صنعت موسیقی قانونگذاران اتحادیه توافق بر وصله پینه کردن به AB5

کالیفرنیا صنعت موسیقی رسیده است سخت مبارزه با توافق قانونگذاران دولت و اتحادیه های کارگری در مجمع 5 لایحه اصلاحات است که دوباره اجازه می دهد تا حرفه ای ترین به کار به عنوان پیمانکاران مستقل.

Assemblywoman Lorena گونزالس D-San Diego, نویسنده AB5 با حمایت از اتحادیه منافع. این لایحه طراحی شده برای حفاظت از حقوق کارگران با تغییر وضعیت خود از پیمانکاران مستقل به کارکنان است که می توان آنها را از منافع و حمایت از آنها در غیر این صورت نمی خواهد که.

اما این قانون تا به حال اثر معکوس بر روی انواع خود اشتغالی کارگران و هیچ کدام اند بیشتر منفی نهفته از نوازندگان.

قبل از AB5, نوازندگان, خوانندگان و ترانه سرایان که انجام شده در یک باشگاه در نظر گرفته شدند و خود اشتغالی. اما این قانون طبقهبندی آنها به عنوان کارمند مستقیم از محل برگزاری. بنابراین به جای به سادگی نوشتن یک چک به پرداخت هنرمندان, باشگاه صاحبان مجبور به صدور فرم W2 برای هر بازیکن در حالی که همچنین ارائه انواع حمایت اعم از بیمه بیکاری و تامین اجتماعی مزایای بیمه از کار افتادگی و جبران خسارت کارگران پوشش.

یک هنرمند که استخدام پشتیبان نوازندگان نیز می تواند به عنوان یک کارفرما از آن دسته از بازیکنان و مجبور به ارائه آنها را با همان مزایا و حمایت.

بسیاری از باشگاه صاحبان نمی خواهید به شانه هزینه های اضافی و نوار قرمز به طوری که آنها را متوقف ارائه سرگرمی زندگی می کنند با قرار دادن نمرات از نوازندگان ، این لایحه ایجاد شده مشابه امواج برای نمرات از دیگران در این صنعت است.

انتظار اصلاحات به AB5 اعلام شده توسط گونزالس در کنار مجمع رهبر اکثریت ایان کالدرون D-آمریکا در نظر گرفته خواهد شد که مجلس قانونگذاری ایالتی که آن را reconvenes.

“همه ما امیدواریم که برای یک فوریت اندازه گیری” گفت: خواننده/ترانه سرا Ari Herstand که شدیم کالیفرنیا مستقل موسیقی حرفه ای ایران به معاف نوازندگان از محدودیت های AB5. “که فقط اتفاق می افتد اگر شما دو سوم رای از هر دو مجلس نمایندگان و سنا. اما اگر شما فراموش کنید که آن را می رود به اثر بلافاصله.”

میچ Glazier رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت از انجمن صنعت ضبط آمریکا را تحسین وصله پینه کردن.

“اصلاحات مناسب باریک اثر AB5 روشن است که موسیقی حرفه ای با توجه به طبیعت منحصر به فرد از کسب و کار ما نمی تواند درمان شود به عنوان یک کارفرما در هر زمان آنها همکاری,” او گفت:.

زبان جدید مورد موافقت قرار گرفته و توسط انجمن صنعت ضبط امریکا, آمریکا, انجمن موسیقی مستقل آمریکایی فدراسیون نوازندگان صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران و Teamsters, در میان دیگران.

خوابی

“من تا به حال بسیاری از بی خوابی شبانه به نوازندگان امداد تحت AB5 اما من خوشحال هستم که ما قادر به رسیدن به یک توافق” Herstand گفت. “ما نمی 100 ٪ از آنچه که ما می خواستیم. ما نمی قادر به معاف ارکسترهای کوچک و کوچک جامعه تئاتر محصولات … آنها نمی خواهد تکان دادن بر روی آن است.”

زبان نیز به طور خاص فراهم می کند برای اتحادیه های کارگری برای ادامه به سازماندهی کار ضبط هنرمندان, نوازندگان, خوانندگان و دیگران اطمینان حاصل کرد که در حال حاضر و آینده قراردادهای معامله را همیشه حاکم در کالیفرنیا است.

مجازی جشنواره

Herstand امید به صنعت موسیقی شروع به دوباره بجای اول برگشتن در اواخر تابستان یا اوایل پاییز بسته به اینکه چگونه به سرعت COVID-19 همه گیر است reined در. اما او را در انتظار در اطراف.

“من راه اندازی مجازی UnCancelled جشنواره موسیقی فجر است که بصورت زنده در سراسر جهان برای حمایت از هنرمندان و سالن های موسیقی,” او گفت:. “در اولین هفته و نیم ما تقریبا $100,000. ما از ویژگی های 10 تا 12 هنرمندان در روز است.”

پول ایجاد شد از طریق فروش آنلاین بلیط و راهنمایی برای هنرمندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de