جنبش برای حذف پلیس از مدارس افزایش شتاب به عنوان سیاتل و اوکلند تخته قطع روابط با ادارات

در آخرین نشانه ای از تغییر ملی گفتگو در اجرای قانون در ایالات متحده مدرسه تخته در سواحل غرب روز چهارشنبه رای به حذف افسران پلیس از مدارس.

“چیزی است که واقعا اینجا منتقل ایم” روزنامه نگار Bridget بخوانید. “این مواد سود.”

اوکلند کالیفرنیا و سیاتل مدرسه تخته هر دو رای به حذف افسران از مدارس شهرستان پس از نزدیک به یک ماه از فعال فشار فوران از پایدار جنبش اعتراضی برای سیاه و سفید زندگی می کند و در برابر خشونت پلیس است که گسترش در سراسر کشور در پی قتل جورج فلوید در مه 25.

این دو شهر در زمان رویکردهای مختلف به این موضوع با اوکلند رای گیری برای از بین بردن این مدرسه منطقه اداره پلیس.

“این لحظه ای است که یک نقطه اوج سال های سخت مبارزه وکالت جوانان و خانواده رهبری و جامعه کار” سیاه و سازماندهی پروژه گفت: در بیانیه ای از تصمیم گیری است.

به عنوان KPIX گزارش داد:

با اشاره به نامتناسب دستگیری از دانش آموزان سیاه پوست توسط اوکلند مدرسه پلیس و همچنین منطقه “تعهد به ترویج توسعه سالم از هر یک از دانش آموزان خود” و بسیاری از راه های جایگزین برای رسیدگی به نظم و انضباط در داخل مدارس هیئت مدیره به کارگردانی سرپرست به مراحل مورد نیاز برای از بین بردن بخش.

از سال تحصیلی 2015-2016 از طریق 2019-2020 سیاه دانشجویان باید برای 73 درصد از دستگیری در مدارس شهرستان اما فقط 26 درصد از ثبت نام با توجه به قطعنامه.

سیاتل به طور نامحدود به حالت تعلیق در افسران در محوطه دانشگاه و در نزدیکی ادموندز پیوست سیاتل در از بین بردن پلیس از مدارس جداگانه رای چهارشنبه. هیئت مدیره قصد دارد به ارزیابی مجدد ارتباط آن با پلیس رفتن به جلو.

“کل این موضوع نیاز به یک راه اندازی مجدد” رئیس جمهور هیئت مدیره Zachary DeWolf گفت: سیاتل تایمز.

با توجه به زمان:

تعلیق تنها بخشی از گسترده تر پیشنهاد برای بهبود آب و هوا مدرسه برای دانش آموزان سیاه پوست, که در سال گذشته ساخته شده نزدیک به نیمی از دانش آموزان مراجعه کننده به پلیس در سراسر منطقه اما فقط 14 درصد از ثبت نام در مدارس دولتی سیاتل (SPS) با توجه به منطقه داده است.

این پیشنهاد همچنین شامل یک ارائه برای استفاده غیر مسلح به جای مسلح افسران پلیس برای امنیت در منطقه حوادث و هدایت سرپرست برای ایجاد یک سیاه مطالعات برنامه درسی.

مظنونان حمله به دانشگاه Ayanna Pressley (D-جرم.) و Ilhan Omar (D-Minn.) معرفی یک متمم (pdf) به جورج فلوید عدالت در پلیس عمل می کنند که در خانه انتظار می رود که برای رای دادن در روز پنج شنبه, محرومیت “استفاده از بودجه فدرال برای استخدام, حفظ, و یا آموزش پرسنل اجرای قانون در مدارس ابتدایی یا متوسطه.” Pressley با تشکر. جاستین Jalbi (L-Mich.) intorduced جداگانه متمم به طور کامل پایان واجد شرایط ایمنی.

“این اصلاحات کمک خواهد کرد ما حفاظت از کرامت و انسانیت از همه در جامعه با از بین بردن اجرای قانون از K-12 مدرسه و در نهایت اجازه می دهد برای پلیس, اصلاحات افسران و دیگر مقامات دولتی برگزار می شود مسئول نقض حقوقی ما و حقوق اساسی” Pressley در بیانیه ای گفت. “در این لحظه از حساب برای ما و ملت ما قانونی پاسخ باید مطابقت با مقیاس و دامنه صدمه بسیاری از احساس هستند و این اصلاحات انجام دقیقا همان است که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de