پول بد اندازه گیری ارزش خود منجر به انزوا

زمانی که بیتلز خواند که “money can’t buy me love” آنها حق داشتند, محققان می گویند.

“هنگامی که مردم خود را پایه ارزش خود در موفقیت مالی, آنها تجربه احساس فشار و عدم استقلال که در ارتباط با نتایج منفی اجتماعی” گفت: محقق Lora پارک استادیار روانشناسی در دانشگاه بوفالو در نیویورک است.

این احساسات در نهایت هزینه زمان با خانواده و عزیزان که منجر به احساس تنهایی و قطع محققان گفتند.

داشتن شبکه های اجتماعی و روابط شخصی ضروری برای سلامت روان هم خوب است به همین دلیل مردم باید در حفظ این ارتباط حتی زمانی که آنها به دنبال موفقیت مالی, نویسندگان این مطالعه توضیح داد.

“افسردگی و اضطراب هستند به انزوا و ما قطعا از دیدن این در حال حاضر با مشکلات ما ارتباط با دوستان در طول COVID-19 pandemic” گفت: در دانشگاه بوفالو دانشجوی کارشناسی ارشد و پژوهشگر دبورا بخش است.

“این ارتباطات اجتماعی مهم هستند. ما باید آنها را به عنوان انسان به منظور احساس امنیت به احساس ذهنی سالم و شاد” بخش گفت: در دانشگاه انتشار اخبار. “اما بسیاری از آنچه که مورد نیاز برای رسیدن به موفقیت مالی دامنه می آید در هزینه و صرف وقت با خانواده و دوستان.”

در قلب این پژوهش یک ایده روانشناسان تماس “مالی احتمالی خود با ارزش است.”

در واقع هنگامی که شما ببینید خود ارزش خود را به عنوان مشروط بر شما نمایش موفقیت مالی به عنوان هسته اصلی که شما به عنوان یک فرد.

برای مطالعه جدید محققان در نگاه پنج قبلا مطالعات منتشر شده است که شامل بیش از 2500 نفر رسید. هر مطالعه برای نگاه ارتباط بین پول و ارزش خود و با دیگران و تنهایی و اجتماعی قطع است.

“ما شاهد سازگار انجمن بین ارزش پول در شرایط که شما و تجربه منفی اجتماعی نتایج در کار قبلی پس از این ما را به سوال بپرسید که چرا این انجمن در حال حاضر” بخش گفت.

“ما این یافته ها به عنوان شواهد بیشتری است که افرادی که خود را پایه ارزش خود را در پول هستند به احتمال زیاد به احساس تحت فشار برای رسیدن به موفقیت مالی است که به کیفیت روابط خود را با دیگران,” او اضافه شده است.

این گزارش منتشر شد آوریل 9 در مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی بولتن.

اطلاعات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر در اعتماد به نفس سر به اتحاد ملی در بیماری های روانی.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de