Feb. 20 (UPI) — مورگان استنلی اعلام کرد قصد دارد روز شنبه به دست آوردن دیجیتال شرکت سرمایه گذاری E-تجارت برای 13 میلیارد دلار در ادامه روند ترکیبات در کارگزاری زمینه است.

وال استریت سرمایه گذاری بانک گفت: آن پرداخت خواهد شد $58.74 هر E-معامله سهم در یک معامله انتظار می رود به بعد از این سال.

مورگان استنلی گفت: حرکت خواهد ترکیب آن با سیستم عامل $3.1 تریلیون دلار در دارایی های مشتری و ارتقا ثروت خود را مدیریت حق رای دادن به یک رهبر صنعت.

“ترکیب می افزاید: یک نام تجاری نمادین در مستقیم به مصرف کننده کانال به ما پیشرو مشاور-مدل رانده در حالی که همچنین ایجاد یک برتر محل کار و ثروت و ارائه دهنده خدمات برای شرکت ها و کارکنان خود را” جیمز گورمن رئیس هیئت مدیره و مدیر اجرایی مورگان استنلی در بیانیه ای گفت:. “این ادامه دهه انتقال از شرکت ما به یک ترازنامه نور کسب و کار میکس و تاکید کرد با دوام تر منابع درآمد است.”

معامله می افزاید: بیش از 5.2 میلیون E-تجارت حساب مشتری و $360 میلیارد دلار در دارایی های خرده فروشی.

“از آنجا که ما به دیجیتال کارگزاری دسته نزدیک به 40 سال پیش E-تجارت همواره مختل وضعیت موجود و تحویل برش لبه ابزار و خدمات به سرمایه گذاران و معامله گران و طرح سهام مدیران گفت:” E-تجارت مدیر عامل مایک Pizzi.

“با پیوستن به مورگان استنلی ما قادر خواهد بود به ترکیب ما ارائه به سطح بعدی و ارائه حتی یک مطلب مجموعه جامع مدیریت ثروت قابلیت.”

پنجشنبه توافق آخرین اخیر سری از کارگزاری ادغام. چارلز شواب توافق در ماه نوامبر گذشته به خرید TD Ameritrade در $26 میلیارد همه سهام معامله است که باید نهایی شود این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im