بیش از 1000 مارس در مرکز شهر در بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز

سالت لیک سیتی — این یک حرکت کوچک.

به عنوان پلیس به صف ضد شورش بیش از 1000 معترضان شلوغ بر روی پلازا در مقابل, Salt Lake City, عمومی, ایمنی ساختمان و در نهایت شروع به درخواست پلیس برای پیوستن به آنها را بر روی زانو های خود را.

نمک دریاچه افسر پلیس Metuy Tautuaa برنامه نمی در نظر گرفتن زانو با پرشور جمعیت دوشنبه شب.

اما زمانی که این گروه با صدای بلند شعار می دادند “زانو بزنید با ما! زانو زدن با ما!” او گفت که او بود نقل مکان کرد و به آنها بپیوندید.

“آنها پرسید. آنها می خواهند به ما مراجعه کنید شرکت با آنها. من آنها را به آنچه آنها می خواهند. به عنوان طولانی به عنوان آن را می سازد آنها را به طوری که آنها اقامت صلح آمیز بنابراین ما لازم نیست به هر گونه اقدام این چیزی است که من می خواهم. من نمی خواهم کسی صدمه دیده است که امروز” Tautuaa گفت: Deseret News.

جمعیت داشتند شعار می دادند در خارج از مقر پلیس برای حدود 15 دقیقه قبل از افسر گرفت و زانو که منجر به تعدادی از معترضان ضمن تشکر و یا دست دادن با دیگر افسران.

Tautuaa گفت: پوشش برای مرحله نهایی مسابقات با معترضان جمعه پس از کار شنبه شب دشوار بود.

A demonstrator shakes hands with a police officer at the Public Safety Building in Salt Lake City on Monday, June 1, 2020.
نشان دهنده حرکت دست در دست یک افسر پلیس در امنیت عمومی ساختمان در شهر سالت لیک در دوشنبه 1 ژوئن 2020.
اسکات G Winterton, Deseret News

“کاملا سخت,” او گفت:, و اضافه کرد که کشتار اگدن افسر پلیس Nate Lyday هفته گذشته ساخته شده است که چند روز گذشته بسیار عاطفی.

“بسیار. برای کسانی که اگدن بچه ها به پایین می آیند در شنبه بزرگ” او گفت: با اشاره به برخی از اگدن افسران پلیس که سوار به Salt Lake City برای کمک به در طول شورش. “من نمی توانم تشکر از همه بخش های دیگر که من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی. من ممکن است به خانه رفته اند شنبه شب بدون آنها.”

این سازمان از یکشنبه شب تجمع می خواستم مطمئن شوید شهرستان و پلیس رهبری قابل درک است که آنها هنوز هم احساس عاشقانه در مورد دفاع برای تغییر, حتی اگر آنها احترام آخر هفته مقررات منع رفت و آمد.

A police officer is hit with a bottle of water as police try to enforce a curfew and clear protesters out of downtown Salt Lake City on Monday, June 1, 2020. Recent protests against police brutality, racial discrimination and the killing of George Floyd turned violent in Salt Lake City and other cities across the nation, prompting Gov. Gary Herbert to call in the Utah National Guard.
یک افسر پلیس است که با ضربه یک بطری آب به عنوان پلیس سعی کنید برای به اجرا درآوردن مقررات منع رفت و آمد و روشن معترضان در خارج از شهر سالت لیک سیتی در دوشنبه 1 ژوئن 2020. اخیر تظاهرات در برابر پلیس خشونت تبعیض نژادی و قتل جورج فلوید خشونت تبدیل شد در سالت لیک سیتی و دیگر شهرستانها در سراسر کشور باعث Gov. گری هربرت به تماس در یوتا گارد ملی.
کریستین مورفی, Deseret News

“ما تصمیم گرفتیم که ما می خواستم به نگه داشتن توپ نورد در نظر اجازه دولت می دانم که در اینجا به صورت محلی و در سراسر کشور است که ما در حال رفتن به عقب ایستاده و با ترس گفت:” Moira ترنر اعتراض که برگزار شد در شب یکشنبه. “ما می خواهیم به نگه داشتن انرژی جاری در سراسر کشور و واقعا اجازه دهید مردم می دانند که ما در حال رفتن به حل و فصل برای یک کمی از یک امتیاز … زمانی که ملت قفل شده است و بار.”

Deja گاستون led, اعتراض, معرفی سخنرانان مختلف از جمله یک مرد که از دست برادر خود را به یک افسر درگیر تیراندازی. در یک حرکت لحظه او خواندن نام حداقل نیم دوجین از مردم که می خواهم کشته شده در درگیری با یوتا افسران پلیس. بعد از سخنرانان جمعیت شعار می دادند تقریبا به طور مداوم.

