بیش از 1100 سابق وزارت دادگستری و مقامات به نام دادستان کل William P. بار در روز یکشنبه به مرحله پس از مداخله در هفته گذشته به پایین تر وزارت دادگستری صدور حکم توصیه برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دوست دیرین و سیاسی دوست صمیمی Roger J. سنگ جونیور

“این بی سابقه برای بالا گروه رهبران به ابطال خط دادستان که به دنبال تاسیس سیاست به منظور ارائه درمان ترجیحی برای همکاران نزدیک رئیس جمهور به عنوان دادستان کل بر, آیا در سنگ مورد” نوشت سابق وزارت دادگستری وکیل در یکشنبه نامه. “این است که حتی بیشتر ظالمانه برای دادستان کل به مداخله به عنوان او در اینجا — پس از رئیس جمهور علنا محکوم کرد محکومیت توصیه که خط دادستان در حال حاضر پرونده در دادگاه.”

“هر یک از ما را به شدت محکوم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل بر دخالت در این نمایشگاه دولت عدالت” دو حزبی سابق وزارت دادگستری وکلا نوشت: در نامه ای در روز یکشنبه. کسانی که اقدامات آنها گفت: “به آقای Barr به استعفا.”

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر گذشته در هفت فقره شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره در طول این تحقیقات به اتهام تبانی بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

دادستان فدرال در دوشنبه توصیه می شود که سنگ دریافت حکم زندان از هفت تا نه سال برای جنایات خود. در اوایل صبح روز سه شنبه تهمت توییتی خود و مخالفت توصیه می شود حکم خواستار آن را “وحشتناک و بسیار ناعادلانه است.”

تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, Barr وزارت دادگستری گفت: آن را “شوکه” توسط توصیه می شود حکم و اعلام کرد قصد دارد برای کاهش آن منجر چهار دادستان دست زدن به سنگ مورد بلافاصله پس از برداشت در اعتراض. در یک صدای جیر جیر صبح روز چهارشنبه تهمت تحسین خود را از دادستان کل برای مداخله.

“تبریک به دادستان کل لایحه بار برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی شده به ارمغان آورد” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

در اینجا متن کامل این نامه:

DOJ فارغ التحصیلان بیانیه در حوادث اطراف صدور حکم راجر سنگ

ما امضا کنندگان هستند فارغ التحصیلان ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری (DOJ) که در مجموع در خدمت هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت. هر یک از ما را به شدت محکوم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و دادستان کل بر دخالت در این نمایشگاه دولت عدالت است.

به عنوان سابق DOJ مقامات هر یک از ما با افتخار در زمان سوگند به حمایت و دفاع از قانون اساسی ما و صادقانه در اجرای وظایف دفاتر ما. بسیار برای اولین بار از این وظایف این است که برای اعمال قانون به طور مساوی برای همه آمریکایی ها است. این تعهد جریان به طور مستقیم از قانون اساسی و در آن تعبیه شده است در تعداد بی شماری از قواعد و قوانین حاکم بر رفتار DOJ وکلا. عدالت Manual — DOJ را rulebook برای وکلای آن — آمده است که “حکومت قانون بستگی به evenhanded دولت عدالت” که بخش حقوقی تصمیم گیری “باید بی طرفانه و عایق از نفوذ سیاسی”; و این که وزارت دادستانی قدرت های ویژه باید اعمال “رایگان از حزبی در نظر گرفتن.”

همه DOJ وکلا به خوبی آشنا در این قوانین و مقررات و دستورات قانون اساسی. آنها ایستاده برای این گزاره که دخالت سیاسی در رفتار پیگرد قانونی آناتما به بخش اصلی ماموریت و مقدس آن تعهد برای اطمینان از برابر عدالت و قانون.

