Myles گرت کلیولند براونز نهایی 5-در سال $125m بود فرمت

جولای 14 (UPI) — کلیولند براونز و تمام نرم افزار های دفاعی پایان Myles Garrett در حال بسته شدن در عظیم چندین ساله تمدید قرارداد.

لیگ منابع ESPN گفت: و NFL رسانه ها در روز سه شنبه که گرت نزدیک به امضای پنج سال تمدید به ارزش حدود 125 میلیون دلار با Browns. با توجه به رسانه های معامله نیست انجام نشده است اما دو طرف در نزدیکی یک توافق است.

تبلیغات

Garrett, 24, است انتظار برای امضای تمدید قرارداد به عنوان اوایل به عنوان شنبه ، با توجه به ESPN, نرم افزار کاسه دفاعی lineman گذشت فیزیکی شنبه.

پسوند — است که به ارزش کل حدود 144 میلیون بیش از هفت سال — را گرت بالاترین-پرداخت غیر کارفرمایی در لیگ بیش از Chicago Bears ستاره خلیل ماک (23 میلیون دلار) در میانگین سالانه حقوق و دستمزد. گرت وارد این فصل با دو سال در سمت چپ خود rookie معامله پس از براونز برداشت پنجم-سال گزینه است.

معامله را گرت تحت قرارداد در کلیولند از طریق 2026 فصل است. با توجه به NFL, رسانه, فرمت شامل 50 میلیون دلار به طور کامل تضمین شده در ثبت و 100 میلیون دلار و در مجموع تضمین می کند.

گرت ثبت 10 کیسه در 10 بازی فصل گذشته بود اما او به حالت تعلیق شش نهایی مسابقات پس از ضربه Pittsburgh Steelers کارفرمایی ماسون رودلف با کلاه خود را در طی یک زد و خورد در پایان خود را Nov. 14 بازی. NFL ابقاء گرت زودتر این فصل.

این Browns انتخاب گرت با شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 2017 پیش نویس NFL از Texas A&M. او بریده 30.5, کیسه و کیسه و شش مجبور گیر میکنه در 37 بازی های حرفه ای در کلیولند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>