مور استیونسون گره در بالای زمینه برای توافق نامزدی در 1st کنگره منطقه

سالت لیک سیتی — بلیک مور و باب استیونسون عملا با 30.26 درصد و 29.63 درصد آرا به ترتیب در جمهوریخواه اولیه برای 1st کنگره منطقه با توجه به اولیه نتایج اولیه اواخر روز سه شنبه منتشر شد.

از دیگر نامزدهای جمهوریخواه در رقابت کری گیبسون کردم 23 درصد آرا و کتی ویت رو 17 درصد.

در دموکراتیک مسابقه دارن Parry رو 52 درصد آرا و جیمی گونه دریافت 48% زود بازده نشان می دهد.

1 کنگره منطقه صندلی باز است برای اولین بار در نزدیک به دو دهه با گرد هم آوردن سراسیمگی از نامزدهای رقابت به جای گذاشت جمهوریخواه در کنگره راب اسقف — یوتا طولانی ترین خدمت کنگره عضو. اسقف که توماس رایت همسر در حال اجرا در مذاکرات اولیه برای فرماندار یوتا اعلام کرد در تابستان گذشته او را نمی خواهد به دنبال واژه دیگری.

منطقه تحت پوشش گسترده بخشی از شمال یوتا اجلاس شهرستان و گسترش به Uinta حوضه.

Businessman Blake Moore speaks during the 1st Congressional District Republican debate at the PBS Utah studios in Salt Lake City on Tuesday, June 2, 2020.
تاجر بلیک مور صحبت می کند در طول 1st کنگره منطقه جمهوریخواه بحث در PBS یوتا studios در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.
ریک Egan

“ما هیجان زده می شود در این نقطه هستیم. ما می دانستیم که برای رفتن به یک مسابقه است. هر نامزد به آن خود را از همه این افتخار بزرگی برای رفتن در این انتخابات” مور اجرایی با مدیریت شرکت مشاوره گفت. “صادقانه آن را یک مسابقه تنگ ما را ببینید که چگونه این نقش.”

این اولین بار خود را از گام گذاشتن در یک مسابقه برای یک دفتر سیاسی. سابق foreign service officer مور گفت: او معتقد است خود را در زمینه خدمات عمومی و شرکت های بزرگ تجربه او واجد شرایط برای رسیدگی به مسائل در سی

“اگر ما قادر به چسبیدن بر روی این منجر من نگاه به جلو به یک انتخابات عمومی ساخته شده در ایده ها, مسائل و بدانند آنچه که ما نیاز به انجام,” مور گفت. “ما باید به اقتصاد ما در مسیر برگشت و من نگاه به جلو به انجام آن — به عنوان یک صدای منحصر به فرد با یک نوع متفاوت از پس زمینه در آینده به طور مستقیم از بخش خصوصی و در یک پس زمینه منحصر به فرد به این نوع از گفتگو.”

مور به تبلیغ ارزش هیل پایگاه نیروی هوایی خواستار آن “اولویت” در 1st منطقه و همچنین تاکید اراضی عمومی’ اهمیت است.

Davis County Commissioner Bob Stevenson speaks during the 1st Congressional District Republican debate at the PBS Utah studios in Salt Lake City on Tuesday, June 2, 2020.
Davis County کمیسر باب استیونسون صحبت می کند در طول 1st کنگره منطقه جمهوریخواه بحث در PBS یوتا studios در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.
ریک Egan

استیونسون یک Davis County کمیسر خدمت در یوتا دفاع داد هیئت مدیره. استیونسون نیز کار می کند به ترویج توسعه اقتصادی به عنوان co-رئیس شمال ایالت یوتا اقتصادی داد. او نیز در خدمت دو دوره به عنوان لیتون شهردار.

او گفت: مبارزات انتخاباتی خود پیش بینی مسابقه “بسیار نزدیک از دریافت کنید” و فرض بر این است که یا او یا مور دقت لبه هر یک از دیگر در نتایج اولیه. استیونسون گفت: قدردانی از حمایت از رای دهندگان که رأی گیری برای او.

Former Utah Agriculture Commissioner Kerry Gibson speaks during the 1st Congressional District Republican debate at the PBS Utah studios in Salt Lake City on Tuesday, June 2, 2020.
سابق یوتا کشاورزی کمیسر کری گیبسون صحبت می کند در طول 1st کنگره منطقه جمهوریخواه بحث در PBS یوتا studios در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.
ریک Egan

کشاورز لبنی گیبسون خدمت شش سال در قوه مقننه ایالت یوتا و صرف دو شرایط وبر شهرستان کمیسیون. رژیم صهیونیستی. گری هربرت به تازگی شنود گذاشته گیبسون به عنوان یوتا وزارت کشاورزی و مواد غذایی کمیسر اما او پا را به اجرا در 1 مسابقه منطقه.

