N. y. AG خواستار گسترده پلیس اصلاحات در پاسخ به اعتراضات

جولای 8 (UPI) — هفته بعد از درگیری با پلیس-درگیر قتل جورج فلوید, New York دادستان کل Letitia James به نام برای اصلاحات فراگیر از اداره پلیس نیویورک در یک گزارش جدید حاکی عمومی دیگر ایمان خود را در اجرای قانون است.

منتشر شده چهارشنبه 57-صفحه اولیه گزارش توسط James’ به NYPD پاسخ به اعتراضات که فوران پس از روز یادبود کشتار فلوید در بر داشت: “روشن است که واقعی و معنی دار اصلاحات نمی توانید صبر کنید.”

تبلیغات

“در حالی که تحقیقات ما همچنان در حال انجام و پس از 30 روز از موشکافی شدید آن است که غیر ممکن است به انکار است که بسیاری از نیویورکی ها از دست داده اند ایمان در اجرای قانون” جیمز گفت: در بیانیه ای همراه با گزارش. “ما باید پل غیر قابل انکار شکاف بین پلیس و مردم و این گزارش مقدماتی و توصیه ها شامل یک گام مهم رو به جلو است.”

در گزارش دادستانی کل گفت: آن را دریافت 1,300 شکایات مربوط به پلیس رفتار در طول اعتراض بسیاری از آنها ادعا NYPD افسران استفاده از نیروی بیش از حد از جمله استفاده بی رویه از باتوم و اسپری فلفل و brandishing از سلاح گرم در تظاهرات و همچنین هل دادن وسایل نقلیه و یا دوچرخه سواری به تظاهر کنندگان.

مناطق دیگر از نگرانی شامل NYPD استفاده از اصطلاح kettling تاکتیک که در آن افسران فراگیر و جلوگیری از معترضان از خروج از یک منطقه خاص است که اغلب منجر به درگیری های خشونت آمیز بین دو طرف; افسران’ درمان مطبوعات قانونی ناظران و مقامات منتخب و ضروری کارگران و به طور کلی بازداشت شیوه به عنوان به خوبی به عنوان و شیوه های دیگر که جامعه را مختل اعتماد مانند پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی در طول تظاهرات در میان یک بیماری همه گیر.

تبلیغات

در این گزارش جیمز تماس برای یک سری از تغییرات سیستمیک است که وزارت امور خارجه و NYPD باید در نظر بگیرید برای درمان نگرانی عمومی از جمله طراحی مجدد نقش پلیس در شهر نیویورک بیان کرد اجرای قانون بودن “عملا پاسخ” به بیماری روانی بی خانمانی و ایمنی مدرسه باید تغییر کند.

این گزارش خواستار شفاف کمیسیون با کارکنان تمام وقت و منابع تشکیل می شود برای تعیین بهترین راه رو به جلو در جایگزینی مسلح افسران از این حالات تخصصی و حرفه ای.

جرایم جزئی نیز باید جرمزدایی به منفی آن را کاهش دهد تماس با پلیس به ویژه در میان جوامع رنگ آن را گفت.

یکی دیگر از فراگیر تغییر توصیه می شود برای افزایش ورودی عمومی و نظارت پلیس و سیاست های رهبری از طریق یک کمیسیون است که باید “نامحدود” دسترسی به سوابق و تصویب بودجه آن است.

“NYPD باید تحت نظارت یک کمیسیون است که اختیار استخدام و آتش NYPD رهبری از جمله کمیساریای” این گزارش گفت:.

این نیرو نیز باید به دنبال ورودی عمومی در قوانین این تغییرات از پیاده سازی از بین بردن این یک جانبه قدرت از کمیسر پلیس آن را گفت.

در مورد نظارت و انضباطی مسائل یک سیستم مستقل از NYPD باید ایجاد شده در این گزارش گفت: بیان غیر نظامی بررسی هیئت مدیره باید گسترش یافته و مجاز به نهایی انضباطی قدرت در میان دیگر تغییرات است.

“پلیس باید پلیس خود را — دوره” او به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “به همین دلیل است که یکی از این آژانس تحت درمان خیلی متفاوت از همه دیگران است؟”

بر اساس این گزارش 2,087 دستگیری ساخته شده بودند در تظاهرات بین 28 ماه مه و ژوئن 7 که مردم سفید اختصاص 44 درصد مردم سیاه و سفید برای 39 درصد و Latinos اختصاص 13 درصد است. اما سیاه و لاتین معترضان با متهم جنایت, جنایت در 16 درصد و 8 درصد بود در حالی که کمتر از 4 درصد از سفید تظاهرکنندگان مواجه میکند.

تبلیغات

اکثریت قریب به اتفاق کسانی که متهم به جنایات رخ داده در نزدیکی شروع اعتراضات در مارس 31 هنگامی که وجود دارد گسترده “غارت کسب و کار” در این گزارش گفت: در حالی که اکثریت قریب به اتفاق بازداشت رخ داده است بین ماه های ژوئن 2-6 زمانی که حکومت نظامی بود در محل نشان می دهد که آن را یک راننده قابل توجهی از دستگیری.

این گزارش به سفارش توسط رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو پس از تظاهرات فوران در سراسر کشور از جمله شهر نیویورک پس از فلوید, گزارشی مرد کشته شد, یک افسر پلیس است.

تصویری از دستگیری نشان دادن درک چوین — که پس از کار اخراج شده از مینیاپولیس اداره پلیس و در حال حاضر چهره های قتل و طرح اتهامات — با زانو خود را در Floyd گردن برای تقریبا 9 دقیقه مشتعل خشم نهفته در سراسر کشور پس از یک سری از مشخصات بالا حوادث افسر پلیس سفید کشتن سیاه مظنون است.

جیمز گفت: یک مطلب دقیق و گزارش نهایی منتشر خواهد شد پس از تحقیقات خود را به اتمام است.

“ما باید شروع به کار سخت re-بررسی نقش پلیس در جامعه و حصول اطمینان وجود دارد که مکانیزم برای نظارت و پاسخگویی و ورودی” جیمز گفت. “پیشرفت امکان پذیر است, اما, اول, تغییر و مسئولیت پذیری نیاز دارد.”

این گزارش پس از شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد در اواخر ماه ژوئن که او و شورای شهر در حال توافق بر برنامه ریزی برای کاهش 1 میلیارد دلار از NYPD بودجه و هدایت منابع مالی به جوامع از رنگ.

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de