اتهام قتل کاهش یافته است علیه زن در کشنده کوستا مسا سلاح سرد

Orange County دفتر دادستان منطقه پاک است یک هانتینگتون بیچ که در مواجهه با اتهام قتل برای سلاح سرد به مرگ یک کوستا مسا مرد تعیین می کند که او عمل کرده در دفاع از خود.

کهربا Angelovic, 23, مبارزه پس از 32 سال از درک ولنتاین زده و سعی خود را برای جلوگیری از ترک اتاق خواب خود را در کوستا مسا خانه با توجه به دا ،

Angelovic در ابتدا به اتهام قتل و صدور حکم برای افزایش استفاده از یک سلاح مرگبار در ارتباط با 11 مارس 2017 قتل.

نارنجی شهرستان برتر قاضی دادگاه روز دوشنبه عمل در درخواست توسط ارشد معاون دادستان منطقه هدر قهوه ای به رد اتهامات و توافق برای رها کردن پرونده است.

Angelovic وکیل جان بارنت گفت: “با موافقت دادستان تعیین که کشتار ولنتاین بود “مستقیم self-defense.” او تا به حال شده است در اوراق قرضه در حالی که در انتظار محاکمه است.

“خانم Angelovic رها مصیبت است و او است خدا را شکر به صورت بسیار دقیق بررسی که هدر قهوه ای و منطقه وکلای دفتر را در ارزیابی شواهد” بارنت گفت.

در تاریخ 11 مارس سال 2017 Angelovic و ولنتاین که در تاریخ دوم در زمان حال بارگذاری برای ولنتاین خانه پس از گذراندن شب نوشیدن در کوستا مسا نوار.

با توجه به دادستان Angelovic به نام 911 از ولنتاین اتاق خواب گفتن dispatchers که ولنتاین او در صورت پرتاب خود به پایین بود و مانع از ترک.

دادستان گفت که به باور او خواهد بود مورد تجاوز قرار گرفته و یا کشته Angelovic برداشت چاقو او انجام شده برای حفاظت شخصی و “درگیر در دفاع از مته او آموخته است که در یک کلاس دفاع از خود.”

ماموران وارد برای پیدا کردن ولنتاین مرده در پایین راه پله با دو زخم چاقو به قفسه سینه خود را.

در طول یک جستجو از ولنتاین صفحه اصلی محققان مواد مخدر متعلقات “کتاب در مورد چگونگی رسیدن زنان به رابطه جنسی با شما” و یک تخته سفید با “دست نوشته های در مورد چگونه به ساقه زنان” با توجه به داس ،

محققان همچنین دریافتند “متعدد” پیام های متنی است که شامل ولنتاین بدنام کردن زنان و “بحث در مورد غلبه بر زنان را به رابطه جنسی” همراه با جستجوهای اینترنتی در کامپیوتر خود را برای تاریخ تجاوز به عنف و مواد مخدر.

اسپیتزر گفت: کتاب الکترونیکی و شواهد جمع آوری شده توسط محققان ارائه آنها را با یک “نمایش” از راه ولنتاین اقدام شد و تقویت Angelovic را شرح قتل به دفاع از خود. دادستان ها و پلیس را یک وظیفه برای ادامه بررسی پرونده های جنایی در طول دادگاه فرایند دا گفت.

“این نشان می دهد که این سکه بازی شیر یا خط” اسپیتزر گفت. “وظیفه ما این است که نه فقط در زمان ما فایل مورد. این است که از طریق اعتقاد به تمام راه را به تجدید نظر شود.”

اسپیتزر نیست انتقاد از تصمیم اولیه ساخته شده خود را تحت سلف سابق دادستان منطقه تونی Rackaukus به پرونده اتهام. اما اسپیتزر با تاکید بر این اطلاعات اضافی که آمد در این تحقیقات آنها منجر به ارزیابی مجدد در این مورد.

“ما نمی ارائه موارد به هیئت منصفه اگر ما باور نمی کنیم ما می تواند ثابت کند یک مورد beyond a reasonable doubt,” او اضافه شده است.

تصمیم به رها کردن این اتهام قتل علیه Angelovic علائم دومین بار در روزهای اخیر است که اورنج کانتی دفتر دادستان منطقه به دنبال اخراج یک مورد بالا مشخصات.

اسپیتزر در هفته گذشته اعلام کرد که دفتر او به دنبال رد اتهامات علیه یک نیوپورت بیچ جراح و دوست دختر خود متهم drugging و تجاوز به چند زن را با استناد به فقدان شواهد. نارنجی شهرستان برتر قاضی دادگاه خواسته است برای اطلاعات بیشتر قبل از تصمیم گیری که آیا برای رد اتهامات در این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر