اکثر کارگران ایالات متحده کسب و کار با استفاده از کلید بیکاری

18 ژوئن (فردا) — بیش از 30 میلیون نفر از کارگران در ایالات متحده ثبت کرده اند برای مزایای بیکاری اما دولت آمار نشان می دهد که بیشتر نیست با استفاده از یک برنامه به طور بالقوه سودآور بهره مند است که بخشی از 2 تریلیون دلار مراقبت قانون که تصویب شد در ماه مارس در شروع COVID-19 بحران است.

به عنوان بخشی از عمیق بسته محرک اقتصادی دولت فدرال شامل مقررات برای تشویق کسب و کار به پیاده سازی مشترک-کار و یا کوتاه مدت جبران برنامه های.

تبلیغات

مراقبت عمل ارائه شده 100 درصد بودجه فدرال برای برنامه و ارائه کمک های مالی برای تعمیر و نگهداری. ایده این بود برای حفظ کارکنان در ایالات متحده payman حتی اگر ساعت خود را کاهش می یابد و در نتیجه ایجاد ثبات در اقتصاد در صورت اخراج گسترده و furloughs.

“یکی از بخش های اصلی هدف این است که برای کمک به نگه داشتن کارگران متصل به شغل خود را هنگامی که ممکن است” دستیار کار وزیر آموزش و اشتغال جان Pallasch گفت: در ماه گذشته. “[این است که] یکی از ابزار های بسیاری است که کارفرمایان می توانید استفاده کنید برای حفظ ارتباط با کارکنان خود سهولت های مالی تاثیر بحران بر کارمندان خود و به صورت آماده به reengage به سرعت به عنوان کسب و کار ری استارت.”

فدرال آمار و ارقام نشان می دهد که این برنامه شده است underused هر دو کسب و کار و کارگران است. هفته گذشته نرخ بیکاری گزارش نشان داد که برای هفته پایان مارس 23 تنها در مورد 214,000 از نزدیک به 30 میلیون آمریکایی که می خواهم در زمینه مزایای بیکاری — 0.007 درصد — را از طریق به اشتراک گذاشته شده-کار برنامه.

تبلیغات

این بدان معناست که میلیون ها نفر از آمریکایی ها احتمالا چپ مقداری پول روی میز.

با استفاده از این برنامه کارکنان را به حال خود ساعت کاهش می یابد را از دست داده حقوق و دستمزد با مزایای بیکاری به علاوه دریافت افزایش فدرال بیکاری پرداخت 600 دلار در هر هفته. در برخی موارد از مزایای اضافه شده به بیش از یک کارگر عادی و تمام وقت حقوق و دستمزد.

برای مثال میانگین کارکنان تمام وقت بود که کار خود را با کاهش هشت ساعت (20 درصد) است و سپس واجد شرایط برای دریافت 20 درصد در دسترس مزایای بیکاری — علاوه بر دستمزد آنها به دست آورده در حالی که کار 32 ساعت است. آنها نیز خواهد بود واجد شرایط برای 600 $در هفته پرداخت.

Nate طبخ یک کارآفرین در محل اقامت در دانشگاه کرنل در نیویورک گفت: سلامت یکی از دلایل استفاده کم رای ممکن است به این دلیل که برنامه ضعیف است.

“از لحاظ تاریخی مشترک-کار بود یک جایگزین برای اخراج و furloughs” کوک گفت. “آنها کاهش ساعت در جای اخراج. در حال حاضر اخراج و furloughs در حال حاضر اتفاق افتاده پس این یک چیز متفاوت است.”

یکی ممکن است عامل بازدارنده نگه داشتن کسب و کارهای بزرگتر از شرکت است که برای دریافت پول آنها همچنین باید یک فایل کوتاه مدت طرح پرداخت غرامت مناسب به سازمان های دولتی برای تصویب. و از آنجا که هر دولتی در عمل متفاوت, هیچ مدرسه مجموعه ای از مراحل وجود دارد.

هر دولتی اجرا می شود به اشتراک گذاشته شده-برنامه های کار به صورت فردی به این معنی که اگرچه برخی از فدرال الزامات بین ایالتی کسب و کار نیز در صورت اضافه بار اداری در محاسبه مزایای ارائه شده توسط هر دولت برنامه.

هنوز برخی از کسب و کار و کارگران در برنامه های این شماره است که انتظار می رود به افزایش است. مگر اینکه کنگره به دنبال گسترش, اما, دولت فدرال $600 هفتگی افزایش بیکاری پرداخت خواهد برود ابتدا در ماه اوت است.

تبلیغات

“این کاملا یک اندازه متناسب با همه نوع از سناریو” کارآفرین و کارشناس اقتصادی تام Schryver می گوید آپی. “اندازه و نوع تأثیری که بحران تا به حال در یک کسب و کار خاص تا حد زیادی به انجام با اینکه آیا یا نه آن را مناسب برای یک کارفرما در مقابل دیگری است.”

گذشته از مشترک-برنامه کار ایالات متحده کسب و کار نیز دریافت کرده اند, آزادی بیشتر مربوط به چگونه آنها با استفاده از بودجه فدرال برای مقابله با خرید اینترنتی از COVID-19 بحران با چک برنامه حفاظت از انعطاف پذیری عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا شده در اوایل این ماه.

قانون تغییر دولت اولیه وام کسب و کار کوچک برنامه و تمدید دوره از بخشش وام پس از پرداخت از هشت هفته به 24 هفته. همچنین کاهش مقدار وام است که باید مورد استفاده در حقوق و دستمزد برای دریافت کامل بخشش از 75 درصد به 60 درصد است.

کوک گفت: این تغییرات کاهش بار برای کارفرمایان برای دریافت عفو و بخشش قرار داده و فشار کمتر بر روی آنها به کارکنان و دریافت پرداخت برای دیدار با الزامات.

“برای کسانی که کوچکتر کارفرمایان در تلاش برای تعیین اینکه آیا آنها باید بیشتر صبر بازیابی قبل از آوردن کارکنان ، آنها را به یک انتخاب جدید است که فقط وجود نداشت قبل” کوک گفت.

کارشناسان از جمله رئیس فدرال جروم پاول گفته اند که آنها انتظار می رود تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس به گذشته در حالی که برای — اما نشانه هایی وجود دارد که اقتصادی خرید اینترنتی شروع به بهبود است.

وزارت کار گفت: اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 2 1/2 میلیون شغل در طول ماه مه و وزارت بازرگانی گفت: خرده فروشی رسید و نزدیک به 20 درصد — که هر دو آمد و به عنوان شگفتی بزرگ به وال استریت.

تبلیغات

این گروه هفته گذشته گفت اضافی 1.5 میلیون کارگران آمریکایی ثبت کرده بود برای مزایای بیکاری کمی بهتر از بسیاری از تحلیلگران پیش بینی شده است. آخرین نرخ بیکاری گزارش روز پنجشنبه منتشر خواهد شد.

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (L) عبور کردن ماسک صورت زمانی که او می رسد در گراند سنترال استیشن برای حضور در نزدیکی یک کنفرانس مطبوعاتی برای ورود به فاز 1 از چهار بخش بازگشایی برنامه ریزی در شهر نیویورک در ژوئن 8. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de