‘خدای من’ می گوید سناتور آمریکایی پس از ویلیام بر اعزام سابقه است نوشته شده توسط برندگان استعاره

“خدای من.”

که اولیه دو کلمه واکنش سناتور. کریس مورفی (D-Conn.) اواخر پنج شنبه شب پس از اخبار CBS پخش مصاحبه با دادستان کل ایالات متحده ویلیام Barr که اعلام کرد که “تاریخ نوشته شده توسط برندگان” وقتی پرسید که چگونه او فکر مورخان خواهد نظر وزارت دادگستری انداختن اتهامات علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین پیش از آن در روز.

به منتقدان مانند مورفی بر پاسخ بود روشن خیانت از استاندارد است که باید تایید توسط وزارت دادگستری و سیستم حقوقی آمریکا.

“کل ایده حاکمیت قانون—که چیزی دادستان کل قرار است به اتهام حمایت—مبتنی بر نتیجه انتخابات نیست mattering وقتی که می آید به بهره برداری از سیستم قانونی” مورفی گفت.

پس از DOJ تصمیم به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین وجود دارد هیچ کمبود خشم کارگردانی در Barr با بسیاری از منتقدان گفت: به نظر می رسد به طور مستقیم تلاش برای کمک به رئیس جمهور سیاسی است.

“Barr همواره عمل به صورت شخصی و سیاسی به نفع رئیس جمهور تهمت به جای انجام وظیفه خود به عنوان رئیس افسر اجرای قانون ایالات متحده گفت:” نوح Bookbinder, مدیر اجرایی, شهروندان مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (خدمه).

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

کارشناسان حقوقی و در عین حال گفت: DOJ مانورهای مربوط به فلین مورد بی سابقه است.

“من شده است به تمرین برای زمان بیشتر از من مراقبت به اعتراف و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این” جولی o’sullivan سابق دادستان فدرال که در حال حاضر تدریس حقوق جزا در دانشگاه جورج تاون گفت:” نیویورک تایمز.

اما Barr انحراف از جمله انتقادات—تحویل با چه هیولایی روزانه مشخص به عنوان “یک لبخند حیله گر”—در طول CBS مصاحبه برانگیخت و حتی بیشتر زنگ.

“سر از آمریکا سیستم عدالت گفت: در حال حاضر عموم وجود دارد که خوب یا بد به جز آنچه که قوی ترین می خواهید. تعریف استبداد ایم” نویسنده و کارگردان آدم استین در پاسخ.

استاد علوم سیاسی Robert E. کلی که می آموزد در دانشگاه ملی پوسان در کره جنوبی گفت: آن را “نیمه ذهن باد که ما معادل وزیر دادگستری است که ممکن است استقبال می کند-حق تاریخنگاری. [نیست] کار خود را به معنای واقعی کلمه مخالف؟”

در آمریکا در همین حال روزنامه نگار و چپ متمایل نویس را دسته پیشنهاد آن را به زمان برای قرار دادن بر نظریه تاریخ و عدالت را به آزمون.

“ما نیاز به پیروزی در ماه نوامبر و نوشتن تاریخ چگونه لایحه بر صرف بقیه عمر خود را در زندان” دسته پکتیا میباشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im