مورگان استنلی مجموعه برای تبدیل شدن به اولین بانک ایالات متحده آمریکا به طور علنی فاش چقدر آن وام و سرمایه گذاری منجر به تغییر آب و هوا

واشنگتن – امروز مورگان استنلی اعلام کرد و آن را تبدیل به “ایالات متحده برای اولین بار بر اساس بانک جهانی برای پیوستن به مشارکت و همکاری برای کربن حسابداری مالی (PCAF) و آن کمیته راهبری به عنوان بخشی از شرکت را تعهد به اندازه گیری و افشای رویکرد خود را به تغییرات آب و هوایی خطر و فرصت است.” PCAF شامل موسسات مالی از سراسر جهان و نمایندگی بیش از $5.3 تریلیون دلار دارایی دارند.

به عنوان شما ایجاد زمینه این سال 2020 سهامداران قطعنامه با مورگان استنلی که خارج شد در اوایل سال جاری پس از رسیدن به توافق است که در آن شرکت توافق کردند که به منظور بررسی انتشار گازهای گلخانه ای روش های اندازه گیری مانند PCAF. به عنوان شما افشانده رسیده موافقت نامه های مشابه با ولز فارگو, گلدمن ساکس و بانک مرکزی آمریکا — هر سه به تازگی به عضویت کوه های راکی موسسه مرکز جدید برای آب و هوا تراز مالی. جی پی مورگان نیز پیوست و پس از به عنوان شما را ایجاد 2020 سهامداران وضوح نزدیک به دریافت رای اکثریت. بانک ها تحت فشار در حال رشد به عنوان سرمایه گذاران به طور فزاینده ای نگران اثرات گرم شدن زمین است.

دانیل Fugere رئیس جمهور به عنوان شما ایجاد شده این بیانیه به شرح زیر:

“مورگان استنلی است که مصرف یک گام مهم با ارتکاب به افشای آن تامین مالی تولید گازهای گلخانه ای. برای بیش از حد طولانی بانک های بزرگ در ایالات متحده را رد کرده و مسئولیت تاخیر در پرداختن به خود را تولید گازهای گلخانه ای به دلیل محاسبه آنها تلقی می شد بیش از حد پیچیده است. مورگان استنلی تعهد نشان می دهد که بانک ها می تواند و باید این کار را انجام دهید برای کاهش خطر است که بحران آب و هوا به شمار بانک ها و به کل اقتصاد است. این کار است که نمی توانید صبر کنید.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

لیلا Holzman, انرژی, برنامه, مدیر از شما به عنوان ایجاد ساخته شده این بیانیه به شرح زیر:

“ما خوشحال هستیم که بانک های ایالات متحده در نهایت پله را به چالش اندازه گیری و کاهش اثرات آب و هوا به اروپا همسالان در حال حاضر. مورگان استنلی تعهد نشان می دهد که حفاری در و در نظر گرفتن مسئولیت برای آن سهم آب و هوا کسب و کار خوب است. ما انتظار داریم سایر بانک های ایالات متحده را داشته باشید.”

برای اطلاعات بیشتر به عنوان شما ایجاد کار بر روی تغییرات آب و هوایی اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>