فقط یک هفته پس از اعلام آن بیشتر مودی راک جهان بی رحمانه جشنواره بر این اساس در شأن و سلامت ورزشی پارک در کرسن سیتی در روز شنبه, مه 2 کنسرت پروموتر Goldenvoice نشان داده است و در عین حال یکی دیگر از جشنواره آمدن به محل برگزاری در روز شنبه, مه 9.

دوستداران و دوستان جشنواره است انباشته تک بعد چند مرحله رویداد که قابلیت اجرای برنامه توسط hip-hop و R&B هنرمندان از جمله خانم Lauryn Hill, Usher, Ludacris, Lil Jon, تی ال سی Jhené Aiko, تابستان, Walker, Megan تو Stallion, مونیکا, هویج, Mase و بسیاری دیگر.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

فروش بلیت در ساعت 10 صبح روز جمعه, فوریه. 21. پذیرش کلی بلیط ها $145-$175; VIP بلیط ها $230-250$و سوپر VIP بلیط ها $450. وجود دارد یک ویژه پیش فروش آغاز می شود که در ساعت 10 صبح روز شنبه, فوریه. 20 برای طرفداران که ثبت نام در loversandfriendsfest.com. Goldenvoice نیز با ارائه یک طرح پرداخت گزینه ای که شروع می شود در $19.99 پایین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im