روز مادر: نزدیک به 7.5 میلیون نفر از مادران در صنایع در این بیماری همه گیر را خط مقدم

واشنگتن – روز یکشنبه اولین روز مادر و جشن در طول این جهانی و همه گیر. در ایالات متحده حدود 7.5 میلیون نفر از کارگران در صنایع در این بیماری همه گیر را در خط مقدم هستند و مادران در مراقبت از کودکان کوچک با توجه به تجزیه و تحلیل جدید امروز منتشر شده توسط مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست (CEPR).

مادران در خط مقدم صنایع سزاوار بهترتوسط هیلی قهوه ای, Hye Jin رو و شاون Fremstad نشان می دهد که مادران را تا سهم بیشتری از خط مقدم نیروی کار از آنها از نیروی کار به عنوان یک کل خیلی بیشتر احتمال دارد به از خانواده های کم درآمد.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

که باعث می شود مادران در خط مقدم صنایع مضاعف آسیب پذیر در طول این بحران است. آنها نه تنها نیاز به حفاظت کافی در این کار آنها نیاز کودک و خانواده از مزایای گرفته شده برای اعطا در دیگر کشورهای ثروتمند مانند کافی و مقرون به صرفه مراقبت از کودکان, آموزش اولیه و تضمین فدرال پرداخت می شود ترک سیاست است که دائمی است.

“چه خوب است برای خط مقدم مادران خوبی برای ملت” گفت: همکاری نویسنده هیلی قهوه ای است. “این نه بیهوده و بیمعنی جالب آنها سرمایه گذاری لازم است که ما نیاز به بازیابی از این بحران و موفقیت در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de