کسانی که شعارهای شامل تماس پاسخ “نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس” “ایستاده تا مبارزه با”, “که, خیابان, خیابان های ما” و “هنگامی که مردم از رنگ مورد حمله قرار گرفت چه کنیم ؟ مبارزه با عقب!”

سلام محمد 24 ساله شد و عاطفی او را با دو نفر از دوستان و توضیح داد که او در اعتراض به همان چیزهایی که مادر او اعتراض 40 سال پیش.

“فقط به صورت مسالمت آمیز اعتراض گفت:” محمد که آفریقایی آمریکایی. “من می خواستم وحدت و همه چیز. من می بینم که هر دو طرف عصبانی هستند هر دو طرف می ترسم. شما می دانید که آنها می گویند شما رو دو طرف مبارزه با تفکر آنها در حال مبارزه برای دلایل درست. آنها در حال رفتن به توقف.”

او در میان کسانی که شعار برای افسران برای پیوستن به آنها را بر روی زانو های خود را به نشانه همبستگی با کسانی مثل جورج فلوید که در دست افسران پلیس.

“که او زانو زد برای ما,” او گفت: از افسر. “با این حال ما عصبانی هستید و برخی احساس می کنید که به اندازه کافی نیست.”

او گفت که او می داند که او نمی خواهد ترک ماموران او را می بیند به عنوان “برادران” به آنها ملحق اما او هنوز هم احساس می کند برخی از راحتی در این واقعیت است که او را یک لحظه به آنها نشان می دهد او همدردی با آنها.

Police fire rubber bullets as they clash with protesters trying to enforce a curfew and clear the protesters out of downtown Salt Lake City on Monday, June 1, 2020. Recent protests against police brutality, racial discrimination and the killing of George Floyd turned violent in Salt Lake City and other cities across the nation, prompting Gov. Gary Herbert to call in the Utah National Guard.
پلیس آتش گلوله های لاستیکی به عنوان آنها در برخورد با معترضان در تلاش برای اجرای مقررات منع رفت و آمد و روشن معترضان در خارج از شهر سالت لیک سیتی در دوشنبه 1 ژوئن 2020. اخیر تظاهرات در برابر پلیس خشونت تبعیض نژادی و قتل جورج فلوید خشونت تبدیل شد در سالت لیک سیتی و دیگر شهرستانها در سراسر کشور باعث Gov. گری هربرت به تماس در یوتا گارد ملی.
کریستین مورفی, Deseret News

معترضان بیشتر با پوشیدن ماسک برای اولین بار با حضور در میدان واشنگتن دوشنبه شب و پس از آن شروع به راه رفتن به سمت دریاچه نمک شهرستان امنیت عمومی ساختمان که در آن روز تظاهرات آغاز شد و به دیگر مناطق مرکز شهر. پس از افسر زانو با معترضان بسیاری در زمان یک لحظه به لرزش دست و یا ماموران با تشکر از آنها را در حالی که دیگران همچنان آشفته. بسیاری از افراد به سمت چپ یا به رهبری بازگشت به میدان واشنگتن اما برخی از نقل مکان به 400 جنوب و 300 ایست که در آن سه گارد ملی Humvees پارک شده بودند.

برخی از معترضان مواجه سربازان و در نهایت پلیس ضد شورش و حمل سپر آمد و ایستاد با سربازان. در حالی که سازمان دهندگان خواسته مردم را به بازگشت به واشنگتن مربع حدود 100 نفر ماند, برخی از صحبت برخی در حال مقابله و توهین به افسران و سربازان.

U. دانشجو ست گاردنر آمد به روز دوشنبه در اعتراض با یک گروه از دوستان است و گفت که او نگران حضور پس از آنچه او را دیدم در تلویزیون از روز شنبه در تظاهرات اما می خواستم به صدای او شنیده می شود.

“ما در اینجا به شورش و یا به علت مشکل” گاردنر گفت. “ما می خواهیم همه چیز را تغییر دهید. … پلیس از دست مردم در حال مرگ هستند.”

گاردنر گفت: او را نمی بیند افسر که در زمان زانو با معترضان در مقابل مقر پلیس دوشنبه شب اما گفت: “هر یک از کسانی که پلیس باید آن را انجام داده اند.”

پس از یک تعطیلات آخر هفته در اعتراض به ارمغان آورد هرج و مرج و خشونت به خیابان های ایالت یوتا پایتخت یمن در سراسر کشور خشم و انزجار بیش از مرگ جورج فلوید, Salt Lake City, شهردار صادر سراسر شهر بود حکومت نظامی آغاز شب دوشنبه تا آخر هفته تمام.

