مادر و پسر پیدا کردن بازگشت locket به خانواده پس از سال ها در نیویورک ساحل

مارس 23 (UPI) — نیویورک دولت بود قادر به استفاده از رسانه های اجتماعی برای دوباره یک زن با پلاستیک locket و یک عکس داخل که او کاهش یافته است در یک ساحل چند سال پیش.

شادی سچلیتز گفت: او 7 ساله پسر گریفین در بر داشت locket و خانواده عکس داخل در روز یکشنبه در حالی که آنها راه رفتن بر روی پایک را در Westhampton تپه واقع در لانگ آیلند در حدود 70 کیلومتری از مرکز شهر منهتن.

“او فقط تصادفا آن را در شن و ماسه و گفت: او می دانست که این امر می تواند ‘محترمانه و خوب'” برای بازگشت به locket, سچلیتز گفت: پچ.

سچلیتز ارسال شده یک عکس از پیدا کردن Facebook و آن را به رسمیت شناخته شده به عنوان Dawydiak خانواده یک زمان کوتاه بعد.

پائولا Dawydiak تماس سچلیتز و توضیح داد که او می خواهم از دست داده locket سال پیش.

“من یک پرستار در استونی بروک و من نمی توانم از فکر کردن در مورد خانواده من در این زمان. من دوست دارم به آن را دریافت کند اگر ممکن است” Dawydiak نوشت: در یک پیام به سچلیتز.

او افزود که گرفتن لاک پشت است به خصوص قابل توجه در حال حاضر به این دلیل که عکس گرفته شده بود فقط از قدیمی ترین دختر, کریستی, به بوستون نقل مکان کرد برای یک کار جدید است. او گفت: کریستی است که قادر به ایجاد معمول عید بازدید از صفحه اصلی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

“آن را به می دانم که کسی یافت می شود به این فکر می کردم که متعلق به یک خانواده — و در زمان اقدامات اضافی برای دریافت آن را به عقب به ما” Dawydiak گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im