تهاجمی تر عمل جراحی ممکن است به بهبود سرطان مغز بقا

Feb. 6 (UPI) — جدید تهاجمی فولاد رویکرد ممکن است دو بقاء در بزرگسالان مبتلا به تومورهای مغزی یک مطالعه پنج شنبه منتشر شده در مجله JAMA انکولوژی نشان داده است.

این روش جدید شامل حذف بافت های اطراف تومور در glioblastoma رایج ترین — و کشنده — نوع سرطان مغز. این بافت است که به نام “non-کنتراست بالا بردن تومور” به دلیل آن به نظر نمی رسد در MRI امتحانات حتی زمانی که یک ماده حاجب تزریق به داخل ورید.

“به طور سنتی هدف از جراحان مغز و اعصاب بوده و برای رسیدن به مجموع برداشتن کامل حذف کنتراست بالا بردن تومور” co-نویسنده و جراح مغز و اعصاب Mitchel برگر, مدیر دانشگاه کالیفرنیا-سان فرانسیسکو تومور مغزی مرکز گفت: در آزادی مطبوعات. “این مطالعه نشان می دهد که ما باید دوباره کالیبره کردن راه ما شده اند انجام کارها و زمانی که امن شامل غیر کنتراست بالا بردن تومور برای رسیدن به حداکثر برداشتن.”

بیش از 22 ، 000 آمریکایی ها مبتلا به glioblastoma سالانه است. سرطان است که شاید بهترین و شناخته شده برای این ادعا زندگی از سناتور جان مک کین و ادوارد کندی و همچنین کمال بایدن پسر معاون سابق رئیس جمهور فعلی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن.

از لحاظ تاریخی بقاء به طور کلی شده است پایین تر برای کسانی که با glioblastomas شامل به اصطلاح “IDH-wild-type” جهش های ژنتیکی که در مقایسه با کسانی که با “IDH جهش” تومور.

برای تحقیقات خود برگر و همکارانش دنبال 761 تازه تشخیص داده شده glioblastoma بیماران در UCSF که تحت درمان قرار گرفتند بین سال های 1997 و 2017, 62 از آنها IDH-جهش تومور و یا تحت 65 سال سن با IDH-وحشی-نوع تومور و تحت درمان با اشعه و شیمی درمانی با استفاده از هیدرازین یک دارو استفاده می شود معمولا در برابر glioblastoma.

هر یک نیز تحت عمل جراحی است که در آن ميانه 100 درصد از کنتراست بالا بردن تومور و متوسط از 90 درصد از غیر کنتراست بالا بردن تومور برداشته شد. به ویژه این بیماران جان سالم به طور متوسط 37 ماه و یا 3.1 سال پس از تشخیص.

برعکس همتایان خود — 212 نفر زیر 65 سال سن که تا به حال دریافت همین درمان اما تا به حال بیشتر از متوسط برداشتن از عدم افزایش تومور — جان سالم به در برد و تنها 16.5 ماه یا 1.4 سال به طور متوسط — در حدود نیمی به عنوان طولانی است.

در میان این گروه از دیگر زنده ماندن بیماران و کسانی که با IDH-وحشی-نوع تومور را تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با IDH-جهش نوع که بخشی از غیر کنتراست بالا بردن تومور برداشته شد و نویسندگان اشاره کرد.

“تفاوت این بود که بیماران با IDH-وحشی-نوع تومور کاهش یافته و با سرعت بیشتری پس از سه سال علامت” گفت: همکاری نویسنده آنت Molinaro از UCSF گروه جراحی مغز و اعصاب.

به عنوان امیدوار کننده به عنوان این یافته ها محققان هشدار می دهند که حذف غیر کنتراست بالا بردن تومور تنها باید با انجام تکنیک های مانند intra-operative نقشه برداری مغز. این بدان معنی است که مناطق از مغز که مسئول گفتار و موتور حسی و شناخت در حال آزمایش در طول عمل جراحی به اطمینان حاصل شود که آنها می تواند حفظ شود.

نویسندگان اشاره کرد که حدود 80 درصد از مراکز درمانی نیست و در حال حاضر ارائه نقشه برداری مغز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر