قاتل در رئیس بخش دوم: trump’s برش از قوانین زیست محیطی منجر خواهد شد و به صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر

رئیس جمهور تهمت است و مقصر در مرگ و میر قابل پیشگیری از ده ها هزار نفر از آمریکایی ها با توجه به evisceration از محیط زیست حمایت. این deregulatory حمله در برابر استانداردهای جيوه و دوده و کربن دی اکسید به تنهایی منجر به 245,500 قابل پیشگیری مرگ و میر بیش از یک دوره ده ساله—بر اساس محاسبات در کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست تخمین می زند. این است که بیش از جمعیت این شهر نورفولک یا بویزی ، مغلوب ساختن پیشی جستن دولت—و نه دولت فرمانداران نه کنگره و نه روسای جمهور گذشته—به طور مستقیم مسئول این مرگ و میر قابل پیشگیری. این مرگ و میر ها علاوه بر مرگ و میر قابل پیشگیری از ده ها هزار نفر از آمریکایی ها به علت تهمت فاجعه در پاسخ به COVID-19 pandemic (دیدن قاتل در Chief: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ده ها هزار نفر از Coronavirus مرده).

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز گسترده ای توهین آمیز علیه نظارتی حمایت. این موسسه بروکینگز نگه می دارد تا به تاریخ, خلاصه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن deregulatory تلاش تحت عنوان “ردیابی زدایی در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر” از جمله کسانی که مربوط به محیط زیست COVID-19 و زايمان, سلامت, سرمایه گذاری, مسکن, کشاورزی, آموزش و پرورش, و بیشتر. دولت را آغاز کرده است بیش از 230 deregulatory اقدامات تا کنون. به نیویورک تایمز نگه می دارد یک لیست دیگر با تمرکز بر محیط زیست زدایی با عنوان “برگ برنده دولت است معکوس صد قوانین زیست محیطی.”

این مقاله تمرکز بر روی فقط چهار عمده حملات در حفاظت محیط زیست آغاز شده توسط برگ برنده دولت است. سه تا از حملات را به طور قابل توجهی تضعیف استانداردهای دوده جیوه و دی اکسید کربن. من انتخاب این سه دلیل کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست در واقع برآورد تعداد مرگ و میر است که رخ می دهد با توجه به رول پشت هر یک از این حمایت. در ضمن من به بررسی این دولت بی سابقه تعلیق تمام مقررات زیست محیطی/اجرای تحت پوشش COVID-19 بیماری همه گیر. این تعلیق می دهد شرکت های کنترل بیش از عمده زیست محیطی در تصمیم گیری. دولت deregulatory توهین آمیز نشان دهنده یک سیستم ارزشی است که به معنای واقعی کلمه اولویت سود شرکت بیش از آمریکا زندگی می کند.

تضعیف جیوه & Air سمی استاندارد: 110,000 قابل پیشگیری مرگ و میر بیش از یک دوره ده ساله

جیوه یک سم است که باعث می شود مغز و سیستم اعصاب آسیب و کاهش I. Q. و توانایی استدلال در کودکان است. در بزرگسالان, آلودگی جیوه باعث بیماری قلبی; ضعف عضلانی و اختلال در گفتار و شنوایی و توانایی راه رفتن. قبل از جیوه & Air مواد سمی استاندارد (تشک) تاسیس شد و در سال 2012 زغال سنگ اخراج الکتریکی گیاهان برای اختصاص نیمی از بشر ساخته شده و تولید گازهای گلخانه ای از جیوه و بسیاری از بسیاری دیگر از آلاینده های خطرناک

