عزاداری در امریکا: چه غم و اندوه می تواند به ما در مورد اعتراضات جورج فلوید مرگ

سالت لیک سیتی — پس از Rev. Al Sharpton به نام از شرکت کنندگان در جورج فلوید را مینیاپولیس مراسم تشییع جنازه برای ایستادن هنوز هم تعظیم و سر خود را در روز پنج شنبه هزاران نفر به تماشای مراسم یادبود در سراسر جهان در زمان 8 دقیقه و 46 دوره دوم از سکوت. این یک جمعی نمایش عزاداری در یک هفته مشخص شده توسط ملی, غم, نه فقط برای مرگ یک مرد اما برای قرن ها از تبعیض نژادی در امریکا است.

روانشناس کهربا Hewitt, مدیر عدالت در سلامت در خانواده, ایالات متحده آمریکا یک حزبی مصرف کننده مراقبت های بهداشتی حمایت سازمان می گوید: روانشناسی از غم و اندوه می تواند کمک به ما در درک روش های مختلف مردم در سراسر جهان در پاسخ به اخبار خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

در هر دولت و در هر قاره معترضان گرد هم آمده اند, اغلب, راهپیمایی, شعار, برگزاری علائم و گوش دادن به سخنرانی های سیاه و رهبران جامعه. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق تظاهرات مسالمت آمیز است ده ها تن از شهرستانها خشونت را تجربه کرده اند خرابکاری و تخریب اموال. در میان خواستار صلح و اصلاحات اشک های بی شماری شده اند اطلاق می شود. برخی از مردم به دنبال درمان دیگران در حال گذراندن وقت با خانواده و دوستان نزدیک. برای هر کس تحت تاثیر قرار عزادار طول می کشد شکل های مختلف است.

روز شنبه, Floyd, خانواده برگزار شد یکی دیگر از یادبود پر از آهنگ و نماز در کارولینای شمالی. یک یادبود است که برنامه ریزی شده برای هوستون در روز دوشنبه. با تظاهرات در برخی مناطق در حال رشد در اندازه پاسخ عاطفی به Floyd مرگ به نظر نمی رسد به برانگیخته بود.

“عزاداری که ما شاهد در حال حاضر به نسل نهادی نژادپرستی و خشونت” گفت: Hewitt, که سیاه و سفید است. “ما نه تنها عزادار و عزاداری آقای فلوید را از دست دادن اما چگونه این نماد شاهد بشریت از مردم است.”

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط نقشه برداری پلیس از خشونت پلیس و قتل در آمریکا در سال 2019 سیاه آمریکایی ها 2.5 برابر بیشتر احتمال دارد به کشته شدن توسط پلیس از سفید آمریکایی است. با توجه به داده های سازمان 99 ٪ از تمام افسران درگیر در افغانستان نیست اتهامات.

“من فکر می کنم عصبانیت یا خشم ممکن است مناسب تر کلمه در این زمینه است که جامعه در حال تجربه یک بخش طبیعی از فرایند هایی” هویت گفت. “اگر شما احساس نیست و عصبانی به من که در بخش ترسناک — که شما می توانید نگاه کنید و ببینید چه چیزی اتفاق می افتد و نه احساس یا احساسات برانگیخته.”

Shareeduh Tate, مرکز واکنش نشان می دهد در طول 8:46 مکث در طول یک یادبود جورج فلوید در شمال مرکزی دانشگاه 4 ژوئن 2020 در مینیاپولیس.
خولیو کورتز, آسوشیتد پرس,

مرحله از غم و اندوه

در صفحه اصلی در واشنگتن دی سی دیللو بروکس, سیاه پدر سه پیوست دیگر ناظران پنج شنبه در نشسته بی سر و صدا برای 8 دقیقه و 46 ثانیه کشنده مقدار از زمان است که یک مینیاپولیس افسر پلیس خود را نگه داشته زانو فشرده به Floyd گردن.

