نصب تلفات و تایید Covid-19 موارد در برزیل افزایش خشم بیش از Bolsonaro پاسخ

افزایش تعداد تایید Covid-19 موارد و مرتبط با مرگ و میر در برزیل است که منجر به بیشتر محکومیت چگونه رئیس جمهور Jair Bolsonaro پاسخ به همه گیر—که از بعد از ظهر جمعه تا به حال سمت چپ بیش از 34000 برزیل کشته و نزدیک به 615,000 آلوده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز جهانی ردیاب.

برزیل در روز پنج شنبه پیشی ایتالیا به عنوان کشور سوم-اکثر مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بحران پس از پادشاهی متحده و ایالات متحده است. ایالات متحده به طور قابل توجهی بیشتر مستند مرگ و میر و تایید Covid-19 موارد بیش از هر کشور دیگر. از نظر موارد برزیل در حال حاضر رتبه دوم در سطح جهان است.

هر دو در داخل و خارج برزیل مرزهای Bolsonaro مواجه شده است و انتقاد شدید خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر. در اواسط ماه مارس سابق رئیس جمهور برزیل Luiz Inácio Lula da Silva اعلام کرد که Bolsonaro بود که منجر برزیل “به کشتارگاه” خود را با “بی پروا” و “مضحک” پاسخ به Covid-19.

میگوئل لاگو مدیر برزیل, موسسه مطالعات سیاستگذاری سلامت گفت: نگهبان روز شنبه که او نگرانی در مورد عواقب ناشی از بازگشایی مناطق جنوبی کشور آمریکا بیش از حد به زودی. “ما می رویم تا شاهد بيمارستان سقوط در تقریبا در هر کشور” هشدار داد. “من فکر می کنم بدترین هنوز به آمده است.”

با توجه به نگهبان:

Lago گفت: برزیل راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro, مته خاص مسئولیت وضعیت وخیم: هر دو برای بی کفایتی دولت خود پاسخ و سیاسی خود بهره به اعتقاد او رانده بود Bolsonaro به عمد تضعیف اجتماعی فاصله به منظور حفاظت از اقتصاد و شانس خود را برای انتخاب مجدد در سال 2022.

“او نمی مراقبت در مورد زندگی برزیلی که خواهد مرد چون خود را کاملا رفتار غیر مسئولانه” گفت: Lago.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

Lago توصیف جناح راست پوپولیستی واکنش به حتی بیشتر وجود ندارد از کسانی که از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بوریس جانسون رهبران دو کشور با بالاترین Covid-19 مرگ عوارض.

Drauzio Varella—یک متخصص غدد و نویسنده و گوینده معروف در این کشور را برای چند دهه خود را از بهداشت عمومی فعالیت—همچنین ابراز نگرانی در مورد این کشور به روزنامه. به عنوان او آن را در روز جمعه: “این وضعیت نمی تواند بدتر. آن را فقط نمی تواند.”

Varella فرض شده است که “از آنجا که در برزیل ما در حال حاضر سومین کشور دنیا از لحاظ مرگ و میر ما به زودی تبدیل به دومین و ما در حال رفتن به می آیند نزدیک به سطح مرگ و میر در آمریکا است که 330 میلیون نفر از شهروندان—که 60 درصد بزرگتر از برزیل جمعیت.”

77 ساله نیز به نام Bolsonaro برای عدم آماده شدن برای این ویروس با وجود هشدارهای کارشناسان و سپس یک بار آن را به برزیل “بیرون رفتن به خیابان ها هر آخر هفته برای جلب جمعیت بدون ماسک و به چالش کشیدن نیاز به جداسازی.”

“کشور ما تا به حال زمان برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر و نمی آماده—و زمانی که این بیماری همه گیر را می رسند اگر چه برخی از اقدامات است که می تواند تاثیر در شرایط انزوا اتخاذ شد… این بود torpedoed توسط دولت فدرال” Varella گفت.

های این گزارش در توییتر جمعه, برزیل-بر اساس روزنامه نگار آمریکایی Glenn Greenwald گفت: بحران در این کشور شد “بنابراین قابل پیش بینی (و پیشگیری).”

Boslonaro بخشی از این گزارش گفت: کشور از coronavirus-مرگ و میر ناشی از این هفته که “ما متاسفم برای همه مرده اما این که هر کس سرنوشت.”

در یک آنلاین آدرس شنبه رئیس جمهور همچنین ناودان خاموش و اجتماعی فاصله تلاش. “ما نمی توانیم این را دوست دارند. هیچ کس نمی تواند آن را نمی,” او گفت:. “وثیقه تاثیر خواهد بود به مراتب بیشتر از کسانی که متاسفانه جان خود را از دست این سه ماه گذشته در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de