 • تشک موجب صرفه جویی در 11,000 زندگی در سال است. سازمان حفاظت محیط زیست محاسبه شده است که جیوه ساطع شده از زغال سنگ گیاهان کاهش 80% از تشک استاندارد به تصویب رسید و مانع 11,000 مرگ و میر زودرس در هر سال.
 • یک مطالعه در شرکت cronyism – سازمان حفاظت محیط زیست مدیر سابق صنعت زغال سنگ لابی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای لغو تشک منجر شد توسط Andrew Wheeler مدیر آژانس حفاظت از محیط زیست. با توجه به opensecrets.org ویلر بود سابق صنعت انرژی لابی که بزرگترین مشتری موری انرژی عمده زغال سنگ تولید. نیویورک تایمز مقاله نشان داد که رابرت مورای – رئیس سابق اجرایی از موری انرژی شرکت و عمده جمع آوری کمک برای مغلوب ساختن پیشی جستن – “شخصا درخواست [تشک] عقبگرد در یک نوشته ‘لیست’ به مقامات بالا در مدت کوتاهی پس از رئیس جمهوری است.” کل صنعت زغال سنگ و آمریکا اتاق بازرگانی نیز پشتیبانی می کند این deregulatory تلاش است.
 • بی جان فدای سود. یک مارس 16 سال 2020 نیویورک تایمز تحلیل اظهار داشت: “تضعیف جیوه قانون خواهد بود یکی از مهم ترین نظارتی rollbacks مهندسی توسط برگ برنده دولت است.” داستان چگونه دولت واژگون تشک یک داستان بی زندگی می کند. در سال 2016 سازمان حفاظت محیط زیست محاسبه شده است که مزایای تشک بسیار مهم تر از هزینه های نظارتی. در حالی که کاهش جیوه تولید گازهای گلخانه ای به تنهایی می تنها صرفه جویی 6 میلیون دلار در یک سال در منافع مستقیم تجهیزات مورد نیاز برای کاهش جیوه نیز کاهش دوده و سرب و آرسنیک و دیگر آلاینده های ذکر شده به عنوان خطرناک در هوای پاک عمل می کنند. سازمان حفاظت محیط زیست محاسبه شده است که کاهش تمام این آلاینده ها– نام شرکت-مزایای – جلوگیری می کند 11,000 زودرس, مرگ و میر, 4,700 حملات قلبی و 130,000 حملات آسم در هر سال است. کل منافع را به مقدار 80 میلیارد دلار بیش از پنج سال – دور outweighing دلار 9.6 میلیارد دلار در انطباق هزینه های. در تلاش برای توجیه تصمیم خود برای تضعیف تشک مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست صادر شده یک نظم جدید است که حذف گنجاندن “co-مزایای” در مجموع هزینه تجزیه و تحلیل سود. تنها نفع تشک به رسمیت شناخته شده توسط تهمت سازمان حفاظت محیط زیست به مبلغ 6 میلیون دلار در حالی که انطباق هزینه $9.6 میلیارد دلار است. این روش جدید محاسبه مزایای پیامدهای گسترده. بر اساس اظهارات محیط زیست وکلا قبلا ذکر نیویورک تایمز تحلیل آمده: “با کاهش مثبت اثرات بهداشتی از قوانین و مقررات بر روی کاغذ و خود را بالا بردن هزینه های اقتصادی این روش جدید می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای توجیه شل شدن محدودیت در هر آلاينده که صنعت سوخت فسیلی تلقی شده است بیش از حد پرهزینه برای کنترل است.”

عدم تقویت دوده استاندارد: 121,500 قابل پیشگیری مرگ و میر بیش از یک دوره ده ساله

دوده تشکیل شده است از تعداد بسیار خوب ذرات که در درجه اول تولید شده از سوختن سوخت های فسیلی به ویژه زغال سنگ. دوده شامل انواع آلاینده ها از جمله مواد شیمیایی و اسید و فلزات خاک و گرد و غبار است که در هوا معلق پس از انتشار. دوده یکی از بدترین اشکال از آلودگی هوا است که با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست نفوذ به عمق ریه ها شده است و مربوط به طیف گسترده ای از جدی سلامت از جمله اثر مرگ زودرس, حملات قلبی و سکته مغزی و همچنین به عنوان برونشیت حاد و تشدید آسم در میان کودکان است.

کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست توصیه می کند قوی تر و استاندارد است که می تواند صرفه جویی در 12,150 زندگی در هر سال است. در سپتامبر 2019, کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست منتشر شد پیش نویس 457-صفحه علمی ارزیابی. کارکنان توصیه می شود 25 درصد تقویت فعلی دوده استاندارد آن را ذخیره کنید 12,150 زندگی در سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رد قوی تر استاندارد پس از مخالفت از شرکت های بزرگ. پس از انتشار پیش نویس سازمان حفاظت محیط زیست ارزیابی کارکنان, 13 گروه های صنعت از جمله موسسه نفت آمریکا ایالات متحده اتاق بازرگانی ملی معدن ارتباط و اتحاد از تولید کنندگان خودرو در نوامبر سال 2019 عمومی نظر به این نتیجه رسیدند که “کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست باید تجدید نظر در آن توصیه به [سازمان حفاظت محیط زیست] مدیر…به یک توصیه برای حفظ استانداردهای موجود.” مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال, شرکت, نمی, کارکنان, توصیه های.

