جدید گالوپ نظرسنجی نشان اکثر آمریکایی ها خواهد بود مایل به رای دادن برای یک سوسیالیست نیز نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق دموکراتیک رای دهندگان گفتند که پشت یک نامزد مانند بهداشت ، برنی ساندرز که پیشرو ملی در پای صندوقهای رای است.

بیش از سه چهارم دموکراتیک رای دهندگان نظر سنجی—76%—گفته گالوپ آنها حمایت از یک نامزد ریاست جمهوری که به عنوان یک سوسیالیست.

یک تکه بزرگ از مستقل رای دهندگان گفتند که پشت این نامزد با 45 درصد گفت: در حالی که تنها 17 درصد از جمهوری خواهان گزارش همان. به طور کلی 45 درصد از 1,033 پاسخ دهندگان گفتند که پشت سوسیالیستی در این نظرسنجی که تا به حال یک حاشیه خطا از چهار درصد است.

نظرسنجی منتشر شد سه شنبه به رای دهندگان نیوهمپشایر سر به پای صندوق های رای, یک day پس از ساندرز و یکی از بالا ترین مشخصات عملیاتی پارچه مبلی. Alexandria Ocasio-کورتز (D-n. y.) بسیج بیش از 7,500 رای دهندگان در دورهام, New Hampshire.

هر دو سیاستمداران شناسایی به عنوان دموکراتیک سوسیالیست و ترویج چشم انداز, ایالات متحده است که بیشتر از نزدیک شبیه دیگر کشورهای ثروتمند مانند دانمارک و نروژ و سوئد. ساکنان آن اسکاندیناوی کشورهای بهره مند از دولت-اجرای بهداشت و درمان رایگان است که در نقطه تحویل و در آن نشان داده شده است که بهتر سلامت برای مردم; عمومی, کالج است که شهریه رایگان یا نزدیک به رایگان و قوی کار حمایت از جمله تضمین پرداخت, خانواده, ترک, تعطیلات, زمان و اتحادیه های کارگری.

“ما در حال حرکت رو به جلو” Ocasio-کورتز گفت. “ما در حال حرکت رو به جلو به یک دموکراسی چند نژادی رو به جلو برای تضمین بهداشت و درمان به جلو به یک دستمزد زندگی می کنند برای مبارزه برای همسایگان ما است.”

سرفصل های مورد بررسی آن پیشنهاد را به حال وخیم مفاهیم سوسیالیستی نامزد در سال 2020 انتخابات با وجود این واقعیت است که اکثریت پاسخ دهندگان با احساسات منفی در مورد سوسیالیسم خواهد بود کمتر به احتمال زیاد به حمایت از نامزد حزب دموکرات از حزب دموکرات پاسخ دهندگان.

به عنوان رویاهای مشترک گزارش ماه اکتبر گذشته سالانه نظرسنجی در مورد نگرش در مورد سوسیالیسم نشان داد چرا دموکراتیک رای دهندگان نیست ترس از کلمه با وجود ترس توسط شرکت های بزرگ رسانه ای رئیس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد کشورهای سوسیالیستی است.

“زمانی که آمریکایی ها—به خصوص نسل وای—فکر می کنم از “سوسیالیسم” آنها در درجه اول فکر می کنم در مورد Bernie Sanders, اروپای غربی دموکراسی برابری درآمد و دسترسی به بهداشت و درمان” اذعان قربانیان کمونیسم بنیاد یادبود از این نظرسنجی نشان داد که 70 درصد از ایالات متحده millennials خواهد پشت سوسیالیستی برای رئیس جمهور. “آنها همچنین نمی کاردانی سوسیالیسم با کمونیسم و استبداد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im