و در عین حال رئیس جمهور تهمت و دادستان کل بار را آشکارا و بارها و بارها مسخره این اصل اساسی اخیرا در ارتباط با صدور حکم رئیس جمهور تهمت نزدیک کاردانی راجر سنگ بود که محکوم به جرائم جدی. این بخش یک عمل سیاسی که منصوب مجموعه گسترده ای از سیاست های است که خط دادستان درخواست به موارد فردی است. که در عمل وجود دارد به تحریک و تشجیع کردن اصول قانون اساسی در مورد حتی دست نرم افزار از قانون است. اگر چه وجود دارد که رهبری سیاسی مناسب وزن در فرد تعقیب آن است که بی سابقه برای بالا گروه رهبران به ابطال خط دادستان که به دنبال تاسیس سیاست به منظور ارائه درمان ترجیحی برای همکاران نزدیک رئیس جمهور به عنوان دادستان کل بر, آیا در سنگ مورد. آن است که حتی بیشتر ظالمانه برای دادستان کل به مداخله به عنوان او در اینجا — پس از رئیس جمهور علنا محکوم کرد محکومیت توصیه که خط دادستان در حال حاضر پرونده در دادگاه.

چنین رفتاری است که یک قبر تهدید به نمایشگاه دولت عدالت است. در این کشور ما همه در برابر قانون مساوی باشند. یک فرد باید با توجه ویژه و درمان در یک تعقیب کیفری هستند زیرا یک دید سیاسی متحد از رئیس جمهور. دولت که با استفاده از قدرت عظیم از اجرای قانون به دشمنان خود را تنبیه و پاداش متحدان خود هستند نه در قانون اساسی جمهوری; آنها autocracies.

ما خوش آمدید دادستان کل Barr اذعان دیرهنگام که DOJ اجرای قانون تصمیم گیری باید مستقل از سیاست; که این اشتباه است برای رئیس جمهور را به دخالت در خاص اجرای مسائل یا به مجازات مخالفان خود و یا به کمک دوستان خود و رئیس عمومی نظرات به DOJ مسائل باید به شدت آسیب دیده و بخش اعتبار. اما آقای Barr اقدامات انجام رئیس جمهور شخصی مناقصه متاسفانه صحبت می کنند بلندتر از کلمات است. این اقدامات و آسیب آنها انجام داده اند به وزارت دادگستری شهرت برای یکپارچگی و حاکمیت قانون, نیاز به مهندس Barr به استعفا. اما از آنجا که ما باید کمی انتظار او را انجام دهد پس از آن می افتد به بخش حرفه ای مقامات به اقدام مناسب برای حمایت از سوگند خود دفتر و دفاع از حزبی غیر غیر سیاسی عدالت است.

به این دلایل ما حمایت و ستایش از چهار حرفه دادستان که تایید سوگند خود و ایستاده بود تا برای این گروه استقلال با خروج از سنگ مورد و/یا استعفا از وزارت. پیام ساده ما به آنها این است که ما و میلیون ها نفر دیگر آمریکایی ها — ایستاده با آنها. و ما از هر DOJ کارمند به دنبال قهرمانانه خود را به عنوان مثال و آماده می شود به گزارش آینده بشر به بازرس کل دفتر مسئولیت حرفه ای و کنگره را به خودداری از انجام دستورات است که مغایر با سوگند خود از دفتر; به برداشت از مواردی که شامل چنین بخشنامه یا سوء دیگر; و اگر لازم به استعفا و گزارش علنی در یک شیوه ای سازگار با اخلاق حرفه ای — به مردم آمریکا دلایل استعفای خود را. ما نیز تماس بگیرید و در دیگر شاخه های دولت برای محافظت از تلافی آن دسته از کارکنان که به حمایت از سوگند خود در صورت غیر قانونی و بخشنامه ها. حاکمیت قانون و بقای جمهوری ما تقاضا هیچ چیز کمتر است.

اگر شما در حال سابق DOJ کارمند و می خواهم برای اضافه کردن نام خود را اینجا را کلیک کنید. محافظت از دموکراسی خواهد شد به روز رسانی این لیست روزانه جدید امضا کرده اند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im