MoveOn تماس در دولت برای حذف صدای شیپور از طریق 25th اصلاح

واشنگتن – بیانیه MoveOn مدیر اجرایی Rahna Epting:

“مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده نیست و حتی تنها نامنسجم و بی کفایت یا چیز خطرناک او گفت: در این هفته. بیشتر به نقطه آن را نه فقط تهمت کلمات اما اقدامات او که خود را آشکار ناتوانی مطلق به تخلیه وظایف خود ، او عنوان تهدید coronavirus برای ماه ها و رفت و گلف زمانی که او باید شده اند آماده کرده هنوز نتوانسته برای اطمینان از کافی تست یا PPE و نمی تواند به نظر می رسد به شکل از چگونه به دریافت محرک چک و سایر امداد به خانواده های نیازمند. او گزارش نمی کند حضور coronavirus جلسات بلکه حاکم با تماشای تلویزیون. خود را از خودپسندی عمدی جهل و عدم درک ابتدایی و یا احترام به قانون اساسی هستند و شواهد روشنی از عدم توانایی خود را به حکومت. اگر آن را در حال حاضر کاملا روشن باید آن را در حال حاضر: آن زمان گذشته برای دولت به اعمال آن در قانون اساسی مسئولیت و حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.”

برای مرجع بخش 4 از 25 متمم شرح زیر است:

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

هر زمان که معاون رئیس جمهور و اکثریت یا اصل افسران بخش های اجرایی و یا از جمله دیگر بدن به عنوان کنگره ممکن است توسط قانون ارائه انتقال به رئیس جمهور pro tempore سنا و مجلس نمایندگان کتبی خود را اعلام کرد که رئیس جمهور قادر به تخلیه اختیارات و وظایف دفتر معاون رئیس جمهور باید بلافاصله فرض اختیارات و وظایف این دفتر به عنوان اقدام رئیس جمهور.

پس از آن که رئیس جمهور با انتقال به رئیس جمهور pro tempore سنا و مجلس نمایندگان خود اعلامیه نوشته شده است که هیچ ناتوانی وجود دارد و او باید از سر قدرت و وظایف دفتر خود را مگر اینکه معاون رئیس جمهور و اکثریت یا اصل افسران اجرایی و یا بخش های دیگر بدن به عنوان کنگره ممکن است توسط قانون ارائه انتقال در عرض چهار روز به رئیس جمهور pro tempore سنا و مجلس نمایندگان کتبی خود را اعلام کرد که رئیس جمهور قادر به تخلیه اختیارات و وظایف خود ، لذا کنگره باید تصمیم بگیرد این موضوع نصب و راه اندازی در عرض چهل و هشت ساعت برای این منظور اگر در جلسه نیست. اگر کنگره در بیست و یک روز پس از دریافت دومی اعلامیه نوشته شده و یا اگر کنگره نیست, در جلسه, در بیست و یک روز پس از کنگره لازم است به جمع آوری و تعیین کننده با دو سوم رای از هر دو مجلس که رئیس جمهور قادر به تخلیه اختیارات و وظایف دفتر معاون رئیس جمهور باید همچنان به تخلیه همان اقدام رئیس جمهور; در غیر این صورت رئیس جمهور باید از سر قدرت و وظایف خود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de