MSNBC کریس ماتیوز نشان می دهد چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن بهتر ممکن است برای حزب دموکرات از ساندرز برنده کاخ سفید

به عنوان سناتور. برنی ساندرز به نظر می رسد رهبری برای یک پیروزی قاطع شنبه در نوادا قفقاز, MSNBC میزبان کریس ماتیوز بمب که آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ممکن است بهتر است برای دموکراتیک استقرار از سناتور ورمونت چند نژادی, multigenerational جنبش مصرف بیش از حزب.

“می خواهم بدانم اگر دموکرات میانه رو می خواهید برنی ساندرز به رئیس جمهور گفت:” ماتیوز. “شاید که بیش از حد هیجان انگیز یک سوال به افزایش است. آیا آنها می خواهند برنی به بیش از حزب دموکرات در ابد? شاید آنها ترجیح می دهند که منتظر 4 سال و قرار دادن در یک دموکرات است که آنها می خواهم.”

تماشا کنید:

ماتیوز که گفت در فوریه 7 که او می ترسید یک ساندرز انتخابات ریاست جمهوری که منجر به جریان اصلی صاحب نظران در حال اجرا در پارک مرکزی این اظهارات را حدود 37 دقیقه قبل از قفقاز آغاز شد و در ظهر زمان اقیانوس آرام.

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما و شبکه شما در تکمیل وحشت-سرند بحران” گفت: رهگیری روزنامه نگار جرمی اسکاهیل. “شما می گویند آرام بخش با صدای بلند در تلویزیون ملی.”

این سخنان از ماتیوز یک MSNBC بی باک بودند و نه تنها نمونه ای از این شبکه در نظر گرفتن زردي مشاهده آنچه که در شکل دادن به یک روز بزرگ برای Sanders. لنگر کریس Jansing گزارش از لاس وگاس به نظر می رسد به یک آه عمیق در نتایج جستجو نمایش بزرگ برای حمایت از سناتور ورمونت در میان رای دهندگان از رنگ.

“بیا همکاران من!” توییتی ساندرز دبیر مطبوعاتی Briahna شادی خاکستری است. “بیایید سعی کنید به آن را نگه دارید با هم!”

هر چند اکثر ساندرز حامیان و ناظران در بر داشت ماتیوز’ نظرات سرگرم کننده کمپین ملی سازماندهی مدیر کلر سندبرگ با اشاره به اینکه دیرین MSNBC میزبان اظهارات اشاره در عمیق تر مشکل اساسی با دموکراتیک استقرار.

“با خانواده بودن پاره پاره از هم جدا و هر روز دهها هزار نفر از مردم در حال مرگ از عدم بهداشت و درمان هر سال این پنجره برای آب و هوا اقدام به سرعت در حال بسته شدن و آینده دموکراسی ما در خطر است, آنها ترجیح می دهند که چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن از برنی” گفت: سندبرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im