قوی تر از استاندارد را رد کرد و حتی بعد از عمده مطالعه لینک آلودگی هوا به بالاتر COVID-19 مرگ و میر. زمان بندی از سازمان حفاظت محیط زیست اعلام شد که در آن رد کارکنان توصیه نشان می دهد این دولت ارزش ها و اولویت ها. این خبر یک هفته پس از انتشار یک مطالعه بزرگ نشان داد که یک ارتباط طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا و COVID-19 نرخ مرگ و میر. این مطالعه نشان داد که یک فرد در زندگی برای چندین دهه در یک شهرستان با سطح بالایی از ذرات ریز است پانزده درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ از COVID-19 نسبت به کسی که در یک منطقه با یک واحد کمتر از ریز ذرات آلودگی است. این مطالعه به این نتیجه رسیدند که “نتایج ما بر اهمیت ادامه به اجرای موجود آلودگی هوا قوانین و مقررات برای حفاظت از سلامت انسان هر دو در طول و پس از COVID-19 بحران است.” واشنگتن پست به نقل از یک نویسنده ارشد این مطالعه از دانشگاه هاروارد biostatistician Francesca Dominici “اگر شما در حال تنفس هوای آلوده و ریه های شما را ملتهب می شوند این بیماری شما در حال رفتن به بسیار بیمار بود…در حال حاضر زمان به عقب مقررات زیست محیطی.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

جایگزینی محدودیت در تولید گازهای گلخانه ای CO2: 14,000 قابل پیشگیری مرگ و میر بیش از یک دوره ده ساله

در سال 2015 جمهور اوباما اعلام کرد که قدرت تمیز طرح (CPP) که مجموعه ای از استانداردهای آلودگی کربن ساطع شده از آمریکا نیروگاه – بزرگترین منبع آلودگی کربن در آمریکا با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست دی اکسید کربن (CO2) از شايع ترين گاز گلخانه ای آلاینده حسابداری برای نزدیک به سه چهارم از جهانی انتشار گازهای گلخانه ای و 82 درصد از ایالات متحده انتشار گازهای گلخانه ای. این CPP خواهد اطمینان حاصل شود که سوخت فسیلی بر اساس نیروگاه را منتشر می کنند کمتر کربن. آن را نیز ایجاد انگیزه برای نیروگاه به جای کربن مبتنی بر منابع انرژی با منابع تجدید پذیر.

 • اوباما CO2 استاندارد جلوگیری می کند 3,600 مرگ در هر سال. سازمان حفاظت محیط زیست تخمین زده می شود که این طرح در کاهش آلودگی کربن در 32%; دی اکسید گوگرد و آلودگی 90 درصد و اکسید نیتروژن توسط 72 درصد همه نسبت به سطح سال 2005. این CPP جلوگیری می کند 3,600 زودرس و مرگ و میر 1,700 حملات قلبی و 90,000 حملات آسم. اجرای CPP بود برای شروع در سال 2016 و تبدیل شدن به طور کامل عملیاتی تا سال 2030
 • شرکت اپوزیسیون و غیر معمول تصمیم دیوان عالی کشور محکوم به پاک کردن قدرت طرح CO2 استاندارد. شرکت های بزرگ مخالفت با پیشنهاد حذف قدرت طرح سریع و هماهنگ است. حملات خود را به رهبری عمده نفت و گاز و زغال سنگ و آب و برق و شرکت ها و همچنین رییس اتاق بازرگانی و آمریکا قانونی شورای بورس (یک کخ برادران بودجه گروه). این شرکت به سرعت ثبت و/یا پشتیبانی از چالش های قانونی به CPP. شرکت مخالفان نیز موفق به تولید مخالفان سیاسی به عنوان 27 متحده شکایت سازمان حفاظت محیط زیست. در سال 2016 در غیر معمول 5-4 حکم دیوان عالی کشور رای دادند همراه ایدئولوژیک زمینه را برای باقی ماندن در قدرت تمیز طرح و اجازه دولت دعاوی به ادامه آن مانع از همیشه رفتن به اثر.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزینی طرح را در 1,400 اضافی قابل پیشگیری مرگ و میر در هر سال و منجر به افزایش قابل توجهی در تولید گازهای گلخانه ای CO2. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توسعه مقرون به صرفه انرژی پاک قاعده (ACE) به جای پاک کردن قدرت برنامه ریزی. آس بود طراحی شده لطفا به صنعت سوخت فسیلی. در واقع بورسی گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست پیشنهاد در واقع می تواند منجر به افزایش قابل توجهی در انتشار دی اکسید کربن و مرگ و میر قابل پیشگیری—به عنوان بسیاری از 1,400 بیشتر مرگ و میر در سال 2030

