بیش از 1000 تظاهرکنندگان نگه داری برای جورج فلوید در خوشبو شب در پرووو

پروو — صلح و شمع افروزی در جمعه تجلیل جورج فلوید و دیگر قربانیان خشونت پلیس به خود جلب کرد بیش از 1000 نفر به مرکز شهر پروو دومین شب متوالی یک جمعیت بزرگ جمع آوری شده در این شهرستان به گوش دادن به صدای.

این حجم از جمعیت عمدتا سفید پروو led حداقل یک دیرین سیاه ساکن به گریه با شادی و حمایت پلیس حضور مجموعه سابقه برای دیگر ادارات پلیس به دنبال ،

شب زنده داری در محل خیابانی در مقابل پلیس شهر ایستگاه بین مرکز و خیابان و 100 جنوب.

جوان برای اولین بار برگزار شد و روشن در مورد هدف خود را — همبستگی با کسانی که دچار خشونت پلیس.

“این یک اعتراض گفت:” Izzie شاه ماهی, 24, یک, یوتا, دره, دانشگاه, دانش آموز و یکی از بنیانگذاران ایالات متحدان 4 تغییر که فنر به زندگی 10 روز پیش. “ما تجلیل و venerating کسانی که فوت کرده اند در دست پلیس است.”

یک تعداد انگشت شماری از این جمعیت گفت: آنها سپاسگزار شب زنده داری صلح آمیز بود اما نا امید هیچ اعتراض جزء.

چهار سیاه بنیانگذاران ایالات متحدان 4 تغییر تن به تن شب زنده داری در بیانیه ماموریت و هدف پروو رئیس پلیس غنی فرگوسن و رهبران شهر که کمک به روشن راه را برای این رویداد.

“این فوق العاده بود به کار با آنها گفت:” کول استوارت-Johnson, 24, یک دانشگاه بریگهم جوان دانشجو و بنیانگذار این گروه همراه با برادران خود الکس و سباستین. “آنها شده ایم چیزی جز مفید است. آنها همچنین به ما کمک کرد تا با تدارکات پس ما یک گروه جدید. آنها گوش به صدای ما بسیار واضح است.”

استوارت-Johnson, قبل از کسب و کار عمده و گفت: هدف از متحدان ایالات 4 تغییر است برای به اشتراک گذاشتن به نیازهای همه گروه های که نیاز به یک صدا. برای مثال سازمان از پروو انقلاب کمک جدید گروه مرحله یک کاروان در اعتراض به آخر هفته گذشته.

Provo Police Chief Rich Ferguson laughs and talks with Tamu Smith during a vigil organized by Unified Allies 4 Change at the Provo Police Department on Friday, June 5, 2020, for all those who have lost their lives to police brutality.
پروو رئیس پلیس غنی فرگوسن می خندد و مذاکرات با Tamu اسمیت در یک مراسم برگزار شده توسط واحد متحدان 4 تغییر در پرووو اداره پلیس در جمعه 5 ژوئن 2020, برای همه کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را به خشونت پلیس.
اسکات G Winterton, Deseret News

سیاه پوستان حساب 0.8% از یوتا شهرستان جمعیت. چند مسابقه نشان داده شد جمعه شب اما شب زنده داری بیشترش سفید است. سازمان تشویق اجتماعی فاصله و دست از ماسک بود و داوطلبان از طریق این جمعیت به سرنگ ضد عفونی کننده دست در دست کسانی که آن را می خواستم.

تحت تاثیر قرار توسط شاه ماهی و استوارت-Johnson برادران فرگوسن استخدام حداقل 10 دیگر روسای پلیس یا کلانترها از سراسر یوتا شهرستان برای حضور در این شب زنده داری.

“است که بسیار منحصر به فرد” این پروو رئیس پلیس گفت:. “من به آنها گفتم چه بیانیه ماموریت و هدف بود و من فکر کردم ما باید پشت آن است. ما اینجا هستیم زیرا ما می خواهید برای گوش دادن.”

این سازمان بارها و بارها گفت: این مراسم در نظر گرفته شده بود به افتخار کسانی که فوت با خشونت پلیس و تیراندازی مثل Breonna تیلور درگذشت, مارس 13. امروز می توانست او 27th تولد.

“من نه برای (پلیس آمریکا) یا” فرگوسن گفت. “من احساس نمی کرد. من فکر می کنم این جمعیت است که در اینجا برای دلایل درست. من در زمان سوگند به حفاظت و خدمت به همه, بنابراین من باید مایل به قدم به این عرصه و حمایت از یک گروه شبیه به این.”

در طول سخنرانی خود فرگوسن گفت: “هیچ چیز وجود دارد که باعث می شود خوب پلیس madder از بد پلیس است.” او همچنین گفت: پروو در دست خوب است اگر همه مثل سه برادر و شاه ماهی است.

سباستین استوارت-Johnson خواست جمعیت را به تحسین فرگوسن “برای اینکه یک مرد.”

“من به شدت مخالفم با این بیانیه که همه پلیس بد” استوارت-جانسون گفت.