گیبسون نمی تواند نظر رسیده روز سه شنبه نتایج.

Kaysville Mayor Katie Witt speaks during the 1st Congressional District Republican debate at the PBS Utah studios in Salt Lake City on Tuesday, June 2, 2020.
کایزویل شهردار کتی ویت صحبت می کند در طول 1st کنگره منطقه جمهوریخواه بحث در PBS یوتا studios در سالت لیک سیتی در روز سه شنبه, ژوئن 2, 2020.
ریک Egan

Witt کایزویل شهردار توصیف کرده است خودش را به عنوان “نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن pro-تفنگ و نرم افزار-زندگی.”

Witt که همکاران در کایزویل شورای شهر رای به سرزنش او در اوایل ماه ژوئن, عناوین ساخته شده در مارس پس از او پشتیبانی کردند کنسرت در شهر خود تماس اضافی برای کسب و کار به بازگشایی میان coronavirus بیماری همه گیر.

“من با فروتنی تمام از بازخورد مثبت دریافت کردهایم از Utahns برای بازگشایی امریکا و بازگرداندن قانون اساسی ما آزادی” ویت در بیانیه ای گفت. “بسیاری وجود دارد که در جامعه در حال حاضر طراحی شده است که به پاره از هم جدا. ما نیاز به گرد هم می آیند به عنوان یک ملت و یک مردم و با یک هدف. من متعهد به تضمین این که امریکا باقی می ماند چراغ امید برای جهان است.”

دموکراتیک نژاد

در حالی که یک دموکرات است برگزار 1st District صندلی برای 40 سال گونه و پری امید به برنده شدن در یک نقطه در Nov. 3 رای گیری. هر دو نامزد ذکر شده تغییرات آب و هوایی و حفاظت از دولت زمین های عمومی به عنوان اولویت دارد.

Parry رئیس سابق شمال غربی گروه از شوشون ملت در حال حاضر در حال خدمت در قبیله شورای. او کار می کرد با رهبران دولت در دولت برای سال, تامین امنیت در یک نقطه $750,000 از قوه مقننه ایالت یوتا برای کمک به صندوق تفسیری مرکز خرس رودخانه کشتار سایت.

Darren Parry speaks during a 1st Congressional District Democratic debate at the PBS Utah studios on the University of Utah campus in Salt Lake City on Monday, June 1, 2020.
دارن پری صحبت می کند در طول یک 1st کنگره منطقه بحث دموکراتیک در PBS یوتا studios در دانشگاه از دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی در دوشنبه 1 ژوئن 2020.
استیو گریفین Deseret News

“واقعا خوشحالم که در سرب در حال حاضر, اما من فکر می کنم وجود دارد کاملا چند رای که هنوز هم نیاز به شمارش خواهد شد فقط صبر برای کسانی که, اما آن را همیشه بهتر بود از پایین” پری گفت: در مورد نتایج اولیه.

گونه نسل اول فارغ التحصیل یک ایالتی یوتا دفتر توانبخشی منطقه مدیر. او گفت که او فکر می کند در حال حاضر ممکن است زمان برای 1st District صندلی به بدبختانه آبی و معتقد است این پیشنهاد برای کاهش گازهای گلخانه ای و آلودگی های زیر سبز قرارداد جدید باید برطرف شود.

Jamie Cheek speaks during a 1st Congressional District Democratic debate at the PBS Utah studios on the University of Utah campus in Salt Lake City on Monday, June 1, 2020.
جیمی گونه صحبت می کند در طول یک 1st کنگره منطقه بحث دموکراتیک در PBS یوتا studios در دانشگاه از دانشگاه یوتا در سالت لیک سیتی در دوشنبه 1 ژوئن 2020.
استیو گریفین Deseret News

گونه همچنین با اشاره به نزدیک نتایج گفت تیم او را به عنوان رای به ادامه آمده است در طی چند هفته آینده. او تبلیغ دموکرات مردم در انتخابات گفته شده است وجود دارد رکورد-تنظیم اعداد.

“دموکرات ها در حال رفتن به انتخابات عمومی قوی تر از همیشه است و ما با اعتماد به نفس با وجود زمان قطعیت خواهد بود که ما در این کمپین به امن نامزدی و تلنگر این منطقه در ماه نوامبر” گونه در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de