سینما اضافه کردن تلاش ها برای کمک به کاهش COVID-19 شیوع

سالت لیک سیتی — همانطور که بیشتر مردم پیاده سازی راه های به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض بالقوه coronavirus برخی از سالن های سینما در حال افزایش تلاش های خود را برای محافظت از مشتریان که تصمیم به سرمایه گذاری برای فرار از جدید عادی اجتماعی فاصله.

در پاسخ به COVID-19 وضعیت سلامت لری H. Miller Megaplex تئاتر اتحاد برقرار سیاست های جدید برای تمیز کردن امکانات خود و کاهش تعداد افراد مجاز به مشاهده فیلم در هر یک از فردی خود تئاتر.

“ما مطابق با اصول بهداشتی کرسی بین زمانهای گفت:” جف ویپل معاون تبلیغات و بازاریابی و روابط عمومی برای Megaplex تئاتر. “ما با قرار دادن یک کلاه بر روی ظرفیت سالن.”

“با کاهش تعداد از مهمانان در سالن اجتماعات آن در واقع به تیم ما زمان بیشتری را از طریق سالن و پاکسازی هر صندلی که اشغال شده در علاوه بر این به ما به طور منظم تمیز کردن پروتکل,” او گفت:.

ویپل گفت: این شرکت شده است نظارت بر رویدادهای نزدیک از وضعیت سلامت آغاز شده و جدی گرفتن نوبه خود در سطح بین المللی.

“ما در واقع دستور ایستگاه های ضد عفونی کننده دست و جلوتر از زمان در صورتی که چیزی را توسعه اینجا,” او اضافه شده است. “به عنوان کارشناسان شده اند مشاوره ما به نگه داشتن زبانه نزدیک در حال توسعه وضعیت به معنای واقعی کلمه برای هفته.”

در میان تغییرات عمده ای که ساخته شده اند در حال محدود کردن ظرفیت هر سالن به بیش از 75 مهمان مطابق با هر اشغال صندلی بین showtimes, استرداد prepurchased مهمان بلیط برای هر فیلم که شده دوباره توسط استودیوهای هالیوود و پوسته پوسته شدن و یا لغو تازه آماده و فاسد شدنی آیتم های منو در دادگاه های غذایی.

علاوه بر این شرکت همچنین تغییر زمان و یا استرداد مشتریان و یا سازمان هایی که در حال میزبانی رویدادهای شرکت و جلسات کسب و کار و یا احزاب برای گروه های بیش از 100 نفر است.

کارکنان نیز با پوشیدن دستکش و مطابق با اصول بهداشتی درب دستگیره شمارنده صفحه نمایش لمسی در دفتر جعبه, خود, فروش بلیط, کیوسک, نوشابه, ماشین آلات نرده و سطوح دیگر, او گفت:.

علامت تشویق به شستن دست مناسب برای مهمانان و کارکنان نیز افزایش یافته است.

“تیم ما این است که رفتن را از طریق و مدیریت تعادل و اگر یک نمایش پر است ما توانایی — چون ما 100% دیجیتال — برای اضافه کردن اضافی showtimes,” او توضیح داد.

او به ذکر است که کاربران همچنین می توانید صندلی خود را قبل از ورود به محل برگزاری.

“هر دو در نرم افزار تلفن همراه و وب سایت ما شما می توانید نقشه صندلی که صندلی ها را اشغال کردند. شما می توانید خود را انتخاب کنید و تعیین کنید که چه مقدار فضای شما می خواهید جلوتر از زمان,” او گفت:. “هنگامی که شما در رسیدن به این ساختمان واقعی, وارد سالن, اگر صندلی اضافی را پر کرده اند در تیم ما خوشحال است که دوباره به صندلی مهمان. وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را به حرکت در اطراف.”

با هیچ جدول زمانی برای زمانی که coronavirus وضعیت به پایان خواهد رسید و در زمان حاضر این شرکت را ایجاد تنظیمات لازم برای ارائه یک محیط استقبال برای کسانی که مایل به خارج به عنوان یک فرار از واقعیت است که در حال حاضر وجود دارد.

“ما در حال تطبیق با این وضعیت و تلاش برای آن را امن و راحت برای مهمانان” Whipple گفت. “همه ما در انتقال به این فوق العاده ای شرایط با درک این وضعیت موقت (و) سلامت وضعیت را در نهایت حل و فصل (خود را) و کسب و کار خواهد شد به حالت عادی بازگشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im