برادرش الکس گفت: روسای پلیس به آنها گفت با اشاره به مینیاپولیس افسران متهم با فلوید مرگ “ما نه آنها.”

“این اولین گام بزرگ به” جاناتان متهورین یک پروو resident که با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور به بچه ها در معرض خطر. “من خوشحال هستم چون وجود دارد بنابراین بسیاری از مردم است.”

متهورین گفت: شب زنده داری می رفته اند دورتر.

“اما شما باید برای حفظ اعمال فشار به طور مداوم و پروو که در آن وجود دارد یک رابطه خوب با پلیس می تواند آن را تغییر دهید می توانید شروع به. این مجموعه یک سنت است که به دیگر ادارات پلیس هیچ بهانه ای به دنبال کت و شلوار.”

BYU دانشجو Elle ابراهيم مشخصه نا امید.

“من هرگز نا امید,” او گفت:. “شما قرار است برای گفتن اسامی قربانیان و آنچه به آنها اتفاق افتاده است. من می خواهم برای دیدن یک لیست از تغییرات. من می خواهم اعداد من می توانید تماس بگیرید. اما این پرووو. فعالیت بیشتر شبیه passivism اینجا. ما گرد هم آمدند و بسیج, اما من آمد برای یادگیری و یاد گرفتم که هیچ چیز نیست.”

او اذعان کرد شادی در دیدن یک بلوک پر شده با متحدان. صدها نفر ریخته به یک پارکینگ در سراسر خیابان از مراحل پلیس ساختمان است. برخی از شنبه, در بالای کامیون ها در پشت در گاهی اوقات در شب تابستان.

بسیاری از عینک سیاه و سفید تی شرت با کلمات “من یک متحد” در سفید در جلو و یک دست در پشت انگشت شست تمدید سبابه و انگشت کوچک مطرح شده و دو انگشت دیگر به پایین خورده. قبل از شروع مراسم احیاء پلیس رهبران و سازمان های مطرح شده برای عکس و ساخته دست علامت با هم.

کول استوارت جانسون گفت: دست سیگنال نشانه ای از عشق در خانواده اش.

دیگران برگزار می شود علائم: “پیر مرد مردان سفید برای عدالت اجتماعی است.” “تولدت مبارک Breonna تیلور.”

خشم و نگرانی بیش از فلوید مرگ به نام “قتل” توسط سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا را برانگیخته روزانه تظاهرات مسالمت آمیز و تظاهرات در پرووو برای بیش از یک هفته است.

مجری Alex Boyé خواند در شب زنده داری. او گفت: پرووو افسر پلیس اختصاص داده شده به حفاظت از او را به او گفته بود: “ما به شما کردم.”

“من فکر می کنم این چیزی است که هر مرد سیاه و سفید می خواهم برای شنیدن” Boyé گفت.

سیاه و رهبران جامعه در ملاقات روز شنبه با پروو اداره پلیس مقامات. در روز سه شنبه ده ها تن از رهگذران را به پیوستن به صفوف مسالمت آمیز صدای بوق-و-موج اعتراض در نزدیکی دانشگاه محل بازار در گوشه ای از خیابان دولت و دانشگاه پارکوی در اوریم.

در ضمن سیاه دانشگاه بریگهم جوان دانش آموزان ملاقات روز شنبه با رئیس جمهور کوین Worthen و دانشگاه رئیس پلیس کریس Kathy این هفته به دنبال معنی دار گفت و گو برای کمک به روزانه نژادپرستی آنها می گویند که آنها تجربه در یوتا با توجه به KSL.com.

A young man protects his candle flame as he and over 1,000 people gather at the Provo Police Department on Friday, June 5, 2020, for a vigil organized by Unified Allies 4 Change for all those who have lost their lives to police brutality.
یک مرد جوان خود را محافظت می کند شعله شمع به عنوان او و بیش از 1000 نفر جمع آوری در پرووو اداره پلیس در جمعه 5 ژوئن 2020 برای یک مراسم برگزار شده توسط واحد متحدان 4 تغییر برای همه کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را به خشونت پلیس.
اسکات G Winterton, Deseret News

رئیس و یکی از دانش آموزان که پیشگام این جلسه دست برداشت و آنها را مطرح و در یک واحد مشت پنج شنبه شب در مقابل بیش از 1000 نفر که در جمع آوری رالی برای وحدت در پرووو را Kiwanis Park, KSL گزارش شده است. آنها همچنین در آغوش گرفت و به عنوان دیده می شود در یک روزانه جهان عکس.

Worthen ارسال شده یک سری از توییت در روز دوشنبه گفت: “که BYU می ایستد بصورتی پایدار و محکم در برابر نژادپرستی و خشونت در هر شکل و متعهد به ترویج فرهنگ ایمنی و محبت و احترام و عشق است.”

“ما می دانیم که وجود دارد کار را به انجام در محوطه دانشگاه و در سراسر کشور” BYU رئیس جمهور نوشت: “برای ما بهتر است گرد هم می آیند برای رسیدگی به بی عدالتی و واقعا یکی دیگر از عشق. آن را پایدار از همه تلاش ما برای بهتر کردن اوضاع. ما متعهد به انجام آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im