بیش از 80 کشته به عنوان طوفان Amphan حرکت از طریق هند

مارس 21 (UPI) — بیش از 80 نفر در هند کشته شده اند روز پنج شنبه پس از طوفان Amphan محصل در کشور آوردن خطرناک بادها و باران های سنگین.

حداقل 72 نفر در بنگال غربی کشور از جمله یک دختر جوان که کشته شد پس از یک دیوار فروریخته در صفحه اصلی و 10 نفر تایید شده اند مرده در بنگلادش, مقامات گفت.

هیچ مرگ و میر بودند بلافاصله در گزارش ساحلی ایالت اوریسا مقامات دولتی گفت.

Odisha دبیر کل Asit Tripathy اعتبار پیش بینی های دقیق توسط هند اداره هواشناسی و جرم تخلیه برای صرفه جویی در زندگی.

“نزدیک به 200 ، 000 نفر در Odisha تخلیه شدند از خانه های خود قرار داده و با خیال راحت در پناهگاه های مختلف در طول طوفان. در مجموع 210 تیم پزشکی و 75 تیم های دامپزشکی پزشکان فرستاده شده به مناطق آسیب دیده گفت:” Tripathy.

طوفان محصل بین Digha غرب بنگال و بنگلادش Hatia سلیمان در 3 p. m. روز شنبه با سرعت بین 95 مایل در ساعت و 102 مایل در ساعت و gusts از 114 مایل در ساعت معادل یک دسته 3 طوفان.

Amphan ضعیف به قدرت یک طوفان گرمسیری اقیانوس اطلس به آن منتقل شده بین غرب بنگال و بنگلادش در روز پنج شنبه اما حفظ سرعت باد تا 68 مایل در ساعت. طوفان انتظار می رود برای ادامه تضعیف آن را به عنوان سفر شمال شرقی در 24 ساعت آینده.

طوفان پاره کردن خطوط برق خانمان و درختان و باعث جاری شدن سیل.

مدیر کل ملی هند امداد رسانی نیروی S. N. Pradhan گفت: Sunderbans یک خوشه از سلیمان گسترش بین مناطق ساحلی در غرب بنگال بودند “ساییده” توسط طوفان.

“حداکثر تاثیر را به عنوان انتظار می رود دیده شده است وجود دارد” گفت: Pradhan.

در یک سری از توییت در روز پنج شنبه نارندرا نخست وزیر هند ارائه تسلیت به کسانی که تحت تاثیر طوفان و متعهد کمک از دولت است.

“هیچ سنگ باقی نمیماند که پشت در کمک به آسیب دیده,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im