حکومت نظامی, Salt Lake City, شهردار ارین Mendenhall و رئیس پلیس مایک براون اعلام کرد شنبه شب آغاز می شود در 8 p. m. در هر شب و به پایان خواهد رسید و در ساعت 6 صبح هر روز صبح تا 8 ژوئن.

برخی از معترضان در سمت چپ پس از 8 بعد از ظهر حکومت نظامی اما بسیاری باقی مانده است و بسیاری از ادامه اعتراض به راه رفتن به دولت و کنگره جایی که آنها ملاقات با ده ها تن از سربازان دولت.

Monte McElory holds a “Don’t Shoot” sign as he marches to the Salt Lake Public Safety Building in Salt Lake City on Monday, June 1, 2020. Recent protests against police brutality, racial discrimination and the killing of George Floyd turned violent in Salt Lake City and other cities across the nation, prompting Gov. Gary Herbert to call in the Utah National Guard.
مونته McElory دارای یک “عکسبرداری نیست” ثبت نام او به عنوان پیاده روی به دریاچه نمک عمومی ایمنی ساختمان در شهر سالت لیک در دوشنبه 1 ژوئن 2020. اخیر تظاهرات در برابر پلیس خشونت تبعیض نژادی و قتل جورج فلوید خشونت تبدیل شد در سالت لیک سیتی و دیگر شهرستانها در سراسر کشور باعث Gov. گری هربرت به تماس در یوتا گارد ملی.
کریستین مورفی, Deseret News

گاستون حزب برای سوسیالیسم و آزادی گفت که او انتظار ندارد برای دیدن بسیاری از مردم نشان می دهد. او و دیگران نگران است که بسیاری از مردم خواهد بود ترس در اعتراض به پس از چهار خشونت است.

“من قطعا فکر می کنم که ما شنیده می شد. آن تغییر نمی کند هر چیزی اگر هیچ چیز تغییر کرده است در درون ما ساختار سیاسی در درون دولت به صورت محلی و یا در سراسر کشور,” او گفت:.

“نکته اصلی این است که رسانه ها در حال رفتن به دور از نقطه که چرا مردم در حال مرگ هستند. رسانه ها در حال رفتن به تمرکز بر روی اموال آسیب دیده بود و من شخصا می دانم که ملک دولت آسیب دیده بود اما حدس بزنید چه ؟ که قابل تعویض است. چه قابل تعویض هستند افرادی که کشته شدند” گاستون گفت.

“ما در حال تلاش برای فریاد زدن, جیغ, بنابراین ما تا به حال به شکستن چیزهای,” او گفت:. “اما من نمی خواهم که به پیام. من نمی خواهم دلیل دیگری برای رسانه ها و یا پلیس به تحریک خشونت بیشتر در مردم ما است. من می دانم که اتفاق افتاده در شنبه اما ظلم اتفاق افتاده برای 400 سال هر روز.”

براون گفت: او احساس جمعیت به بیشتر احترام دوشنبه و تقدیر رهبران اعتراض.

“آنها به نظر می رسد بسیار قوی در تلاش برای حمایت از همه به صلح آمیز به اطاعت از قانون و برای پراکنده کردن و رفتن به خانه است.” “من فکر می کنم حرارت تن آنچه که ما در حال دیدن امشب بسیار متفاوت از شنبه شب.”

رئیس گفت: “او می خواهد به توسعه روابط است که ایجاد اعتماد. او گفت که او و Mendenhall دعوت بیش از یک دوجین آفریقایی آمریکایی ها برای ملاقات با آنها را روز شنبه به بحث در مورد پلیس, سیاست استفاده از زور و موضوعات دیگر.

“من صادقانه بر این باورند که اگر ما در حال رفتن به تغییر دهید — اگر ما می رویم به تغییر فرهنگ ما نیاز به شروع به نشستن و صحبت کردن چهره به چهره است. آن را آسان به نفرت از دور. شما می توانید در خانه نشستن بر روی نیمکت خود را و جیغ و فریاد و نفرت, اما زمانی که شما مردم را هم که همه می رود و ما شروع به دیدن هر یک از دیگر همانطور که مردم ما به ساخت این روابط و اعتماد است. این چیزی است که ما نیاز به در حال حاضر در این کشور,” او گفت:.

Mendenhall توجیه weeklong حکومت نظامی — که اجازه می دهد تا استثنا — با اشاره به آنچه در کشورهای دیگر تجربه کرده اند و در میان ناآرامی های مدنی زیر فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس.

“تصمیم به ادامه مقررات منع رفت و آمد در اینجا در سالت لیک سیتی ساخته شده بود و نه به آرامی” Mendenhall در بیانیه ای گفت. “اما همانطور که ما دیده ایم در سراسر کشور معتبر سرخوردگی بسیاری از مردم احساس می کنند در ادامه به نمایشگاه خود را فراتر از مرزهای صلح آمیز گفتمان. در حالی که سالت لیک سیتی احترام و درک خشم مردم مشروع احساس و استقبال از حضور مسالمت آمیز تظاهرات ایمنی شهر ما, ما, ماموران امنیت عمومی و ساکنان ما باید اول آمده است.”

