دادستان کل ویلیام Barr بنا به گزارش رسیده از نصب خارج دادستان به بررسی این پرونده جنایی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که التماس گناه در دسامبر 2017 به دروغ به اف بی آی در روسیه شد.

Barr حرکت روز جمعه گزارش داد توسط نیویورک تایمزمی آید به عنوان دادستان کل است که در مواجهه با تماس به استعفا بیش از تصمیم خود برای دخالت در مورد تهمت را دوست دیرین و محرم راجر سنگ.

“نقد و بررسی است بسیار غیر معمول و می تواند بیشتر از اتهامات سیاسی دخالت بالای مقامات وزارت دادگستری به کار حرفه ای دادستان” این بار اشاره کرد. “آقای Barr همچنین نصب تعداد انگشت شماری از خارج دادستان به طور گسترده بررسی حمل و نقل از دیگر سیاسی حساس امنیت ملی و موارد در ایالات متحده به دفتر دادستان در واشنگتن است.”

“بر رفتن به سوزاندن DOJ به زمین از داخل در جنگ صلیبی خود را برای پیشبرد رئیس جمهور منافع سیاسی” MSNBC حقوقی تحلیلگر Matthew Miller توییتی در پاسخ به اخبار است.

این بار گزارش داد که پرونده جنایی علیه فلین “بوده است و این را در ماه های اخیر توسط خود وکلا’ بی اساس ادعای دادستانی سوء; یک قاضی در حال حاضر رد آن مختار است.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“فلین و سپس خواست تا برداشت خود را از گناه است که او برای اولین بار وارد شده در دسامبر 2017,” این بار اضافه شده است. “در مورد او تبدیل به یک célèbre چون برای آقای تهمت هواداران است.”

مترقی حمایت گروه ایستاده تا امریکا توییتی جمعه که بر تصمیم به منظور بررسی فلین مورد “دیگری در یک لیست طولانی از نمونه های بسیار نامناسب سیاسی دخالت این دولت طراحی شده برای پیشبرد رئیس جمهور منافع است.”

در روز سه شنبه چهار حرفه دادستان فدرال حمل سنگ مورد عقب نشینی در اعتراض بر مداخله برای کاهش سنگ توصیه می شود حبس از هفت تا نه سال. متعدد آمریکا در حال خصوصی هل دادن برای دادستان به شهادت قبل از کنگره با توجه به واشنگتن پست.

بر مداخله در سنگ دادستان آمد ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که این جمله بود “وحشتناک و بسیار ناعادلانه است.” در مصاحبه با ABC News پنجشنبه بر رئيس جمهور گفت: هرگز دستور داد او را به دخالت در یک پرونده جنایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به Barr مصاحبه با یک صدای جیر جیر صبح روز جمعه اصرار او بر “حق قانونی” به دستور دادستان کل برای دخالت.

“من تا کنون انتخاب کرده اند نه!” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im