Mouseland باید توسط اداره موش نه گربه

در سال 1944 افسانه ای اسکاتلندی-کانادا سوسیالیستی تامی داگلاس سخنرانی در مورد جای او به نام ” Mouseland.’ او گفت: از یک جامعه از موش که “زندگی و همچنین متولد و درگذشت” و “زندگی می کردند به همان اندازه به عنوان شما و من.” جالب هر چهار سال این موش ها را به پای صندوقهای رای و انتخاب یک دولت … از گربه ها. جای تعجب نیست, این گربه تصویب “قوانین که خوب برای گربه” در حالی که گرفتاری از موش ها به طور مداوم بدتر است. در پاسخ به موش ها سعی کرد انتخاب انواع مختلف گربه—سیاه و سفید و نصف و نیمه و گربه با لکه های. سخنرانی crescendos به عنوان داگلاس توضیح میدهد: “شما ببینید دوستان من مشکل نبود رنگ گربه. آنها مشکل بود که آنها گربه است.”

تضاد کامل بود در اثر یک ‘جهان سوم’ کشور موجود تنها چند صد متری از ثروت و توانگری از این بنای تاریخی به سرمایه داری آمریکا. من فکر کردم در مورد این سخنرانی در حالی که canvassing از طریق لاس وگاس در این منجر به نوادا پارلمانی ماه گذشته. من می خواهم فرستاده شده به یک محله در ادبی سایه مشهور لاس وگاس, در, در برخی از بلوک های من راه می رفت در آفتاب و دیگران در سایه پرتاب شده توسط برج استراتوسفر. آنچه که به من زده هر چند بود آفتاب سوختگی و یا عدم آن, اما مطلق خرد کردن فقر از منطقه cracked خیابان های پوشیده شده با ردیف فرو ریختن ساختمان برخی از سوار کردن دیگران سقوط به طور کامل به شمع از قلوه سنگ; بسیاری از homesteads تا به حال هیچ درب به دست کشیدن تنها ورق اهتزاز بیش شوم ورودی; نقاشی های دیواری شایع بود که شد انبوهی از زباله و شیشه های شکسته. تضاد کامل بود در اثر یک ‘جهان سوم’ کشور موجود تنها چند صد متری از ثروت و توانگری از این بنای تاریخی به سرمایه داری آمریکا.

این بیش از هر “شهر گناه’ هرزگی تخیل می توانید با درست کردن این راز کثیف از لاس وگاس. پشت چراغ روشن از نوار شهر دارای نرخ بیکاری در میان بالاترین در کشور است. و با وجود یک افتخار تاریخ نظامی و در زمان قهرمانانه اتحادیه سازماندهی نزدیک به نیمی از کسانی که باید یک کار را کمتر از $40,000 در هر سال است. این افرادی که نگه داشتن چرخ دنده های بزرگ وگاس, ماشین های در حال اجرا—bartenders و آشپز گودال کارفرمایان و کارت نمایندگی بزرگسالان هنرمندان bouncers, تمیز کردن کارکنان و غیره; چیزی شبیه به یک سوم از افراد مشغول به کار در لاس وگاس انجام این کار در صنعت مهمان نوازی. در ضمن احاطه شده توسط ثروت برخی از 16 درصد از لاس گیاهخواران نیز بالاتر از میانگین ملی زیر خط فقر زندگی میکنند. بیشتر این شهر در میان بدترین سیستم آموزش و پرورش و شاید نه اتفاقا در میان بالاترین نرخ جرم و جنایت خشونت در کشور است. بدتر از لاس وگاس آمریکا در شهر گرم شدن سریع با توجه به تغییر آب و هوا. اگر من راه رفتن در اطراف در همان محله در ماه جولای به جای ماه فوریه شده اند غیر معمول به پیدا کردن کسی که در حال مرگ از گرما.

