عزاداری در میان هرج و مرج: نمک دریاچه رئیس پلیس نشان دهنده شخصی تلفات از اعتراضات و شورش از دست دادن پدر خود

سالت لیک سیتی — گذشته شش و یا هفت ماه بوده است باور نکردنی به چالش کشیدن برای نمک دریاچه رئیس پلیس مایک براون هر دو شخصی و حرفه ای.

او شروع به تغییر سرعت در بعد از ظهر مارس 30 سالت لیک سیتی با تجربه یکی از آن بسیاری از شورش های خشونت آمیز در حافظه اخیر است.

چه آغاز شده به عنوان یک اعتراض مسالمت آمیز با کسانی که خواستار پلیس اصلاحات بر روی پاشنه از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس معطوف به یک دریاچه نمک ماشین پلیس بودن لغو و سوخته و صدها هزار دلار خسارت به سازه ها در سراسر شهرستان از جمله دریاچه نمک شهرستان امنیت عمومی ساختمان کاپیتول دولت های Matheson دادگاه و به Salt Lake City-County ساختمان.

“ما نقاشی با قلم مو پهن از آنچه اتفاق افتاده است در مینیاپولیس گفت:” قهوه ای, اضافه کردن که برای همه سال او را صرف کار سخت برای ایجاد اعتماد عمومی “در یک لحظه که اعتماد عمومی شد و فرسوده است که واقعا ویرانگر برای ما است.”

آن را نیز شروع هفته روزانه تظاهرات در شهر سالت لیک مجبور افسران به وظیفه 24-7 برای کنترل جمعیت برای کسانی که در تظاهرات مسالمت آمیز و به آماده ضد شورش برای کسانی که از دست شدم. این هفته بلافاصله پس از شورش است که در آن سراسر شهر بود حکومت نظامی شد و تصویب شد و به ویژه شدید.

“بود که یک هفته برای پرونده” براون گفت.

ژوئن 2 وجود دارد گریه می کند در سراسر کشور از جمله در سالت لیک سیتی به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” و بریده بریده اداره پلیس بودجه به reallocate پول به دیگر خدمات اجتماعی.

آن را در آن روز که قهوه ای بود برای رفتن به یک جلسه با رهبران جامعه به بحث در مورد موضوع داغ مسائلی مانند chokeholds و زانو در افراد مظنون’ گردن — دو تکنیک که نمک دریاچه پلیس هرگز استفاده می شود زمانی که او یک تماس بر روی تلفن همراه خود را.

“و من یک تماس از مادرم که گفت: um, ‘پدر خود را در حال رفتن به آن را'” غم انگیز قهوه ای گفت: Deseret News.

دو روز بعد در حالی که قهوه ای بود مصاحبه و در مقابل ایستگاه پلیس — و فقط یک روز پس از کنفرانس خبری با آمریکا وکیل برای یوتا جان هوبر و چند تن دیگر از دولت را بالا مجریان قانون محکوم شهر riot — قهوه ای یکی دیگر از دریافت تماس بگیرید.

“من به یاد داشته باشید من در پلازا انجام مصاحبه و تلفن من زنگ زد. من نمی آن را انتخاب کنید, اما من آن را برداشت و در مدت کوتاهی پس از. مادرم گفت که پدرم در گذشت” او به یاد می آورد.

قهوه ای نشستم در محدود کردن پس از یادگیری این خبر.

“کسی گفت که شما نیاز به رفتن به خانه و خانواده خود را. و من گفت: “من با خانواده,'” یاد می آورد قهوه ای بود که مشخصه خفه گفت: داستان جمعه. “من واقعا بود. مردان و زنان با این اداره پلیس آنها خانواده من هستند. و من آنها را دوست دارم.”

رید Andrus قهوه ای, 87, گذشت پس از گذراندن حدود یک ماه در یک مرکز مراقبت های پس از عمل جراحی. در آن زمان براون گفت که او تنها می تواند صحبت می کنند به پدر خود را بر روی گوشی و موج به او را از طریق پنجره های شیشه ای به دلیل COVID-19 بازدید محدودیت های قرار داده شده در مرکز. هنگامی که آن را روشن بود که در پایان نزدیک شد, قهوه ای و خانواده اش قادر به دیدار با پدر خود را در اتاق خود دو نفر در یک زمان.

در ژوئن 2, روز قهوه ای تلفن کردم که پدر خود را نمی خواهید آن را از او قادر به صرف چند ساعت با او می گویند نهایی خود خداحافظی.

“که واقعا خوب بود فقط بگم من آخرین خداحافظی” او گفت:.

اما فرمانده گفت: آنچه اتفاق افتاده نیست منحصر به فرد به او است. و او را به دنبال ترحم. بسیاری از افسران مجبور به فداکاری پس از 30 مه. و آنها آن را انجام داده ایم و بدون هیاهو در راستای خدمت رسانی به شهروندان از سالت لیک سیتی.