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از همه گیر به عنوان بهانه ای برای عمده فروشی زدایی

در حرکتی بی سابقه در مارس 26, 2020, مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست به حالت تعلیق اجرای متحده آمریکا از قوانین زیست محیطی. این پتو سیاست نشان دهنده مستقیم قدرت گرفتن توسط دولت و شرکت های خصوصی از آنجا که سازمان حفاظت محیط زیست در حال حاضر دارای توانایی انعطاف پذیر باشید زمانی که شرایط فوق العاده ای بوجود می آیند.

 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام بی سابقه تعلیق از محیط زیست monitory تست و مجازات با استناد به بیماری همه گیر. سازمان حفاظت محیط زیست صادر خیره کننده سفارش اعلام کرد که آن را “انتظار ندارد به دنبال جریمه برای نقض روال نظارت بر انطباق و یکپارچگی تست نمونه گیری آزمایشگاه, تجزیه و تحلیل, آموزش و گزارش و یا صدور گواهینامه تعهدات در شرایطی که سازمان حفاظت محیط زیست موافق است که COVID-19 علت noncompliance و نهاد را فراهم می کند اسناد به سازمان حفاظت محیط زیست بنا به درخواست.” سینتیا Giles رئیس سابق سازمان حفاظت محیط زیست از اجرای اوباما بود نقل قول شده در مارس 27, مقاله در تپه “می گوید شرکت در سراسر کشور است که آنها را در اجرای حتی اگر آنها منتشر می کنند غیر قانونی آلودگی هوا و آب در نقض قوانین زیست محیطی تا زمانی که آنها ادعا می کنند که کسانی که شکست در برخی از راه ‘ایجاد’ توسط ویروس همه گیر. و آن را اجازه می دهد تا آنها را در نظارت بیش از حد, بنابراین ما ممکن است هرگز نمی دانید چقدر بد نقض آلودگی بود.” قاعده این است که در جای خود به طور نامحدود
 • مغلوب ساختن پیشی جستن deregulatory عمل به شرح زیر توصیه های ساخته شده توسط شرکت های انرژی. این بی سابقه ای در سیاست گسترش می یابد توصیه های ساخته شده توسط موسسه نفت آمریکا در ماه مارس 23rd – فقط پنج روز قبل از سازمان حفاظت محیط زیست صادر شده و جهت آن است. سازمان حفاظت محیط زیست نه تنها ارائه کمک به صنعت نفت و گاز اما با صدور پتو سیاست تعلیق اجرای مجازات به هر گونه تنظیم نهاد. اما همانطور که اشاره کردن در داخل آب و هوا اخبار “روشن است که یک ذینفع اولیه خواهد بود که صنعت نفت که به دنبال تعلیق تعهدات خود تحت موافقت احکام بیش از گذشته آلودگی هوا و آب نقض آن در پالایشگاه تعویق مورد نیاز در حمل fracking فاضلاب و مکث در گزارش انتشار گازهای گلخانه ای و آلودگی است.”
 • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد قصد راه اندازی یک جارو ملی زدایی برنامه است. تعلیق سازمان حفاظت محیط زیست اجرای فقط یک تکه از گسترده تر deregulatory تلاش است. در مارس 21 سال 2020 مقاله واشنگتن پست نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود “برنامه ریزی برای راه اندازی یک تلاش گسترده در روزهای آینده به لغو یا تعلیق فدرال مقررات موثر بر کسب و کار انتظار می رود با اجرایی عمل دیده می شود توسط مشاوران به عنوان یک راه برای تقویت یک اقتصاد رو به بدترین حالت آن شوک در نسل…” این طرح نشان داد یک روز پس از میراث پارسیان پیشرو محافظه کار اتاق فکر است که به ترویج منافع کسب و کار) با انتشار گزارشی خواستار یک حمله گسترده در مقررات دولتی
 • مغلوب ساختن پیشی جستن اماکن سود قبل از مردم ، البته, وجود دارد, خواهد شد و افزایش انسان هزینه برای این نظارتی عقب نشینی است. در یک نامه اعتراضی به سازمان حفاظت محیط زیست تعدادی از سابق مقامات سازمان حفاظت محیط زیست اظهار داشت: “اجازه می دهد یک شرکت به تعویق انداختن تعمیرات تجهیزات که نشت گازهای سمی به فضای به عنوان API پیشنهاد کرده برگ های عمومی به کسانی که در معرض آلاینده ها برای مدت زمان طولانی باعث افزایش خطر آتش سوزی و انفجار است و نه فقط یک کاغذ نگرانی است.”