چه جالب در مورد ایالت نوادا است که شاید بزرگترین مثال از یک به اصطلاح ” چرخش دولت این کشور است. در گذشته ده انتخابات ریاست جمهوری دولت رای دادند جمهوریخواه پنج بار و دموکرات پنج بار. بیش از گذشته بیست و انتخابات ریاست جمهوری چیست ؟ ده و ده. بیشتر از 1950s Nevadans را انتخاب پنج فرمانداران جمهوریخواه و پنج دموکرات در حالی که ارسال شش هر یک به مجلس سنا. و در عین حال به عنوان مردم شروع به پریدن کرد به عقب و جلو بین جمهوری خواه و دموکرات مخمصه فرد عادی در نوادا همان باقی مانده است یا بدتر.

مشکل نبود رنگ گربه. آنها مشکل بود که آنها گربه.

روز بعد در یک برنی ساندرز تجمع در محوطه UNLV من ایستاده بود کنار یک مرد با موهای خاکستری, انبوه خاکستری ریش و پیراهن با ‘برنی 2020’ املای اطراف یک نشانه صلح. او مانند بوی نعناع هندی. ما ایستاده بود, خارج, در, درخشان, مارس آفتاب, احاطه شده توسط یک جمعیت عظیمی از مردم در اواسط هفته بعد از ظهر. مرد به من گفت که او می خواهم در ایستاده بود که دقیقا نقطه در سال 1971 اشاره را در پای خود را به عنوان او به تاکید دقیقا به عنوان یک UNLV دانشجویی در اعتراض به جنگ ویتنام.

“من منتظرش بوده ام برای این نامزد پنجاه سال” گفت: قرار دادن دست خود را بر روی ساعد من و به من نگاه جدی است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

به نظر من گفتن او در مورد داگلاس’ Mouseland داستان به خصوص نتیجه گیری آن است. وجود یک موش کوچک می آید تا با یک ایده جالب پرسیدن “چرا ما را در انتخاب یک دولت ساخته شده از گربه ؟ چرا ما یک دولت منتخب ساخته شده از موش؟”

پس از برنده شدن در نوادا حزبی که آخر هفته در یک زمین لغزش برنی ساندرز گفت: در سخنرانی پیروزی “ما فقط کنار هم قرار دادن چند نسل, چند نژادی ائتلاف که میخوام [sic] نه تنها برنده, نوادا, it’s gonna رفت و برگشت به این کشور است. هیچ کمپین یک جنبش مردمی مانند ما انجام دهد.”

این بود که نه فقط شعارهای سیاسی. در نوادا برنی برنده هر دو مردان و زنان سفید رای دهندگان با ده امتیاز و غیر سفید رای دهندگان توسط بیست, و همچنین هر گروه سنی زیر 65. داستان ظهور مهاجر رانندگان تاکسی گرفتن میلیاردر heiresses با سخنرانی مهیجی در طول جلسه تجدید دوره در حالی که با وجود حملات سیاسی از اتحادیه کارفرمایان و دیگر نامزدها در روزهای منتهی Sanders, برنده پنج نفر از هفت حوزه مکان در نوار با تشکر برای حمایت از اتحادیه رتبه و فایل.

این است که یک ائتلاف گرد هم آورده توسط یک فرقه شخصیتی و یا به عنوان برنی اغلب جوک زیرا او نمی توانست برنده یک مسابقه زیبایی. بلکه آن است که یک ائتلاف جعلی توسط کسانی که در ایالات اعتقاد خود را که Mouseland باید توسط اداره موش و گربه. این افراد که مشخصات یک سیستم است که باعث می شود همسایه ها از ناز و نعمت و روح خرد کردن فقر به عنوان اشتباه یک ائتلاف می دهد که اعتبار به, توسط, و برای.’

جالب تامی داگلاس توصیف واکنش گربه به موش که فکر Mouseland باید توسط اداره موش:

“اوه” آنها گفتند: “او یک بلشویک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>