MRI بیوپسی دسته کوچک موسیقی جاز را افزایش می دهد سرطان پروستات تشخیص دقت

اضافه کردن MRI به یک استاندارد نمونه برداری از بافت به نظر می رسد به منظور افزایش دقت تشخیص سرطان پروستات تحقیقات جدید نشان میدهد.

مطالعه های led توسط محققان در ایالات متحده موسسه ملی سرطان نشان داد که ترکیب این دو روش در کاهش نرخ “underdiagnosis” بیش از نیمی نسبت به استفاده از هر کدام از MRI یا بیوپسی به تنهایی.

“با علاوه بر این از MRI-هدف نمونه برداری به روش سیستماتیک بیوپسی ما در حال حاضر می تواند شناسایی کشنده ترین سرطان در پروستات زودتر ارائه بیماران بالقوه برای درمان بهتر قبل از سرطان گسترش” مطالعه نویسنده ارشد دکتر پیتر پینتو گفت: در یک NCI انتشار اخبار. پینتو با Urologic انکولوژی شعبه NCI مرکز تحقیقات سرطان.

در متعارف سرطان پروستات, مراقبت های فعلی روش اصلی تشخیص سیستماتیک است بیوپسی. آن را غیر هدفمند روش گرفتن نمونه بافت از سراسر غده پروستات. اما به عنوان NCI تیم اشاره کرد این روش هنوز هم می تواند به طور بالقوه از دست مناطق از سرطان است.

MRI-هدفمند بیوپسی می تواند منجر به دقت بهتر پینتو گروه گفت. در این روش پزشکان ادغام قبلا گرفته شده تصاویر MRI مشکوک به سرطان با زمان واقعی فن آوری اولتراسوند و بهتر قادر به تشخیص بیشتر از درجه بالا سرطان ها از نمونه گیری سیستماتیک.

در این مطالعه محققان به بررسی این که آیا این امر می تواند بهتر است به جای سیستماتیک نمونه برداری با MRI-هدفمند بیوپسی و یا به استفاده از هر دو آزمون با هم.

این مطالعه شامل بیش از 2100 مردان با پروستات ضایعات است که قابل مشاهده بر روی یک اسکن MRI. همه مردان قرار گرفتند هر دو MRI-هدف نمونه گیری به عنوان به خوبی به عنوان سنتی سیستماتیک نمونه گیری.

از این مردان 1,312 بودند مبتلا به سرطان و 404 تحت عمل جراحی پروستاتکتومی-حذف کل پروستات.

گزارش در مارس 5 شماره جدید مجله پزشکی انگلستان, پینتو تیم گفت که اضافه کردن MRI-هدف نمونه برداری به روش سیستماتیک بیوپسی منجر به 208 بیشتر سرطان, تشخیص, در مقایسه با استفاده از سیستماتیک نمونه برداری به تنهایی.

علاوه بر این از MRI-هدفمند بیوپسی نیز منجر به 458 تغییرات در تشخیص و هشدار به بیماران مبتلا تر سرطان تهاجمی است که ممکن است نیاز به درمان تهاجمی تر بر اساس تجزیه و تحلیل از بیوپسی بافت.

دو روش رویکرد نیز تشخیص دقیق تر از MRI-بیوپسی هدفمند به تنهایی.

برای مثال در میان مردانی که تحت عمل جراحی پروستاتکتومی سیستماتیک نمونه برداری به تنهایی underdiagnosed حدود 40 درصد از سرطان ها در حالی که MRI-بیوپسی هدفمند به تنهایی underdiagnosed حدود 30 درصد است. در مقابل, ترکیب بیوپسی underdiagnosed فقط 14.4 درصد از سرطان ها محققان دریافتند.

و از سوی دیگر سیستماتیک نمونه برداری به تنهایی underdiagnosed 16.8 درصد از تهاجمی ترین سرطان ها در حالی که MRI-بیوپسی هدفمند به تنهایی underdiagnosed 8.7 درصد از تهاجمی ترین سرطان ها است. اما ترکیب این دو روش بیوپسی از دست رفته تنها 3.5 درصد از تهاجمی ترین سرطان پینتو گروه گفت.

“سرطان پروستات شده است یکی از تنها تومورهای جامد تشخیص داده و با انجام نمونه گیری سیستماتیک کور “به سرطان را در محل” پینتو اشاره کرد. “برای چندین دهه این امر منجر به overdiagnosis و پس از آن درمان های غیر ضروری از غیر کشنده سرطان و همچنین به عنوان به از دست رفته تهاجمی درجه بالا سرطان ها و فرصت خود را برای درمان است.”

دو سرطان پروستات گفت: متخصصان این مطالعه می تواند یک بازی را تغییر در سرطان پروستات مراقبت.

“این مطالعه نشان دهنده اوج تحقیقات زیادی است و در حال حاضر تغییر مسیر از ارزیابی بالا [پروستات آنتی ژن اختصاصی] و تشخیص سرطان پروستات,” دکتر گفت: Manish Vira. او معاون صندلی urologic پژوهش در آرتور اسمیت موسسه ارولوژی در نیو هاید پارک, n. y.

اما Vira هشدار داد که هیچ روش کامل است که آن را می آید به تشخیص دقیق و این که “یک نکته مهم را به بحث و گفتگو با بیماران است.”

دکتر هنر Rastinehad است معاون صندلی ارولوژی در Lenox Hill بیمارستان در شهر نیویورک است. او به نام NCI تیم “پیشگامان” را در پیشبرد علم تشخیص سرطان پروستات.

با توجه به Rastinehad مطالعه جدید همچنین “تقویت به روز رسانی های اخیر توسط آمریکا اورولوژی انجمن” که در آن این گروه توصیه می شود که MRI قبل از هر بیوپسی پروستات.

اطلاعات بیشتر

انجمن سرطان آمریکا در سرطان پروستات.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>