به عنوان مدیر ارشد توسعه و تعامل عمومی در مردم برای آمریکا راه مترقی حمایت سازمان بروکس شرکت با رهبران دیگر حقوق مدنی و نژادی عدالت گروه در روز ملی عزاداری.

“در بسیاری از احساسات برای بسیاری از مردمی” بروکس گفت:, و اضافه کرد که از دو هفته گذشته بوده است “غلتکی coaster از احساسات” او را شخصا.

“ما باید به رسمیت شناختن این افراد که گذشت نه تنها در این حادثه در مینه سوتا اما در حوادث در سراسر کشور” بروکس گفت. “مردمی که در حال عزاداری برای یک جامعه بزرگتر برای فرصت از دست رفته. آنها در حال عزاداری اما امیدوار است که ما می توانیم با استفاده از این لحظه به ما فشار به سمت مثبت تغییر دهید.”

Knowyourgrief.org لیست بیش از ده نوع از غم و اندوه از جمله تجمعی غم و اندوه یا غم و اندوه است که هنگامی رخ می دهد که چندین زیان های با تجربه هستند در یک دوره کوتاه از زمان و جمعی از غم و اندوه “از دست دادن است که تجربه شده توسط یک گروه از مردم با هم است.”

شناخته شده ترین مدل برای درک غم و اندوه است سوئیس آمریکا روانپزشک الیزابت Kübler-راس’ پنج مرحله: انکار خشم و افسردگی و چانه زنی و پذیرش است. اما با توجه به هویت های عزادار به نظر می رسد برای هر فرد متفاوت. یک فرد معمولا نمی رفتن را از طریق پنج مرحله در. در عوض آنها ممکن است بارها و بارها چرخه را از طریق انواع مختلفی از احساسات گرفته شده در این مدل است.

هویت اشاره کرد که از ابراز خشم است که بخش مهمی از غم و اندوه و حیاتی برای حرکت رو به جلو. خشم و همچنین سیگنال های که مردم در انکار و آنها را تشخیص دهد بی عدالتی است که مرکب از بیش از نسل او گفت:. این ممکن است به خصوص مربوط به درک کردند.

اما پنج مرحله از غم و اندوه نمی شوند کامل موازی با آنچه که ما در حال دیدن در جهان در حال حاضر گفت: هویت در درجه اول به دلیل ‘پذیرش’ است نه یک نتیجه گیری منطقی.

“بله مردم عصبانی هستند اما من همچنین مردم خواستار تغییر دهید. آنها در حال هدایت که خشم به بررسی گزینه برای امید و تغییر است.”

در جلسات مشاوره بیش از دو هفته گذشته واشنگتن-بر اساس روانشناس Satira Streeter می گوید او دیده است مشتریان خود را بیان طیف وسیعی از احساسات را از نا امیدی و عصبانیت به غم و اندوه و ناامیدی و یاس و ناامیدی است. Streeter, که سیاه و سفید است, بنیانگذار و مدیر اجرایی Ascensions خدمات روانشناختی, غیر انتفاعی, مرکز مشاوره است که در خدمت محلی آفریقایی جامعه است. او گفت: تعدادی از مشتریان او بودند که پیشرفت با اضطراب و افسردگی باید پسرفت با توجه به وقایع اخیر است. Streeter گفت که او نیز تا به حال برای مقابله با خود غم و اندوه.

“من نمی دانم جورج فلوید, اما من احساس می کنم برای خانواده اش و من احساس می کنم برای او 6 سال که من دیدم در اخبار. او در حال حاضر می پیوندد صفوف کمی چربی نیاز به مقابله با fatherlessness هنگامی که آن را ندارد به این باشد که راه” گفت: Sreeter که دارای دو پسر در سنین 9 و 10. “هنگامی که این چیزها اتفاق می افتد نه تنها آن را به ماشه گذشته خود درد آن را به شما متصل با درد از دیگران است. شما احساس می کنید آن را و شما احساس می کنید آن همه شدت.”

