اکثر پیمانکاران غیر نظامی بازگشایی بالا پنتاگون رسمی می گوید

22 ژوئن (فردا) — دفاع پیمانکاران در حال بازگشایی با وجود COVID-19 همه گیر اما رکود است که هنوز هم انتظار می رود برای چند ماه آینده بالا پنتاگون گفت.

“از 10,509 شرکت ها [دفاع قرارداد مدیریت آژانس] آهنگ های ما را بسته و 267 شرکت داشتن بسته و دوباره باز” الن پروردگار خبرگزاری دفاع برای کسب و تقویتی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

تبلیغات

“از 11,413 شرکت DLA [Defense Logistics Agency] آهنگ, 31 بسته با 661 داشتن بسته و دوباره باز” خداوند گفت.

کسانی که هنوز بسته تمایل به پیمانکاران کوچکتر او افزود: با سلاح های, برنامه های بخش بسیاری نهفته در مارس-به-ژوئن قاب زمان.

در مارس خداوند گفت که حمل و نقل هوایی و کشتی سازی و فضای کوچک راه اندازی بخش شده اند بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

“ما مقدار زیادی از بهبود در دفاع صنعتی پایه,” او گفت:. “این بستگی به محل و نوع کار در حال انجام است اما پیشرفت های عظیمی در آینده است.”

از طریق دفاع تولید عمل $472 میلیون دلار بودجه اختصاص داده شده برای غیر نظامی منابع پزشکی و دیگری $320 میلیون در تخصیص اعلام شد برای کمک به تقویت اساسی دفاع صنعتی پایه قابلیت های.

“ما نمی دانیم که آنچه که جدید عادی خواهد بود سرعت اما ما یک مقدار زیادی از بهبود” خداوند گفت.

او افزود که وزارت دفاع در حال ردیابی است بالقوه سه ماه تاخیر که می تواند تاثیر منفی عمده دفاع از برنامه های خود را ارائه نمونه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im