سینما رفته اند تاریک است. این به چه معنی برای آینده خود را?

سالت لیک سیتی — جیمز باند برای اولین بار بود مصدوم. “هیچ زمانی برای مردن” به تعویق افتاد با توجه به شیوع کروناویروس. و پس از آن دیزنی کشیده “مولان.” برترین سکوت “یک محل آرام 2.” جهانی ضربه زدن به ترمز در “F9.” و سپس در روز سه شنبه, همه چیز در آمد دایره کامل زمانی که دیزنی اعلام کرد بزرگترین فیلم های پرفروش فصل “بیوه سیاه” بود که چرخید از تئاتر.

تمام این فیلم ها شد به تعویق افتاد از سنتی خود را از تاریخ انتشار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به بیش از 200,000 موارد در سراسر جهان و تقریبا 9,000 مرگ و میر. متحده شهرها و دولت های محلی باید اقدامات لازم برای ایجاد اجتماعی فاصله. برخی از شهرستانها حتی به نام برای کسب و کار رستوران ها و کافه ها را ببندید.

و در حال حاضر سینما می رویم تیره.

به عنوان نگرانی بیش از coronavirus رشد سینما و کاهش ظرفیت آنها. AMC کاهش یافته و به 50 درصد ظرفیت است. یوتا Megaplex تئاتر اعلام کرد و آن را تنها اجازه می دهد تا 75 نفر در تئاتر است.

پس از آن آمد بیشتر اقدامات شدید. Regal Cinemas و AMC تئاتر لغو همه نشان می دهد. Cinemark به حالت تعلیق در اجرای آن بیش از حد. Megaplex تئاتر در ایالت یوتا اعلام کرد همان چهارشنبه است.

حداقل به طور موقت جدید عادی تحت coronavirus همه گیر است که یکی بدون سینما. و این اثرات ممکن است فراتر از این بیماری همه گیر.

اریک شيفر مدیر عامل شرکت ایلخانی سازمان خصوصی سهام شرکت مستقر در لس آنجلس گفت: ما “شاهد بزرگترین کشتار” از آمریکا گیشه در تاریخ است.

“یک درایو توسط تیراندازی توسط یک ویروس است که به طور معمول می شده اند بر روی صفحه نمایش به عنوان آنتاگونیست اما به جای آن که در داخل تئاتر,” او اضافه شده است. “این تغییر خواهد کرد راه جعبه در اتاق عمل برای سال آمده و به سرعت فشار به جریان و راه است که در آن فیلم منتشر شد در آینده است.”

اما تئاتر صنعت بانکداری بر روی صفحه نمایش بزرگ بودن یک تجربه واقعی است که تجدید نظر به “طبیعت اجتماعی انسان است.” سوال این است که چگونه همه گیر تغییر و یا تحت تاثیر قرار دانلود فیلم-مشاهده عادات هنگامی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند?

اما سینما بودند و در حال حاضر در مشکل

قبل از coronavirus ساخته شده راه خود را stateside کارشناسان به من گفت: سینما می تواند یک حساب. جریان راه آینده است. و در حالی که تئاتر باید جای خود را چندین جدید, فیلم, می تواند به پیدا کردن راه خود را بر روی جریان سیستم عامل برای اولین بار.

سینما بودند و در حال حاضر در این مرکز در حال تغییر میباشد. دیگر نمی خواهد تمام, فیلم, رها در گیشه و جذب میلیون ها نفر از مشتریان. طرفداران می تواند منتظر فیلم برای رسیدن به Netflix بکشد و یا آمازون نخست. و یا به عنوان در مورد “The Irishman” و یا “جعبه پرنده,” فیلم های رها شده می تواند در جریان سیستم عامل قبل از آنها حتی آمار تئاتر.

بنابراین به گفته کارشناسان سینما نیاز به تغییر. تئاتر شرکت های مورد نیاز برای ایجاد “را رویدادهای” را که رسم مردم در تجربه است که شما نمی توانید از نشستن در آپارتمان خود را.

