N. y. رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو تشریح معیارهای دولت برای بازگشایی

مارس 4 (UPI) — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: وجود خواهد داشت یک چک لیست از معیارهای مختلف شهرستانها در دولت باید به بازگشایی اقتصاد خود را در حال حاضر که بدترین coronavirus بحران گذشته است.

فرماندار گفت: همه آمار و ارقام هنوز هم در کاهش نیویورک — new موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

در جلسه توجیهی روزانه در روچستر کومو گزارش بدترین جدید مرگ و میر ناشی از اواخر ماه مارس و گفت: آنها پایین 70 درصد از اوج در اوایل ماه آوریل.

هنگامی که او خاموش منظور منقضی مارس 15, او گفت: reopenings اتفاق خواهد افتاد در زمان های مختلف در مناطق مختلف اما همه آنها باید با یک لیست از چند مورد نیاز است.

معیار این است که آنها باید 14 روز کاهش در هر دو بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر پایین نرخ جدید پذیرش 30 درصد میزان فرصت های شغلی در بیمارستان ها حداقل 30 درصد از تخت ICU باید در دسترس باشد و هر منطقه باید حداقل 30 قرارداد ردیاب در هر 100 ، 000 نفر.

“مناطق می توانید شروع به بازگشایی و انجام خود را تجزیه و تحلیل, اما این واقعیت است که آنها باید در جای خود به آن را انجام دهد” کومو گفت.

قبلا نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهر به “یک روز عالی” با توجه به کلید آمار روزانه. کمتر از 100 بيمار بستری شده در یکشنبه وجود دارد و همچنین ثابت کاهش در تعداد بيماران بستری و درصد مثبت شد.

“این نوع از روز ما شده اند در انتظار برای او گفت:” اصرار نیویورکی به مقاومت در برابر وسوسه به خود را رها گارد میان گرمایش آب و هوا.

شهردار گفت: در شهر نیویورک آغاز شده و این هفته با عرضه کافی از دنده محافظ برای اولین بار از ماه مارس و اعلام کرد 5 میلیون غیر پزشکی ماسک و 2.5 میلیون پارچه پوشش صورت خواهد بود دست از سراسر شهر بود.

در سراسر کشور وجود داشته است 1.16 موارد و 67,800 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر شروع شد و با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. شده اند وجود دارد 180,000 بهبود.

در نیوجرسی که تا به حال 127,000 موارد رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی گفت: مدارس بسته خواهد ماند برای بقیه 2019-20 سال تحصیلی.

مورفی گفت: حرکت ساخته شده بود به “حفاظت از سلامت فرزندان ما, ما مربیان و خانواده خود را.

“هدایت ایمنی و علم این است که بهترین روش عمل.”

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد برخی از کسب و کار از جمله لباس, فروشگاه گل, کتابفروشی ها و لوازم ورزشی فروشگاه ها خواهد بود قادر به بازگشایی با منظقه انتخاب کنید تا آغاز روز جمعه است.

“ما در حال ورود به مرحله بعدی این هفته … با تغییرات ما اجازه خواهد داد که خرده فروشی شروع به فعالیت در سراسر طیف او گفت:” در طول یک کنفرانس مطبوعاتی. “این یک نشانه مثبت است و آن را اتفاق افتاده است تنها به یک دلیل: این داده ها می گوید این می تواند اتفاق می افتد.”

Newsom روشن است که این تغییر فاز دوم دولت بازگشایی طرح شامل کسب و کار دفاتر نشسته ناهار خوری در رستوران ها و مراکز خرید.

“ما اجازه خواهد داد که جنبش اضافی از طریق فاز دو که شامل چشم انداز رستوران با تغییرات باز, مهمان نوازی به طور گسترده تر باز دوباره با اصلاح,” او گفت:.

در فلوریدا در انتخابات گفت: یک سوم اعضای خدمه از واحه دریاها کشتی کروز درگذشت از ویروس. کارلو Baluran از فیلیپین, کشته در یک Broward County بیمارستان.

نه خدمه تخلیه شدند به جنوب فلوریدا بیمارستان در اواخر ماه مارس و پس از تست مثبت است. دو نفر از فیلیپین و اندونزی مرده بود پیش از آن.

فلوریدا کسب و کار و پارک ها اجازه داده شد به بازگشایی دوشنبه تحت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ چند مرحله طرح به جز برای کسانی که به واقع در میامی شهری که در آن بسیاری از دولت موارد گزارش شده است.

ساحل میامی بسته شده است محبوب South Pointe پارک تا اطلاع ثانوی با توجه به آنچه گفته شده است عدم رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. پارک رنجرز صادر شده بیش از 7000 کلامی هشدارهای بیش از آخر هفته بیشتر برای عدم پوشش صورت.

در دیترویت شهردار مایک دوگان تبلیغ پیشرفت در غلبه بر بحران.

“ما COVID-19 مرگ و میر انداختن سریع تر از تقریبا هر [دیگر] شهرستان در کشور است,” او گفت:. “ما هنوز راه برای رفتن است اما این اعداد امیدوار کننده نشان می دهد که تست و اجتماعی فاصله کار می کند.”

دوگان گفت: کمتر از 200 فوت در این شهرستان در هفته گذشته کاهش قابل توجهی از قبل دو هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im