“این چیزی بود متفاوت تر از بسیاری از افسران … منظور من در طول این دوران سخت وجود دارد احتمالا پنج, شش, هفت, هشت افسران که عزیزانشان را از دست داده — پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ — در طول این زمان دشوار است. و آنها را به کار در هر روز ، بسیاری از آنها نمی تواند رفتن به مجالس ترحیم به دلیل COVID. بنابراین آنها ایستاده اند در صفوف قرار داده و در این پچ این نشان هر روز و به کار می آیند به خدمت می کنند. من فقط انجام آنچه بسیاری از افسران در حال برخورد با و بدون انجام یک شکایت در همه. آنها هرگز یک کلمه گفت.

“این واقعا سخت است. اما من فقط صحبت کردن در مورد من. آن سخت است برای همه در اینجا در این بخش است. ما کار خستگی ناپذیر او گفت:” از ماه گذشته است. “چیزهایی که ما هرگز فکر ما می بینیم در سالت لیک سیتی منجر به تقریبا 45 روز در یک ردیف از تظاهرات. و آن طول می کشد مقدار زیادی از نیروی انسانی که بسیاری از ساعت ها و بسیاری از مردم واقعا خسته تقریبا خسته شده است.”

قهوه ای اضافه شده که در حالی که بسیاری از منابع استفاده می شود برای تماشای تظاهرات افسران هنوز هم باید برای پاسخ دادن به تماس به طور منظم برای خدمات در سراسر شهرستان.

“افسران نتوانسته اند خود را به روز کردن آنها تمدید شده است در شیفت خود ما در واقع به حالت تعلیق در هر روز برای تعطیلات,” او گفت:.

در 30 سال policing قهوه ای می گوید: او هرگز دیده می شود در شرایط بسیار دشوار از جمله روحیه — برای افسران. اما او گفت که او “نمی تواند بودن خودمان افتخار کنیم” چگونه افسران او پاسخ داده اند.

“این افسران واقعا فقط می خواهید برای خدمت به شهروندان, Salt Lake City,” او گفت:.

قهوه ای نیز ساخته شده است آن را از طریق بار دشوار با درس او از پدرش. رید قهوه ای بود با دریاچه نمک شهرستان کلانتر دفتر برای 30 سال است. 6-پا-2 او شناخته شده به عنوان “غول مهربان” از آنجا که از توانایی های خود را به ارمغان بیاورد آرام به یک وضعیت هرج و مرج.

“او یک نوع بسیار فردی است. اما هرگز اشتباه محبت خود را به صورت ضعف خود” براون گفت. “من فکر می کنم پدرم را د-قبل از تشدید واقعا وجود دارد د-اند.

به عنوان یک بچه براون گفت: هیجان انگیز بود که یک افسر پلیس برای پدر.

“از آنجا که من همیشه سرد داستان به بچه ها بگویید و آنها می آیند و نگاهی به ماشین پلیس و چیزهایی مانند آن. بنابراین من واقعا افتخار پدر من است. او یک مربی بزرگ و یک مثال برای من در طول تمام زندگی من نه فقط در اجرای قانون زندگی” او گفت:.

هر دو ارشد قهوه ای است و به فارغ التحصیلان اردن دبیرستان. پس از دبیرستان مایک براون در pre-med و یک کلاس به دور از گام بعدی در کار خود را زمانی که او تصمیم به تغییر مشاغل در دسترس نباشد و به اجرای قانون است. در یک نقطه وجود دارد سه Browns خدمت در ایالت یوتا به عنوان افسر پلیس از جمله رئیس برادر اریک براون.

از پدرش مایک براون گفت که او آموخته محبت, مهربانی, شخصیت, چگونه به یک مثال خوب و این که “خود کلمه به معنی چیزی است.”

و برای همه فریادهای “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” براون گفت: بخش خود را نیز دریافت کرد “صدها اگر نه هزاران نفر” از کارت و شام و دیگر نشانه حمایت از اعضای جامعه در آن زمان.

“این یک زمان دشوار است اما ما می دانیم که جامعه واقعا حمایت از ما,” او گفت:.

و براون گفت او خوشبین است که با وجود این تلاش نمک دریاچه اداره پلیس بیرون آمدن از آن را بهتر از همیشه.

“اجرای قانون است که رفتن به تغییر دهید. آن را برای رفتن به متفاوت هنگامی که ما آمده ایم از این. آن را احتمالا خواهد بود های مختلف در یک راه خوب. ما را در آغوش توانایی نشستن و گوش دادن به یادگیری به خوبی مکالمات به پایه تغییر در بهترین شواهد و شیوه های. آن تغییر خواهد کرد. اما اگر شما تا کنون coasting در اجرای قانون شما در حال رفتن در سراشیبی. بنابراین شما همیشه به دنبال در چگونه شما می توانید بهتر در خدمت جامعه خود را.”

در حال حاضر رئیس گفت که او و افسران خود را در “آبی بزرگ خانواده” به آنها را از طریق.

“حتی اگر این یک زمان بسیار دشوار برای من شخصا آن را دشوار خواهد بود برای همه ما. بنابراین هم ما ایستاده بود و پشتیبانی از یکدیگر از طریق این بسیار مشکل بار,” او گفت:.

“ما خانواده است. ما هر یک از دیگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>