بیشتر کشورهای آلوده با COVID-19 همانطور که هشدار آن را ‘همه گیر بالقوه’

Feb. 28 (UPI) — بلاروس و لیتوانی نیوزیلند و نیجریه در روز جمعه تایید کرد اولین عفونت مرگبار coronavirus به عنوان سازمان جهانی بهداشت هشدار داد کشورهای بدون یک مورد تایید شده از COVID-19 به آماده شدن برای ورود به آن و یا پرداخت عواقب.

“هیچ کشور باید فرض کنیم آن را نمی گرفتن موارد” گفت که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus. “است که می تواند یک اشتباه مهلک کاملا به معنای واقعی کلمه. این ویروس می کند توجه کرد.”

Ghebreyesus ساخته شده نظر پنج شنبه پس از حداقل نه کشور را تایید کرد اولین عفونت.

این سازمان را به دکتر سر همچنان به تکرار که تمایل به تماس با ویروس’ گسترش یک بیماری همه گیر به عنوان انجام این کار ممکن است سوخت ترس توسط سیگنالینگ وقوع نمی تواند موجود باشد.

این اصطلاح به “هیچ ملموس بهره مند شوند” و می تواند بی ارزش تقویت ننگ و فلج کردن سیستم های, او گفت:.

که در روز پنج شنبه با صدور بیانیه مشترک با سازمان ملل متحد سازمان جهانی گردشگری روشن آن ساخته شده است هر گونه توصیه به محدود کردن مسافرت و یا تجارت به عنوان بسیاری از کشورها با اقدامات به نوار ورودی آن از آلوده ترین کشورها مانند کره جنوبی که بیش از 2000 موارد باعث شده است تا حداقل 52 کشور یا منع سفر از این کشور آسیایی یا افزایش غربالگری.

“ما در یک مبارزه است که می توان به دست آورد اگر ما در انجام کارهای درست” Ghebreyesus گفت. “البته ما دریغ نکنید برای استفاده از کلمه ‘اپیدمی’ اگر آن را در توضیحات دقیق از این وضعیت است.”

او گفت: 14 کشور که گزارش موارد ثبت نشده یک بیمار جدید در بیش از یک هفته و نه هیچ مورد جدید در بیش از دو هفته است. و چین, کانون شیوع گزارش شده است کمتر و کمتر موارد به ویژه در خارج از استان هوبی که در آن ویروس پدید آمده در اوایل دسامبر.

او در توصیف این ویروس به عنوان داشتن “همه گیر بالقوه است.”

چند روز گذشته دیده اند استونی دانمارک گرجستان و یونان و نروژ و پاکستان تایید اولین مورد و همچنین برزیل که نشان می دهد این ویروس به فرود در هر قاره اما قطب جنوب است.

و در روز جمعه, بلاروس, لیتوانی نیوزیلند و نیجریه اضافه شده نام خود را به لیست از بیش از 50 کشور و منطقه است که باید ثبت حداقل یک عفونت COVID-19.

بلاروس خود را تایید اولین مورد سهشنبه, یک دانشجوی ایرانی که وارد این کشور با هواپیما از باکو آذربایجان و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

“مرد جوان احساس رضایت بخش” وزارت گفت: اضافه کردن بیمار و هر کس دیگری که در تماس نزدیک با او شده اند در قرنطینه مینسک بیماری های عفونی بیمارستان.

پس از تایید وزارت دستور داد کسانی که وارد بلاروس از ایران و ایتالیا و کره جنوبی پس از Feb. 20 آزمایش coronavirus.

لیتوانی اعلام کرد که در آن بیمار برای اولین بار بود که برگشته بود شنبه از ورونا, ایتالیا یک کشور است که دیده می شود آن تعداد موارد تایید شده به موشک وار رفتن به 650 در چند روز گذشته.

بیمار در بیمارستان بستری شده است در انزوا و رنج می برند از علائم خفیف لیتوانی وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

سه نفر از اعضای خانواده بیمار هستند که از نزدیک تحت نظارت در بیمارستان و تا کنون نشان داده نمی شود و هیچ نشانه ای از ویروس.

“با وجود تلاش های انجام شده و فعال اقدامات پیشگیرانه است که ما در زمان در میان ما تاسف اعلام کرد که لیتوانی نمی جلوگیری از coronavirus” وزیر بهداشت Aurelijus Veryga گفت. “ما به خوبی آگاه است که تهدید وجود داشته و ما به طور فعال آماده شدن برای این سناریو.”

نیوزیلند تایید اولین مورد بیان کرد “ما می دانستیم که احتمال یک وارداتی مورد در نیوزیلند شد. اما احتمال شیوع گسترده است که کم و متوسط است.”

و نیجریه در بیانیه ای گفت: جمعه این شد اولین کشورهای جنوب صحرای آفریقا ملت و سوم در این قاره به ثبت یک عفونت این بیماری است.

مورد تایید شد در یک شهروند ایتالیایی که با این نسخهها کار در نیجریه و بازگشت به لاگوس بزرگترین شهر کشور با جمعیت حدود 20 میلیون از میلان در روز سه شنبه. او در شرایط با ثبات, مقامات گفت.

“من آرزو می کنم برای اطمینان از تمام نیجریه است که ما شده اند beefing تا ما آمادگی قابلیت پس از تایید برای اولین بار از موارد در چین و ما با استفاده از تمام منابع در دسترس ساخته شده توسط دولت برای پاسخ به این مورد گفت:” وزیر بهداشت Osagie Ehanire.

به عنوان گسترش ویروس در سراسر جهان خود را برای اولین بار میزبان و چین ادامه داد: در روز جمعه به تجربه اطمینان ارقام نشان coronavirus است کاهش در درون مرزهای آن.

ملی چین کمیسیون بهداشت منتشر شده خود را به روز رسانی روزانه جمعه گذشته 24 ساعت بیان 44 کشته و 452 جدید موارد نسبتا در تاریخ همتراز با چند روز گذشته.

پس از وقوع شروع چین تایید کرده است 78,824 مورد از این بیماری و 2,788 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>