“ترین زمین شناسی’ شغل گزارش از عمر ما نشان می دهد میزان بیکاری در آمریکا افزایش به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ

فقط یک روز پس از اعلام کرد که حدود 33.5 میلیون آمریکایی را در پرونده مدعیان از اواسط ماه مارس به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس موجب شده است تا مستندات در سراسر جهان, وزارت کار ایالات متحده در روز جمعه نشان داد که ملت رسمی نرخ بیکاری آمار 14.7% ماه گذشته—بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

قبل از مارس شغل انتشار گزارش هایدی Shierholz از موسسه سیاست اقتصادی (EPI) هشدار داد در توییتر که جمعه خواهد بود “ترین زمین شناسی #JobsDay از همه زندگی ما” و یک نمودار نشان میدهد که چگونه اخیر تعداد مدعیان بیکاری در مقایسه با گذشته 80 سال قبل از جزئیات شرایط فعلی در 22-پرینت موضوع.

در حالی که 14.7% رقم برای مارس به طور قابل توجهی بالاتر از فوریه (3.5%) و مارس (4.4%) آن نتواند به ضبط دامنه کامل از چگونه کارگران ایالات متحده شده اند تحت تاثیر کسب و کار موقت تعطیل و ساعت کاهش است که ناشی از جاری بهداشت جهانی بحران. این گزارش می گوید 5.1 میلیون آمریکایی تا به حال ساعت قطع در ماه آوریل است.

Shierholz ارشد اقتصاددان و مدیر سیاست در EPI توضیح داد که “تنها در حدود دو سوم از coronavirus-کار مرتبط با ضرر و زیان در حال نشان دادن تا به عنوان بیکار—بقیه در حال نشان دادن تا به عنوان کاهش یافته است نیروی کار. اگر همه coronavirus-کار مرتبط با ضرر و زیان نشان داده بود به عنوان بیکار نرخ بیکاری در حال حاضر می تواند در اطراف 19.0% نه 14.7%.”

“علاوه بر این حدود 7.5 میلیون نفر از کارگران به احتمال زیاد در حال misclassified به عنوان شاغل و نه در محل کار’ به جای ‘به طور موقت بیکار,'” او ادامه داد. “اگر آنها به درستی طبقه بندی شده و همه coronavirus-کار مرتبط با ضرر و زیان نشان داده بود به عنوان بیکار نرخ بیکاری خواهد بود در اطراف 23.6%.”

او همچنین برجسته EPI برآورد از 30 آوریل که به دلیل از کار اخیر ضرر و زیان حدود 12.7 میلیون آمریکایی از دست داده اند و کارفرمای خود را بر اساس بیمه درمانی—که EPI محققان به نام “وحشتناک” کیفرخواست از کشور خصوصی برای سود سیستم بهداشت و درمان به خصوص در میان یک بیماری همه گیر.

EPI اقتصاددان ارشد Elise گولد خطاب مارس گزارش اشتغال در روز جمعه پست وبلاگ با عنوان “بیداری کابوس است.” او نوشت: “من مبارزه را حتی به کلمات قرار داده چگونه بزرگ این افت است. آن را به عنوان اگر تمام دستاوردهای در اشتغال از سال 2000 محو شد. کل کار ضرر و زیان بیش از دو ماه گذشته را پر کنید تمام 30 در حال حاضر خالی لیگ اصلی بیس بال استادیوم 16 بار بیش از.”

گولد توصیه در برابر جشن قرار است “پوشش نقره ای” که اسمی دستمزد رشد 7.9 درصد بیش از سال, توضیح است که رشد دستمزد “بازتاب انداختن پایین دستمزد شغل از کل که منجر به بالاتر از میانگین دستمزد برای باقی مانده شغل و چه به نظر می رسد به سرعت رشد کلی اما نه رانده شده توسط مردم معنی داری افزایش می دهد.”

به 20.5 میلیون شغل در سراسر ایالات متحده در مارس تاکید نیاز به اقدام جسورانه از قانونگذاران فدرال با توجه به گولد.

“کنگره نیاز به ادامه به ارائه کمک به کارگران و خانواده های آنان در سراسر کشور,” او نوشت. “آنها نیاز به گسترش گسترش بیمه بیکاری تا زمانی که بازار کار است و به اندازه کافی بهبود و ارائه مقدار زیادی از کمک به دولت های ایالتی و محلی.”

“بعد از رهایی بسته” گولد این نتیجه رسیدند: “همچنین باید شامل کارگر حمایت یک چک تضمین سرمایه گذاری در دموکراسی ما ارائه کمک به خدمات پستی و سرمایه گذاری های قابل توجهی در تست و تماس با ردیابی.”

تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.), روسای کنگره حزبی مترقی در زمان به توییتر جمعه با یک پیام مشابه ترویج چک تضمین عمل او رونمایی شد در اوایل ماه آوریل است که قادر می سازد شرکت های ایالات متحده از تمام اندازه ها به ادامه پرداخت 100 درصد از کارکنان خود حقوق و دستمزد به $100,000 در سال است.

زمانی که این لایحه معرفی شد, Marcus استنلی از آمریکایی ها برای اصلاحات مالی هشدار داد که “در صورت عدم اقدام در امتداد خطوط مشخص شده در Rep. Jayapal, قوانین, احتمال یک رکود بزرگ مقیاس فاجعه اقتصادی و از بین رفتن swathes بزرگ از کسب و کار کوچک بخش می شود همیشه بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im