آوریل 21st, گزارش Click2Houston ارائه شواهد بتن مورد انتظار عوارض بر بهداشت عمومی با توجه به دولت تعلیق نظارتی نظارت و حفاظت “پس از آلاینده های هوا در هوستون بیشتر به شدت صنعتی مناطق رسید تا آنجا که 62 درصد تگزاس A&M و تحلیل امور خارجه هوا نظارت بر خوانش یافت… ‘که حکم اعدام برای ما,’ کلی [محلی فعال محیط زیست] می گوید: رانندگی گذشته رنجور نور زرد یک پالایشگاه سوزاندن گاز متان. ‘در حال حاضر ما ممکن است رها کردن مرده که روز او می گوید:. اما هنگامی که شما در حال هولناک روز پس از روز…ما مرده است. ما مرده است.'”

ارزش های ما را انتخاب کنید

ما سیاسی-اقتصادی سیستم ارزش سود در حالی که بی جان; ترویج رفاه چند در حالی که تضعیف “رفاه عمومی” و اولویت منافع خود و حرص و آز بیش از جامعه و همبستگی. رئیس جمهور تهمت است instrumentalized این اولویت ها از طریق deregulatory سیاست است که نمایشگاه یک الگوی سازگار

 • کلید سازمان حفاظت محیط زیست نیروی انسانی موقعیت های برگزار شده توسط شرکت مقامات لابی و وکلا. در سازمان حفاظت محیط زیست نزدیک به نیمی از سیاسی انتصاب استخدام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال روابط قوی برای صنایع تنظیم شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست با توجه به تحقیقات توسط آسوشیتد پرس. حدود یک سوم از این سازمان حفاظت محیط زیست منصوب – از جمله زمان مدیر – قبلا به عنوان ثبت نام لابی یا وکلا برای سوخت های فسیلی, شرکت, تولید کنندگان مواد شیمیایی و یا دیگر شرکت های بزرگ مشتریان. زیست محیطی یکپارچگی پروژه فراهم می کند و پروفیل از تعدادی از کلید تهمت انتصاب و روابط خود را به شرکت های بزرگ که در حال تنظیم شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست. این نباید تعجب آور باشد. با توجه به مرکز پاسخگو سیاست, انرژی/بخش منابع طبیعی سرمایه گذاری $1.28 میلیارد دلار در هزینه های مبارزات انتخاباتی از 1990-2020 – 73% که رفته به جمهوری خواهان. این صنعت نیز سرمایه گذاری $6.4 میلیارد دلار در لابی از 1998-2020. این تنظیم شده است بسیار سودآور برای صنایع تنظیم شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست و همچنین به عنوان کسب و کار بزرگ و میلیاردر اهدا کنندگان به طور کلی.
 • شرکت های دیکته کردن سیاست های سازمان حفاظت محیط زیست. به عنوان تجزیه و تحلیل قبلی روشن می سازد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال توصیه های ساخته شده توسط شرکت های که در حال تنظیم شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست توصیه های برای دوده جیوه و دی اکسید کربن از نزدیک منعکس نگرانی های شرکت های بزرگ. بعلاوه تصمیم به تعلیق اجرای و نظارت به دنبال توصیه های عمده شرکت های بزرگ تامین می شود فکر می کنم تانک.
 • اولویت سود در طول زندگی است. به عنوان توضیح داده شده evisceration فقط سه زیست محیطی حمایت پوشش دوده جیوه و دی اکسید کربن منجر به 245,500 قابل پیشگیری مرگ و میر بیش از یک دوره ده ساله. مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست منصوب همچنین موظف اند که سازمان حفاظت محیط زیست کارکنان بی ارزش زندگی انسان در حالی که ارزش نهادن به سود هنگام انجام هزینه تجزیه و تحلیل سود برای تعیین استانداردهای زیست محیطی. نتیجه آشکار: استانداردهای زیست محیطی است که قرار است برای محافظت از جان انسان ها در حال تغییر به ضرر زندگی انسان و افزایش سود.