حوادث مانند این شامل عظیم حق رای دادن منتشر شده مانند “انتقامجویان: آخر بازی” و یا “Star Wars: The Rise of اسکای واکر.” هر دو فیلم نشانه پایان مربوطه حماسه و نشانه های فرهنگ پاپ صورتی که می رسم همه در, از, هاردکور, فن به طرفداران گاه به گاه. این جای تعجب نیست این فیلم نیز الهام گرفته از فیلم ماراتن که در آن طرفداران می توانید تماشای تمام 22 یا نه فیلم back-to-back.

من به اونها در هر دو از این حوادث است. و آنها واقعا تجربه است که اوج هیجان از فیلم های خود را. دیگر من بود moviegoing تجربه در مورد دیدن “Endgame.” من می خواستم برای دیدن تمام 22 مارول فیلم به من اضافی دلیلی برای سر به تئاتر.

من تا به حال چندین گفتگو با مدیران تئاتر در طول چند ماه گذشته و آنها به من گفت که بیشتر لحظات مانند کسانی که ماراتن آینده شد. “سریع و خشمگین” ماراتن ؟ احتمالا. یک جیمز باند ماراتن ؟ تقریبا قطعا.

ماراتن و تجربیات منحصر به فرد مانند آنها راه تئاتر صنعت رشد گفت: Jeff ویپل معاون تبلیغات و بازاریابی و روابط عمومی برای Megaplex تئاتر.

“چیزی فوق العاده در زمانی که ما با هم برای به اشتراک گذاشتن این نوع از تجربه آنچه در آن مانند به نظر می رسد به جلو رفتن و چگونه مهمانان تعامل است که همیشه در حال تغییر” Whipple گفت.

“تجربه Megaplex ارائه می دهد مهمان منحصر به فرد است — تصویر بزرگ صدا یک تجربه مشترک,” او اضافه شده است. “وجود دارد چیزی جادویی در مورد این تجربه است که مهمانان می توانند تجربه Megaplex. و ما می دانیم که ما در حال حاضر شنیده می شود از مهمانان ما که اضطراب برای ما به عقب بر گردیم به طور منظم عملیات کسب و کار به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

اما coronavirus تبدیل به یک دست انداز سرعت در مسیر. پس از همه, سینما — که در آن کاربران در حال پریدن در داخل و خارج از صندلی مانند بازی صندلی موسیقی و فرد در کنار شما می تواند به معنای واقعی کلمه اینچ — نیست منجر به اجتماعی فاصله.

خواهد coronavirus تاثیر تئاتر صنعت راه 9/11 نهفته صنعت هواپیمایی?

“من فکر می کنم که ترس از ابتلا به این ویروس در حال رفتن به معطل شدن برای برخی از زمان — که حتی اگر همه روشن مردم در حال رفتن به عجله به فیلم تئاتر” شيفر گفت. “تاپیک میخوام یک دم بلند است.”

Coronavirus ایجاد کرده است یک مشکل عظیم گفت: Whipple از Megaplex. اما این بدان معنا نیست که سینما نمی تواند آماده برای چه می آید بعدی.

“بازگشت به حالت عادی هر چه طبیعی به نظر می رسد مانند آن را به وضوح نگاهی به برخی از زمان. اما ما اعتماد به نفس کامل است که حدس می زنم ما اضطراب را به عقب می آیند و تجربه سرگرمی در سالن های بزرگ.”

جریان و بعد از همه گیر آینده

هالیوود هر چند ساخته شده است تعدادی از تغییرات است.

فقط نگاه در استودیو یونیورسال. این شرکت است که انتشار آن در تئاتر فیلم در اوایل ویدئو در تقاضا. برای $19.99 اجاره می تواند مانند فیلم “شکار” “مرد نامرئی” و “اما” — حتی زمانی که این فیلم هنوز در سینما. دیزنی منتشر شد “یخ زده 2” در دیزنی علاوه بر آن اشتراک جریان پلت فرم سه ماه زودتر از برنامه ریزی شده. “ظهور اسکای واکر” شد برای خرید در دسترس در روز در اوایل بیش از حد.

