پول همه چیز تغییر’: حامیان مالی شرکت ها در نهایت پیوستن به بومیان آمریکا, تماس برای, Washington Redskins تغییر نام

Washington Redskins صاحب دن اسنایدر جمعه اعلام کرد که او را به انجام یک “بررسی دقیق” خود NFL تیم نژادپرستانه نام است که هدف از تظاهرات برای چندین دهه توسط مردم بومی و سایر منتقدان که می گویند نام مقدار به عنوان یک لکه دار کردن.

اسنایدر اعلام می آید پس از حداقل پنج دهه از اقدامات توسط قبایل بومی و سازمانهای مدافع حقوق مدنی اما کاتالیزور برای نقد و بررسی به نظر می رسد خواسته های ساخته شده توسط تیم شرکت همکاران.

فدرال اکسپرس است که حامیان ردسکینز ” خانه ورزشگاه و که مدیر عامل یک جزئی صاحب این تیم با انتشار بیانیه ای روز شنبه گفت: “ما ابلاغ به تیم در واشنگتن درخواست ما است که آنها را تغییر نام تیم.”

نایک همچنین حذف Redskins کالا از فروشگاه آنلاین در روز پنج شنبه. این دو شرکت به همراه شرکت پپسی هفته گذشته دریافت نامه از 87 از سرمایه گذاران خود را به ارزش یک جمعی $620 میلیارد—دعوت از آنها برای پایان دادن به کسب و کار خود و همکاری با ردسکینز مگر اینکه این تیم تغییر نام آن است.

اسنایدر سیگنال که پتانسیل تغییر نام می تواند آینده آمد و پس از چند دهه از اعتراض از مردم بومی که همه او را رد کرد و در سال 2013 با این ادعا او را “هرگز این نام را تغییر دهید.”

در سال 1968 این کنگره ملی سرخپوستان آمریکایی راه اندازی اولین کمپین با هدف از بین بردن مضر کلیشه ها و تصاویر از رسانه های ایالات متحده و فرهنگ عامه است. چهار سال بعد 11 فعالان با نزدیک شدن این تیم برای اولین بار به درخواست تغییر نام در سال 1992 حدود 3000 نفر نشان داد در سوپر باول به تقاضای تغییر در بزرگترین-تا کنون در اعتراض به این مسئله است.

“پول همه چیز تغییر,” ضد تعصب کمپین خواب غول توییتی در روز جمعه.

اسنایدر اعلام آمد در میان تاریخی و نژادی و بی عدالتی تظاهرات در سراسر آمریکا برانگیخته شده توسط قتل جورج فلوید Breonna تیلور و Ahmaud Arbery.

اسنایدر نیز مواجه اخیر فشار از مقامات منتخب به تغییر ردسکینز نام او به عنوان هدف حرکت تیم از فدرال اکسپرس زمینه در مریلند به استادیوم RFK در واشنگتن دی سی شهر این تیم نشان دهنده. ورزشگاه نشسته در دولت متعلق به زمین و قانونگذاران از جمله دلم. النور هولمز نورتون (D-DC) را خواستار تغییر نام قبل از خرید اسنایدر ورزشگاه.

“او کردم مشکل او نمی تواند در اطراف او به ویژه می توانید در اطراف آن امروز پس از جورج فلوید قتل گفت:” Norton.

تشکر. رائول Grijalva (D-Ariz.) همچنین خواستار این نام تغییر کرد و گفت آن است تا به اسنایدر به “گام به این قرن است.”

“وجود دارد هیچ راهی برای توجیه” حفظ نام Grijalva گفت: پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>