معابد بیشتر نزدیک است. BYU, BYU-آیداهو, کلیسا دیگر مدارس به لغو و یا جریان devotionals graduations; کلاس به ادامه

پروو — کلیسای نظام آموزشی به تصویب رسید همه گیر-دستورالعمل مربوط به امشب است که یا انصراف از graduations devotionals و اجرای برنامه در دانشگاه بریگهام یانگ و سایر مدارس توسط کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران و یا آنها منجر به پخش بدون مخاطبان است.

این کلیسا اعلام کرد که بسته شده بود پنج بیشتر معابد در یک روز تاریخی اولین ها.

دوره های خود ادامه خواهد داد و در کلیسای دانشگاه اما “وجود خواهد داشت هیچ گردهمایی برای رویدادهای بزرگ است” با توجه به یک کلیسا انتشار اخبار صادر شنبه شب. هر مدرسه دارای گزینه ای برای جریان چنین رویدادهای آنلاین و یا آنها را ضبط و ارسال آنها را آنلاین بعد. رهبری در هر مدرسه را به کسانی که تصمیم به انتشار اعلام کرد. CES نظارت BYU, BYU-آیداهو, BYU-هاوایی, BYU-مسیر در سراسر جهان و LDS کالج کسب و کار.

آن را به دولت رفت که “دانشگاه بریگهم جوان خواهد شد تصمیم گیری در مورد رویدادهای ورزشی.” 14-رتبه BYU مردان تیم بسکتبال انتظار می رود که برای بازی در مسابقات NCAA در 19 مارس ، NCAA اعلام کرد در اوایل امروز که بازی برگزار خواهد شد بدون فن.

“CES عمیقا علاقه مند به سلامت آموزش و پرورش و رشد معنوی هر یک از این دانش آموزان و کسانی که به آنها خدمت می کنند. نگرانی های مربوط به COVID-19 نهفته در هر بخشی از جامعه از جمله آموزش و پرورش است. پس از بررسی دقیق از شرایط فعلی رهبری CES به تصویب رسید موقت دستورالعمل آن موثر خواهد بود” دوشنبه.

معابد بسته شده روز شنبه توسط کلیسا هستند کسانی که در آسونسیون, پاراگوئه; بوستون ماساچوست; کپنهاگ, دانمارک; لوئیزویل, کنتاکی; و منهتن نیویورک. این کلیسا در حال حاضر بسته شده است 12 معابد در چهار قاره.

رهبری در LDS کالج کسب و کار خواهد شد که تغییر نام پرچمدار کالج در پاییز خواهد شد در نظر گرفتن آنچه در آن لغو خواهد شد و آنچه در آن پخش خواهد شد در جلسه فردا سخنگوی رویس Hinton گفت.

“ما در جلسه ای در شورای اسلامی فردا بعد از ظهر برای تحکیم برنامه. ما نمی نهایی همه چیز را فقط رتبهدهی نشده است,” او گفت: Deseret News طریق ایمیل در شب چهارشنبه.

CES دستورالعمل تشویق استادان به انعطاف پذیر و در نظر گرفتن راه دور جایگزین به کلاس درس. CES دستور مدارس با رعایت بهداشت عمومی و سازمان دولتی عزل دستورالعمل حذف.

منطقه ریاست جمهوری را ارائه دستورالعمل برای BYU-مسیر در سراسر جهان دوره های آموزشی در نقاط مختلف جهان انتشار گفت. مجازی گردهمایی خواهد شد که در آن لازم است.

“ما در حال آموزش به ما چهره به چهره (جلسات هفتگی) به جلسات مجازی” گفت: ان Molen پترسون که خدمت با شوهرش مایکل به عنوان خدمات کلیسا مبلغان در مسیر برنامه در آرلینگتون تگزاس.

CES نیز به اجرا در کلیسا حوزه علمیه برنامه برای نوجوانان و موسسات دین برنامه ها در محیط های دانشگاهی.

حوزه علمیه برنامه ها و سهام موسسه برنامه را دنبال خواهد کرد تصمیم گیری در مورد جمع آوری شده در مورد عبادت خدمات محلی جماعت انتشار گفت.

انتشار-زمان حوزه علمیه برنامه های مانند کسانی که در یوتا و دانشگاه و موسسات “را دنبال جمع آوری تصمیمات محلی در دبیرستان و یا دانشگاه” آزادی گفت. “زمانی که کلاس باید لغو حوزه علمیه و موسسه کلاس ها ممکن است در نظر از راه دور گزینه های تحویل. اجتماعات محلی devotionals و فارغ التحصیلی به دنبال دستورالعمل های ارائه شده توسط این منطقه در انتخابات ریاست جمهوری.”

کلیسای اولیه و ثانویه مدارس اداره می شود تنها در چند سازمان ملل خواهد بود هدایت منطقه ریاست جمهوری.

در ضمن BYU گزارش اخبار در مورد گردش جعل. برخی از دانش آموزان ظاهرا باید دریافت یک پیام متنی گفته از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در مورد این ویروس با توجه به BYU را COVID-19 اطلاعات صفحه وب.

چنین متنی است که جعل BYU گفت. “در اطلاع رسانی یوتا شهرستان در بخش بهداشت و درمان را تلاش برای اولین تماس یک فرد است. اگر فردی نمی تواند درباره تلفن, وزارت بهداشت ارسال خواهد یک ایمیل با یک نامه رسمی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im