هنوز همه گیر به ما نشان داده است که وجود دارد یک جایگزین برای این شرکت ارزش: مردم را به رفتن به طول های بزرگ به اولویت بندی زندگی بیش از سود; رفاه بسیاری از علاقه ویژه ای از چند و جامعه و همبستگی بیش از خود علاقه و حرص و آز. در زندگی روزمره ما و در رسانه ها ما را ببینید که چگونه بسیاری از مردم در حال کمک به دیگران; چگونه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و حمایت از کارکنان در حال قرار دادن خود در معرض خطر توسط درمان افرادی که بیمار هستند و چگونه کم کارگران پرداخت می شود بدون مزایای قرار دادن خود در معرض خطر با ارائه خدمات ضروری است. این فقط یک مبارزه بین شرکت ها و کارگران; وال استریت در مقابل خیابان اصلی. این یک مبارزه بر سر ارزش ها است. ما بازگشت به ارزش های سود منافع خود و حرص و زمانی که این بیماری همه گیر محو خواهد شد و یا ما قادر به ترویج ارزش های زندگی رفاه و بسیاری از اهمیت جامعه و همبستگی?

تغییر در ارزش ها و اولویت ها را نه فقط اتفاق می افتد – برتری سود بیش از مردم است که از پایین به خط موضوع برای شرکت های خود را به متحدان سیاسی و راست گرا که گرایش پردازان. شرکت ها و میلیاردر اهدا کنندگان باید توانایی برای تحمیل ارزش های خود را از طریق یک سیستم قانونی با فساد که در آنها تسلط ما کل اقتصاد سیاسی و فرهنگ است. ارزش های خود را تبدیل به مدون در تصویب قوانین توسط سیاستمداران آنها خرید توسط سرمایه گذاری میلیاردها دلار در کمک های مبارزات انتخاباتی, لابی, قضایی, قرار ملاقات رسانه ها و کل ما سرگرمی/فرهنگی میباشد. آن را قانونی و سودآور برای شرکت های بزرگ به آسیب و کشتن هزاران نفر تضعیف حمایت هوایی که تنفس می کنیم و آبی که می نوشند; حفظ ناامن محل کار; خرد شبکه امنیت اجتماعی برای ارائه کسب و کار با بیشتر کاهش مالیات; تضعیف اتحادیه های کارگری و توانایی کارگران برای مبارزه با عقب و در و در. این سیستم ارزش تراوش به فرهنگ ما. این کاملی توسط این بیانیه که در پدرخوانده پس از تصمیم به قتل کسی – “این فقط کسب و کار هیچ چیز شخصی است.” به عنوان اگر کشتن کسی نیست و شخصی است که می توان آن را معاف صرفا به دلیل آن را به یک کسب و کار سودآور معامله. تغییر در ارزش هایی که اولویت زندگی بیش از سود نیاز به نه تنها یک تغییر در انتخاب های ساخته شده توسط افراد بلکه یک تغییر در کل ما سیاسی اقتصادی سیستم. چنین تحولی تنها رخ می دهد از طریق یک قوی مترقی جنبش که به طور مستقیم در برابر قدرت شرکت های بزرگ, اولویت ها و ارزش ها. در مقاله قبلی من به بررسی برخی از مراحل است که به نظر من لازم را برای توسعه چنین جنبش است.

این یک چالش دلهره آور – اما ما واقعا نمی باید یک انتخاب است. این است که به ما در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im