‘تست بیشتر نیست بیشتر از بمب’: 29 آمریکا تقاضا به کاهش بودجه پنتاگون در میان همه گیر

یک گروه از 29 آمریکا روز سه شنبه گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس نشان می دهد که این کشور باید “تست بیشتر نیست بیشتر از بمب” را به عنوان آنها خواستار رهبری کمیته نیروهای مسلح مجلس قطع پنتاگون هزینه در این سال دفاع ملی مجوز عمل (☀).

دموکراتها تقاضا می آید در یک نامه رهبری کنگره حزبی مترقی (CPC) co-صندلی Rep. علامت Pocan (D-Wis.) و تشکر. باربارا لی (D-کالیفرنیا.). در میان دیگر 27 امضا کنندگان هستند قانونگذاران ساخت تا به اصطلاح “تیم ملی”—مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز (n. y.), ایلهان, Omar (Minn.), Ayanna Pressley (جرم است.), و رشیدا Tlaib (Mich.).

“این مدت زمان طولانی گذشته است که ما آدرس ما نفخ بودجه نظامی و retarget منابع نسبت به سیاست ها و برنامه هایی که ترین ماده برای نگه داشتن ما را سالم و امن است.” —تشکر. باربارا لی (D-کالیفرنیا.)

“سال بعد از سال, پنتاگون, بودجه متورم است به تاریخی سطوح در حالی که حیاتی نیازهای روزمره مردم چپ برآورده نشده” گفت: Rep. لی, در بیانیه ای. “این Covid همه گیر گذاشته است bare چگونه امریکا شکست خورده است و به آن بودجه منعکس کننده نیازهای واقعی روزمره ما خانواده است. آن را مدت زمان طولانی گذشته است که ما آدرس ما نفخ بودجه نظامی و retarget منابع نسبت به سیاست ها و برنامه هایی که ترین ماده برای نگه داشتن ما را سالم و امن است.”

اجازه کمتر “دفاع” هزینه های سالانه قانون را بیشتر صرف توانایی شامل Covid-19 قانونگذاران نوشت. از این نامه:

در سه سال گذشته به تنهایی—در طول زمان صلح نسبی—ما افزایش سالانه هزینه های دفاعی بیش از 100 میلیارد دلار تقریبا 20 درصد است. این رخ داده است در طول یک دوره بدون هر گونه اقدام نظامی مجاز توسط این کنگره است. در حال حاضر coronavirus ما بزرگترین دشمن. از کشته شدن بیش از 90,000 آمریکایی به مراتب بیش از تعداد تلفات در طول جنگ ویتنام. ما باید متمرکز باقی می ماند در مبارزه با کروناویروس و نه بر افزایش هزینه های نظامی که در حال حاضر جلبک بعدی 10 نزدیکترین ملل ترکیب (چین و هند و روسیه, عربستان سعودی, فرانسه, آلمان, آمریکا, انگلستان, ژاپن, کره جنوبی و برزیل). در برخی از نقطه صرف بیش از هر کشور دیگری در روی زمین باید به اندازه کافی باشد.

امریکا نیاز به یک coronavirus درمان نه جنگ بیشتر. ما نیاز به تست بیشتر نیست بیشتر از بمب. به منظور بازگشایی ملت ما در یک, داده محور, شیوه ای امن ما نیاز به تمرکز ما صرف تلاش در میلیون ها نفر از اضافی coronavirus آزمون و دهها هزار نفر اضافی قرارداد ردیاب ما را به عنوان به خوبی به عنوان پوشش هزینه های درمان در حال توسعه درمان و توزیع آینده واکسن.

تعداد امضا کنندگان نشان می دهد پتانسیل سد برای آینده☀. هیل گزارش داد:

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در سال 2019 جمهوری خواهان رای دادند در برابر اولیه خانه نسخه از این لایحه معنی آن را تا به حال به انتقال دموکراتیک حمایت به تنهایی. پس از یک مصالحه نسخه ☀ آمده از مذاکرات با جمهوریخواهان کنترل سنا را که منجر به حذف چند مترقی اولویت های آمریکا و پشتیبانی از اندازه گیری و آن را به راحتی گذشت با وجود تعداد انگشت شماری از ترقی خواهان رای گیری در برابر آن.

بیانیه ای از لی و Pocan را نشان می دهد بلوک از قانونگذاران حاضر است به یک مانع. “جمهوری خواهان رشد کرده, 19 دموکرات ها نیاز به رای” نه ” در این سال برای این لایحه به شکست است. 29 دموکرات امضا این نامه است.”

در این نامه تایید شده توسط بیش از یک دوجین مترقی گروه از جمله CODEPINK, تفکیک و صلح عمل است.

“Co-صندلی های کنگره حزبی مترقی به ‘تیم ملی’ و دیگر نمایندگان می دانند که برای واقعی آمریکا و کنگره باید سرمایه گذاری در ابزار های دیگر علاوه بر نفخ پنتاگون برای درمان coronavirus و خار فقط بهبود اقتصادی” پل Kawika مارتین مدیر ارشد سیاست و امور سیاسی در صلح اقدام در بیانیه ای گفت.

“دموکراتیک رهبری باید توجه داشته باشید از این مهم, نامه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de