بیشتر از مردان در حال انجام کارهای خانه در طول همه گیر پژوهش می یابد

سالت لیک سیتی — در حالی که مردمی اندیشیدن چگونه همه گیر ممکن است تغییر اقتصاد کار و زندگی سه نفر از محققان معتقدند ممکن است غیر منتظره تاثیر را در زندگی تغییر نحوه ارتباط جنسی, تقسیم وظایف خانواده و کیفیت ارتباط آنها.

زنان هنوز هم بیشتر در خانه, اما مردان شده اند مقابله بیشتر کارهای خانه و مراقبت از کودک از آنها قبل از رمان بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به جلسه گزارش به شورای معاصر خانواده.

نویسندگان می گویند الگوی به احتمال زیاد باقی بماند و پس از بحران, بر, تا حدودی در چه زمانی اتفاق می افتد که مردان را مرخصی: آنها به عنوان صرف زمان که در خانه آنها کمک بیشتر و همچنان به انجام این کار پس از بازگشت به کار گفت: Daniel L. کارلسون مطالعه همکاری نویسنده و استاد دانشگاه از خانواده و مصرف کننده مطالعات در دانشگاه یوتا. او همچنین گفت: بیشتر از مردان ممکن است کار از خانه زمانی که بحران به پایان می رسد و مطالعات نشان می دهد مردانی که از خانه کار می کنند نیز انجام بیشتر کارهای خانگی.

“هر دو نشان می دهد الگوهای در حال تاسیس در حال حاضر است که باقی بماند” کارلسون گفت.

چگونه زوج های به اشتراک گذاری کارهای مسائل زیرا مطالعات نشان می دهد زوج ها شادتر و روابط خود را بیشتر apt به تحمل با عادلانه تر تقسیم کار. مردان های شغل در خانه — از جمله آشپزی, خرید و رسیدگی به کودکان — همچنین کمک می کند تا زنان که می خواهند به دنبال فرصت های شغلی به خصوص از آنجا که بسیاری از زنان در حال حاضر شغل خارج از خانه, او گفت:.

مردان و زنان روزهدار در یک نظرسنجی که آنها به طور کلی های داخلی وظایف بیشتر به همان اندازه نسبت به قبل از همه گیر — به غیر از خانواده که در آن زنان همیشه تقریبا تمام کارهای خانه و مراقبت از کودک. کسانی که زنان هنوز هم به انجام این کار — و آنها به اضافه کارهای دیگر به ویژه از زنان را در بسیاری از خانه تحصیل مسئولیت (در حدود 70 درصد در این گزارش است).

این زوج که به تازگی افزایش یافته و چگونه فضاي آنها سهم نیروی کار در صفحه اصلی در حال حاضر با تقسیم کارهای به برخی از درجه قبل از همه گیر در این گزارش گفت: هر چند نه به عنوان آنجا که آنها در حال حاضر.

هیچ خانواده ها باید کمتر از کارهای خانگی از آنها قبل از همه گیر محققان دریافتند.

در گذشته زمانی که فاصله تنگ بین چقدر زنان و مردان انجام شد در خانه آن بود که زنان انجام شد کمتر از قبل گفت: همکاری نویسنده جوانا Pepin یک همکار فوق دکترا در دانشگاه تگزاس در آستین جمعیت مرکز تحقیقات. پس از همه گیر شروع شکاف کوچکتر است چرا که مردان انجام می دهند بیشتر است.

این نظرسنجی

نیویورک تایمز و ایالات متحده آمریکا امروز هر دو به تازگی نظرسنجی چگونه کارهای خانه تقسیم می شوند در گیر پیدا کردن زنان بیشتر از جمله تحصیل در خانه است.

در حالی که گزارش جدید اذعان دارد که محققان می گویند این بیماری همه گیر است که به طور موقت و تحصیل در خانه به پایان خواهد رسید. هنگامی که صفحه اصلی تحصیل برداشته شده است و هر دو مردان و زنان در حساب چه هر جنسیتی می کند به حساب گرفته شده است گزارش جدید نشان می دهد بیشتر برابری طلب روند گشوده خواهد شد. محققان دریافتند کوچکتر شکاف بین مردان و زنان نسبت به سایر نظرسنجی ها — و دلیلی برای باور کردن کارهای خود ادامه خواهد داد و بیشتر به طور مساوی به اشتراک گذاشته شده سه نفر از محققان گفت.

این گزارش بر اساس یک نظرسنجی آنلاین از 1,060 پدر و مادر در مقابل زوج که به مقایسه این بخش از کارهای قبل از همه گیری آغاز شد و حدود یک ماه به آن است. پس از آن بسیاری از مردان و زنان مشغول به کار بودند از خانه و مدارس تعطیل شد برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

از جمله نکات برجسته این گزارش است که:

  • مقدار زمان صرف شده در وظایف خانگی از جمله تکالیف نشده افزایش یافته است 60 درصد از زوج است. در حالی که وجود دارد بیشتر در پخت و پز و کارهای دیگر را انجام دهد چرا که خانواده ها شده اند و در خانه پدر و مادر نمی رفت بچه ها به مدرسه و یا پیانو درس برنامه ریزی فعالیت های خود را و یا حضور در رویدادهای خود را به طوری که آن را تقریبا حتی.
  • بخشی از زوج های که می گویند آنها به اشتراک گذاری کارهای خانگی است که در حال حاضر 41 درصد تا 15 درصد پس فقط قبل از COVID-19 اعلام شد یک بیماری همه گیر.
  • در حال حاضر 56 درصد می گویند که آنها نیز به اشتراک بگذارید کودک مربوط به مسئولیت تا 11 درصد است.

های مختلف طول می کشد

“مردان بیشتر درگیر در کار داخلی همچنان یکی از, اگر نه بزرگترین موانع برای افزایش برابری جنسیتی” گفت: Richard J. Petts استاد جامعه شناسی در توپ های دولت دانشگاه و یکی از نویسندگان.

او امیدوار است با بالا بردن دید داخلی کار را افزایش می دهد احترام به آن می شود. “اگر ما ارزش آن را بیشتر و اگر ما به اشتراک گذاری آن بیش از همه بهتر در دراز مدت” از جمله کودکانی که بهره مندی از داشتن پدران خود را بیشتر درگیر در مراقبت از خود, او گفت:.

این نیز مهم است به اذعان هنگامی که در تلاش برای مفید تر و درگیر در خانه اگر مردم ارزش است که رفتار او گفت:. “تا حد زیادی صحبت زمانی که هر کار را نادیده می گیرند و جنبهی مردم کمتر احتمال دارد به درگیر در آن کار کند.”

Petts امید کارفرمایان را به حساب مردان بیشتر نقش فعال در صفحه اصلی. آنها می دانند که خانه ایجاد برخی از مشکلات اشتغال مانند زمانی که یک کودک بیمار است. بیشتر به یک محل کار نیز انتظار دارد مردان — و نه فقط زنان به شرکت در این کار به احتمال بیشتری وجود خواهد داشت کمتر محل نابرابری بین جنس Petts گفت.

در حالی که مردان و زنان معتقدند که مردان انجام می دهند بیشتر از آنها استفاده می شود برای کمک به در خانه آنها مختلف طول می کشد در مورد آنچه اتفاق می افتد. هر دو مبالغه خود سهم کارلسون گفت: اما مردان نیز مبالغه چقدر زنان انجام دهد. زنان بیشتر ناشی از خست در ارزیابی خود از آنچه که مردان انجام می دهند. محققان نتیجه گیری کرد که حقیقت نهفته است جایی در میان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im