پسران بسکتبال

Trevan Leonhardt Davis (Sr)

دیویس در منطقه 1 صندلی راننده پس از روز جمعه گذشته 69-52 پیروزی بر رقیب لیتون و جای تعجب نیست که Trevan Leonhardt آمد تا دوباره بزرگ در پیروزی.

ارشد ثبت 14 امتیاز و هفت کمک چهار ریباند و چهار دزد به سرعت 6A رتبه تیم به یک پیروزی دیگر.

برای فصل او را به طور متوسط 11.2 امتیاز 5.2 ریباند و 5.5 کمک و 3.7 دزد.

“Trevan بخشی کلیدی از موفقیت های ما به دلیل پیش بینی احساس برای بازی, رهبری, فروتنی توانایی و تجربه” دیویس گفت: مربی چاد سیمز.

بسکتبال دختران

Kailey Woolston تنهاست اوج (Fr.)

اوج تنهاست گرم در هشت بازی برنده خط خط به هفته پایانی این فصل به طور منظم و سهم از اول Kailey Woolston یک دلیل بزرگ چرا.

Woolston است که به طور متوسط 9.9 امتیاز بیش از هشت بازی کشش که شامل ضبط 18 امتیاز و هشت ریباند در هفته گذشته 55-45 پیروزی بر رقیب آمریکایی چنگال.

که برنده کمک شوالیه پرچ آشکار منطقه 4 عنوان شده است.

“Kailey دارای یک ترکیب نادر از استعداد, درایو, رقابت و فروتنی. بسیاری از بازیکنان خواهد به شما بگویم که آنها می خواهند به بهترین; Kailey ثابت می کند از طریق عمل است که او گفت:” تنها قله مربی نانسی وارنر.

“وجود ندارد بسیاری از بازیکنان است که من آمده اند در سراسر است که تا به حال نظم و انضباط و رقابتی درایو است که Kailey نشان می دهد هر روز. او را دوست دارد به روند بهتر شدن و بهبود در هر روز. او پس coachable. من او را دوست دارم سرسختی و تمایل به انجام آنچه در آن طول می کشد برای تیم ما موفق باشد. او یک بازیکن کامل و فوق العاده تیمی است. آن را سخت به این باور او تنها یک دانشجوی سال اول. من احساس می کنم بسیار خوش شانس هستیم که او را برای سه سال دیگر.”

کشتی کج

Ryker بلکبرن دوشن (Sr)

Ryker بلکبرن بود در کلام رهبری دوشن به 2A قهرمانی کشور در آخر هفته گذشته در Sevier مرکز دره.

ارشد برنده هر چهار از رویدادهای خود را با سقوط در مسیر به 182 پوند به عنوان پایان فصل با یک 43-2 رکورد. او به نام این بالا با وزن فوق العاده کشتی گیر.

“ما از خواب بیدار در 4 صبح انجام کارهای روزمره و رسیدن به تمرین ساعت 5 ما قرار داده و ما همه به آن هر روز” گفت: بلکبرن که او نیز برنده یک فرد دولت و عنوان سال گذشته است. “من کشتی را برای 15 سال و این دو واقعا پرداخت می شود.”

پسران شنا

Payton Plumb, بیابان, تپه (Sr)

Payton عمودی خود را به پایان رسید دبیرستان حرفه ای با صدای در 4A دولت شنا در BYU آخر هفته گذشته.

عمودی برنده هر دو از حوادث منحصر به فرد در کمک به رهبری رعد و برق به دولت عنوان و در این فرآیند تحت الشعاع یک دولت ضبط قدمت آن به سال 2013 است.

Plumb زمان 1:38.75 در 200 آزاد تحت الشعاع طولانی گوتیرز را دولت زمان ثبت توسط .32 ثانیه است. او همچنین برنده 50 رایگان در وزارت امور خارجه ملاقات با زمان 20.92 که رتبه نهم در دولت تاریخ است.

“Payton اختصاص داده شده است و تمرکز ورزشکار. توانایی خود را به تعادل خود را دانشگاهی و زندگی خانوادگی در حالی که به دنبال اهداف خود با شور و شوق و تعهد کامل است که واقعا الهام بخش است. Payton بسیار coachable و بینهایت با انگیزه برای رسیدن به تعالی در زندگی خود گفت:” کویر تپه های مربی شان پادشاه.

عمودی نسبت به شنا در BYU.

دختران, شنا

Kacee Barrett کربن (Sr)

بازی بسیار نقش کلیدی در رهبری کربن به آن دوم مستقیم 3A قهرمانی کشور در آخر هفته گذشته.

ارشد ثبت مکان دوم را به پایان برساند در 100 آزاد (57.64) و سپس یک چهارم-پایان محل در 200 رایگان (2:14.04).

او سپس شنا پا در هر یک از کربن دو دونده تا رله تیم های 200 و 400-رایگان رله.

“Kacee طبیعی متولد شناگر; استعداد او شگفت انگیز است. او دارای تنظیم سرعت برای این تیم تمام فصل نگه داشتن همه چیز خوش بین و مثبت است. ما واقعا به او گفت:” کربن مربی Allie چمبرلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de