز اضافه شده در پنج بلوک به همراه با هشت کشته در یک .467 ضربه در صد.

به عنوان یک تیم در Cougars چرخش در یک .433 درصد به تروجان ها’ .155 با Davide Gardini اضافه کردن نه جان و الکس Ah سو یکی دیگر از پنج تطبیق Miki Jauhiainen کل.

به آه شکایت او قادر به دیدن مقدار زیادی از زمان بازی با مربیان امید بستن به بقیه فرناندز در سراسر مجموعه سوم با دوم پاسخ هست.

“الکس بود و از همان آغاز (از مجموعه سوم) و انجام یک کار قابل توجه,” اولمست اینه که گفت. “او یکی از ما بهتر مهاجمان و من فکر می کنم او بهترین ما تا الکس می توانید انجام دهید که او یک زن و شوهر از مطلب به عنوان به خوبی.”

در کوتاه ترین همه چیز زد هموار برای خانمها بالغ در روز شنبه بسیار شبیه آن را در تمام فصل طولانی به عنوان نمونه با خود gleaming رکورد 15-0.

“ما باید به ماندن متمرکز و ما با هم ماندن — انجام کارها با هم هر روز” گفت اولمست اینه که با توجه به نگه داشتن این تیم در حرکت است. “من فکر می کنم ما فقط باید خلاق به نگه داشتن بچه ها درگیر و به نگه داشتن در حال حاضر در حال حاضر است.”

بعدی برای خانمها بالغ خانه بازی مقابل استنفورد بعدی شنبه قبل از رفتن بر روی جاده برای پنج مستقیم مسابقات ابتدا با دو سربرگ در مقابل شماره 1 هاوایی در تعطیلات آخر هفته پس از مصرف در دانشگاه استنفورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>