Streeter با تاکید بر تلفات سنگین که مداوم تروما می تواند نه تنها در یک فرد, سلامت روان, اما در سلامت جسمی خود را نیز با اثرات منفی بر روی قلب و عروق سیستم ایمنی دستگاه گوارش و سیستم اسکلتی-عضلانی. زمانی که کل جامعه تحت تاثیر درد و رنج تقویت شده او گفت:.

جورج فلوید را در تابوت انجام شده است به یک نعش کش پس از یک مراسم یادبود برای فلوید در شمال مرکزی دانشگاه 4 ژوئن 2020 در مینیاپولیس. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25.
Bebeto ماتیوز آسوشیتد پرس

شفا

روز جمعه صدها نفر از مردم با پوشیدن لباس سیاه و سفید نشان داد تا در مقابل کمپینگ جهانی در ورزشگاه اورلاندو به صورت مسالمت آمیز پیاده روی کردند. کشیش جرثقیل McRae از تجربه مسیحی مرکز یکی از چندین رهبران مذهبی داشتند مایل طولانی مارس همراه با مأموران اجرای قانون و مقامات شهرستان. به عنوان آنها راه می رفت, آنها قرائت کتاب مقدس و دعا پاستور McRae گفت.

این راه رفتن نیست, اعتراض, بلکه یک فرصت برای سوگواری زندگی از دست به خشونت پلیس و بی عدالتی اجتماعی با توجه به پاستور McRae.

در کار او منجر به یک جماعت 2,400 اعضای 99 درصد از آنها سیاه و سفید پاستور McRae گفت که او توصیه کرده است بسیاری از افرادی که در برخورد با مرگ یک دوست و یا یکی دیگر از دست رفتن غم انگیز. او دیده می شود برخی از کسانی که تلاش کرده اند به درمان به عنوان آنها مجبور به تمرکز بر روی مشکلات لجستیکی مانند مدیریت یک خانه, پرداخت صورتحساب و مراقبت از کودکان بدون در نظر گرفتن زمان مناسب به سرند.

“شما می توانید قفل خود را به انجام است که شما هرگز به مقابله با آنچه شما احساس می کنید و چگونه شما احساس در از دست دادن چیزی” پاستور McRae گفت. “و من باور دارم که ما آفریقایی جامعه است. واقعیت این است که هیچ چیز جدید است. و ما شده ایم سرکوب صدمه دیده و درد برای بسیاری از سال است.”

به عنوان یک کشیش McRae گفت: او را نیز آموخته است که هر کس ناراحت متفاوت است.

“من نه در توافق در همه با غارت و چپاول که در حال وقوع است” پاستور McRae گفت. “اما در همان زمان, من درک می کنم که چرا برخی از مردم در حال انجام آن چیزهایی است.”

“به عنوان یک ملت ما نمی تواند بگوید, سیاه, جمعیت چگونه به سرند. اصلا به من یک پاسخ برای اگر شما نمی توانید به من یک پاسخ برای چگونه برای رسیدگی به این بیمار” پاستور McRae اضافه شده است.

روز جمعه پیاده روی به پایان رسید و در مقابل اموی مرکز که در آن NBA اورلاندو سحر و جادو بازی با یک مراسم که شامل سخنرانی های رهبران مذهبی و مقامات مجری قانون. Orange County Sheriff جان مینا عذرخواهی به جمعیت برای بی عدالتی شده اند که متعهد توسط اجرای قانون در برابر مردم رنگ در جامعه است. او وعده داده شده برای برگزاری اجرای قانون پاسخگو به بالاترین اخلاقی و استانداردهای حرفه ای و متعهد به پیاده سازی ایده ها از اعضای جامعه.

سپس جمعیت kneeled با هم در نماز.

“این زخم ممکن است بازگشایی شد که بسیار سناریوی ممکن” گفت: پاستور McRae. “اما آن را آسان تر برای مقابله با یک زخم باز هنگامی که ما می دانیم که آن را ممکن است برای رسیدن به یک محل از درمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net