متاسفانه این بود که مقررات منع رفت و آمد با نزدیک شدن است که مشکل فوران دوشنبه. ده ها تن از معترضان که می ماند با صحبت و یا مقابله با افسران و سربازان در 400 جنوب و 300 شرق شروع به مشاجره با یکدیگر هستند. برخی از آنها التماس معترضان ترک در حالی که چند می خواستم یک درگیری با پلیس.

“من درست از آب در آمد یک ساعت پیش هنگامی که من تو را دیدم آنها را پس از حکومت نظامی گفت:” لکس اسکات, رهبر سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با سازماندهی روز دوشنبه در اعتراض به. او گفت که خشونت اغلب سرزنش در زندگی مهم و “آنها اهمیتی نمی دهند که ما در حال کار بر مسالمت آمیز برای پلیس اصلاحات و آنها messing تا ما کار می کنند.”

اسکات کار کرده است با دیگران به پیش نویس و تصویب یک پلیس لایحه اصلاحات. او نگران است که این سرکش حوادث خشونت آمیز خواهد خود را از خط خارج سخت مبارزه و تلاش برای همکاری با پلیس و نمایندگان مجلس برای ایجاد تغییر واقعی در سیستم عدالت کیفری.

تصمیم به ایجاد جدید حکومت نظامی ساخته شده بود با مشورت با رژیم صهیونیستی است. گری هربرت که صادر وضعیت اضطراری دوشنبه شب “با توجه به ناآرامی های مدنی.” سفارش خود را به طور موقت بسته دولت کنگره عمومی از طریق نیمه شب شنبه شب. رسمی دولت کسب و کار خود ادامه خواهد داد و در کنگره ،

در طول حکومت نظامی را به مدت Mendenhall است درخواست از مردم برای خاموش ماندن از خیابان و پیاده رو و پارک و دیگر فضاهای عمومی. او برشمرد استثنا برای همه اجرای قانون امدادگران آتش و یا دیگر پرسنل پزشکی, یوتا, گارد ملی و دیگر واکنش های اضطراری پرسنل مجاز توسط Salt Lake City به عنوان به خوبی به عنوان credentialed اعضای رسانه ها.

حکومت نظامی همچنین اجازه می دهد تا مردم سفر به طور مستقیم به و از کار; در مراسم مذهبی حضور به دست آوردن مواد غذایی, مراقبت از یک عضو خانواده اچ تی حیوانات; سفر به طور مستقیم به و از شهر سالت لیک در فرودگاه بین المللی; تشویق شرکت های خصوصی از جمله اما نه محدود به تجار و رستوران ها; به دنبال مراقبت های پزشکی در حال فرار از شرایط خطرناک و یا تجربه بی خانمانی. یک استثنا نیز مجاز به هر کسی که اجازه داده توسط مسئولان شهرستان با توجه به شهر ،

پس از مقدار زیادی از جمعیت در Salt Lake City-County ساختمان شروع disbursing فقط قبل از 8 p. m., ده ها تن رهبری به کنگره که در آن یک خط یوتا گشت بزرگراه افسران حاضر پوشش پیاده رو برای نگه داشتن مردم این اساس و به دور از ساختمان است که خانه دولت رهبران و قانونگذاران.

معترضان با حضور در یوتا مرکز بازدید کنندگان در سراسر خیابان را از چامسکی و خیابان جدا کردن آنها از اجرای قانون شد اعتراض کروز منطقه با اتومبیل های متعدد رانندگی با شاخ وافغان و مسافران برگزاری اعتراض ،

ماموران در نهایت شروع به حرکت گروه به پایین خیابان دولت و نهایی بن بست از شب صورت گرفت در 100 بلوک جنوبی معبد. یک گروه وجود دارد به طور خلاصه در جعبه توسط مأموران اجرای قانون در مقابل و پشت سر آنها. بعد از شعار یکی از اعضای گروه اعتراضی خواسته از طریق یک تصادف تعقیب درهم bullhorn, اگر پلیس خواهد اجازه دهید آنها را خارج و پس از صحبت با آنچه در ظاهر به یک نظارت افسر پلیس مجاز به خرج کردن فقط پس از 9:30 p. m.

وجود دارد حداقل یک تعداد انگشت شماری از دستگیری ساخته شده در طول شب اما جزئیات خاصی نیست در دسترس اواخر دوشنبه.

کمک: کتی McKellar, Sahalie دونالدسون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de