بیش از 100 کشور تایید COVID-19 عفونت

9 مارس (فردا) — به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد در ادامه به شاقول در چین روز دوشنبه چندین کشور را تایید کرد اولین عفونت های بالا بردن تعداد کل کشورهای آلوده به این ویروس به بیش از 100.

چینی بهداشتی مقامات روز دوشنبه گزارش داد 40 عفونت های جدید از ویروس و 22 مرگ و میر بیش از گذشته 24 ساعت. در میان عفونت های جدید, 36 گزارش شده در ووهان هوبئی که در آن بیماری است که اعتقاد به ظهور در ماه دسامبر.

چهار عفونت های دیگر آمد از خارج از کشور آن را گفت. بر اساس آن روزانه به روز رسانی های چین گزارش یک مورد جدید در خارج از هوبئی در دو روز گذشته و تنها گزارش پنج مورد وجود دارد از چهارشنبه.

از این برگه دادند چین و مرگ و میر از coronavirus به 3,119 و تعداد آن از عفونت به 80,735 ساخت آن تا کنون بدترین آمار کشور از شیوع بیماری است.

اما به عنوان اعداد در این کشور آسیایی دیگران فقط آغاز مبارزه خود را در برابر COVID-19.

بلغارستان, کاستاریکا, فارو, جزیره گویان فرانسه, مالدیو, جزیره مالت, مارتینیک و جمهوری مولداوی باید تمام گزارش های خود را برای اولین بار عفونت ویروس در 24 ساعت گذشته, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

حداقل 108 کشور و منطقه گزارش داده اند که یک مورد تایید شده از ویروس برابری 110,041 موارد در سراسر جهان و 3,825 مرگ و میر با توجه به زندگی چوب خط حساب کردن از اطلاعات دولت توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

اروپا

اوایل روز دوشنبه آلبانی تایید آن دو مورد اول از coronavirus — 54 ساله پدر و 28 ساله و پسر که به تازگی از سفر به فلورانس, ایتالیا, اروپا, بدترین آلوده کشور با 7,375 موارد است.

این جفت ارز در حال بازگشت از فلورانس با ماشین شدند و در حال حاضر در وضعیت با ثبات و دریافت درمان در بیمارستان دانشگاه تیرانا در آلبانی وزارت بهداشت و حفاظت اجتماعی اعلام کرد, در بیانیه ای.

چند کشورهای اروپایی را تایید عفونت آمدن از ایتالیا که روز یکشنبه دستور داد یک مستند برای کل منطقه لمباردی و 14 استان دیگر موثر بر برخی از 24 میلیون نفر است. این مستند از طریق آوریل 3.

“ما آگاه هستیم که این ایجاد ناخرسندی و که این اقدامات خواهد بود یک فداکاری بزرگ و کوچک” نخست وزیر جوزپه کونته گفت: زمانی که او اعلام کرده بود این حکم را امضا کردند. “اما این بار را بر عهده دارد.”

میان ایتالیا هزاران نفر از موارد تایید شده بودند 366 مرگ و میر بیشتر در خارج از سرزمین اصلی چین است.

اما ایتالیا شیوع همچنان به رشد می کنند بنابراین کسانی که از همسایگان اروپایی خود است.

در فرانسه تعداد آن از موارد نزدیک به دو برابر شده پس جمعه از 577 عفونت و نه مرگ و میر به 1,126 موارد و 19 مرگ و میر در روز یکشنبه. آلمان ثبت کرده است 902 موارد در روز یکشنبه از 500 قبل از آخر هفته. و اسپانیا ثبت 589 موارد است.

بریتانیا که دارای 273 موارد نیز گزارش سوم آن مرگ به این ویروس در روز یکشنبه.

افسر ارشد پزشکی کریس Ersin شناسایی بیمار در یک بیانیه به عنوان یک فرد مسن تر از 60 سال سن با “قابل توجه شرایط بهداشتی اساسی.”

سوئیس نیز ثبت آن مرگ دوم یکشنبه و افزایش تعداد موارد تایید شده به 281.

آسیا

در فیلیپین جمهور رودریگو Duterte روز دوشنبه اعلام وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی در این کشور را به وزارت بهداشت گزارش اول خود را محلی انتقال ویروس است.

امضاء یکشنبه اعلام سفارشات همه دولت های محلی و ایالتی برای هماهنگ کردن پاسخ و بسیج منابع لازم برای مانع از COVID-19 شیوع.

“وزیر بهداشت ممکن است بر فیلیپین ملی پلیس و دیگر سازمان های اجرای قانون برای ارائه کمک در پرداختن به COVID-19 تهدید” آن گفت:.

این مجمع الجزایر کشور در روز یکشنبه تایید کرد چهار مورد جدید از این ویروس افزایش آن در مجموع به 10 و یک روز پس از آن وزارت بهداشت شناسایی اولین محلی انتقال ویروس — 62 ساله نر که شروع به رنج می برند از علائم این ویروس در اواخر فوریه.

“DOH در حال حاضر اگزوز تمام تلاش خود را برای شناسایی دیگران که ممکن است در تماس با موارد تایید شده به اطمینان حاصل شود که این موضعی انتقال نیست و پیشرفت به جامعه گسترش” وزیر بهداشت فرانسیسکو T. دوقو III در بیانیه ای گفت.

کره جنوبی است که بیشترین تعداد از موارد دوم به چین گزارش 248 عفونت های جدید در روز دوشنبه از روز گذشته افزایش مجموع آن به 7,382. همچنین این گزارش یک مرگ, افزایش, کشور مرگ و میر از این ویروس به 51.

میانه

عربستان سعودی اعلام کرد چهار مورد جدید از این ویروس در روز دوشنبه از جمله ایالات متحده اقامت بود که در بازگشت به کشور خاورمیانه پس از چند کشور سفر.

جدید موارد افزایش آن در مجموع به 15 وزارت بهداشت گفت: در بیانیه ای در توییتر.

ایالات متحده ساکن بازگشت به عربستان سعودی پس از سفر از طریق فیلیپین و ایتالیا در بیانیه ای گفت:. از سه نفر دیگر از بیماران یکی همراه بود قبلا مورد تایید شده و دو نفر دیگر که در آن اتباع بحرین که آمده بود به عربستان سعودي از کشور مادری خود را از طریق عراق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im