“مدیران در سراسر هالیوود شاهد حرکت جهانی به عنوان فرصتی برای آزمایش با یک pay-per-view مدل است که اجازه می دهد مصرف کنندگان برای به دست آوردن فوری یا در نزدیکی-دسترسی فوری به فیلم های جدید در خانه های خود را برای قیمت حق بیمه” با توجه به نیویورک تایمز.

دیزنی می تواند آزادی “مولان” در دیزنی به علاوه به خصوص اگر coronavirus همچنان معطل و هرگز اجازه می دهد تا شيفر گفت.

“اگر این همچنان, شما در حال رفتن برای دیدن هر چیزی که آنها باید در خط لوله است که قصد ندارم به سن آرامی اجرا شده که در راه” او گفت:.

شرکت ها ممکن است حتی در نظر آنها چگونه تنظیم قیمت گذاری برای خدمات جریان. از جمله نسخه های جدید می آیند در حق بیمه.

“آنها ترویج آن را فقط مانند آنها ترویج یک فیلم , اما شما می توانید آن را به صورت آنلاین,” او گفت:.

اما پیش بینی های جدید تر منتشر رفتن به جریان سیستم عامل نادیده برخی از مالی جهانی حقایق, با توجه به انجمن ملی تئاتر صاحبان. انجمن منتشر شد بیانیه ای به چالش کشیدن “گمانه زنی در رسانه ها که بسته شدن موقت از تئاتر منجر به شتاب و یا منحصر به فرد منتشر شده از تئاتر به عنوان صفحه اصلی در جریان است.

“گمانه زنی هایی نادیده اساسی مالی منطق استودیو سرمایه گذاری در تئاتر عناوین” بیانیه می خواند. “برای جلوگیری از زیان های فاجعه بار را به استودیو این عناوین باید بداند ممکن است اکران در سراسر جهان است. در حالی که یک یا دو خروجی ممکن است چشم پوشیدن از اکران آن است که درک ما را از بحث و گفتگو با توزیع کنندگان که اکثریت قریب به اتفاق معوق منتشر خواهد شد موکول برای آزادی تئاتر به عنوان زندگی به حالت عادی برمی گرداند.”

با توجه به گروه ملی سینما خواهد تشنگی برای moviegoing تجربه پس از آن متحد کردن آنها با هم. آن را به ارائه یک تجربه متفاوت از بودن در خانه.

“هیچ کس نمی تواند دقیقا پیش بینی زمانی که زندگی به حالت عادی بازگشت اما آن را بازگشت” ارتباط گفت. “این طبیعت اجتماعی انسان — این چیزی است که ما در معرض سرایت به و که باعث می شود آن را بسیار دشوار است به تغییر رفتار در پاسخ به همه گیری تهدیدات — نیز چیزی است که به ما می دهد اعتماد به نفس در آینده است. مردم را به بازگشت به سینما به دلیل آن است که مردم هستند.

“زمانی که آنها بازگشت آنها را کشف لبه برش همهجانبه تجربه سرگرمی که آنها شده اند قاطعانه آنها تکثیر در خانه.”

این که چگونه ویپل احساس می کند بیش از حد. او گفت: هر کس صاحب یک آشپزخانه اما این بدان معنا نیست که هر کس می خواهد به طبخ. بله همه ما خود صفحه نمایش. ما می توانید به تماشای فیلم با این حال ما می خواهیم.

اما تجربه تئاتر هرگز از بین برود.

“تئاتر تجربه یکی از آن چیزهایی است که کمک می کند تا مردم را با هم و کمک می کند تا مردم در مورد مشکلات از این واقعیت است.”

“ما به دنبال به جلو به زمانی که مردم آماده برای بازگشت به تئاتر و ما آماده شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im