N. y. برای گسترش COVID-19 تست کم درآمد جوامع اقلیت Gov. کومو می گوید

مارس 9 (UPI) — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز شنبه گفت دولت قصد دارد به گسترش COVID-19 تست کم درآمد و اقلیت.

دولت با همکاری Northwell بهداشت برای راه اندازی 22 موقت تست سایت در کلیساها ،

روز جمعه به تنهایی 226 نیویورک درگذشت, او گفت:, و اضافه کرد که محله بالا سیاه پوست و لاتین جمعیت شده اند به طور نامتناسبی نهفته است.

افراد 65سال به افرادی که زندگی می کنند در خانه های سالمندان و افراد در همه سنین با زمینه ای شرایط پزشکی هستند در معرض خطر بالاتر برای بیماری شدید با توجه به مراکز کنترل بیماری.

علاوه بر این کومو اعلام کرد که سه فرزند خود در نیویورک در حال حاضر از درگذشت ممکن است COVID-19 عوارض.

این هفته 73 کودکان در دولت تا به حال علائم شبیه به کاوازاکی بیماری و سندرم شوک سمی که شواهد نشان دیده می شود در کودکان مبتلا به COVID-19.

“در حالی که نادر ما شاهد برخی از موارد که در آن کودکان مبتلا COVID ویروس می تواند تبدیل به بیمار با علایم مشابه به بيماری کاوازاکی یا شوک سمی مانند سندرم که به معنای واقعی کلمه باعث التهاب در رگ های خونی” کومو گفت.

نیویورک همچنان به رهبری ملت با 335,804 موارد و 26,358 مرگ و میر به گفته نیویورک تایمز در پایگاه داده.

نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن باقی می ماند در مستند با خاموش کردن سفارشات در محل.

در نیویورک کومو گذاشته است یک طرح برای برخی از فروشگاه های خرده فروشی برای بازگشایی, برای منظقه وانت با جمعه بعدی. کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مشابه گفت: دولت می تواند حرکت به سوی بازگشایی.

کالیفرنیا 64,992 مورد تأیید و 2,679 مرگ و میر.

دورتر در شمال واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق پایان ماه مه و اضافه کرد که او اجازه می دهد برخی از حوزه های قضایی محلی به درخواست دولت برای محدود دهانه.

دولت 17,537 مورد تأیید و 915 مرگ و میر.

نیوجرسی اقامت در خانه سفارش مجموعه به پایان می رسد ژوئن 5. رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: بازگشایی طرح شامل افزایش تست که می تواند اتفاق می افتد در پایان ممکن است.

نیوجرسی است 135,454 موارد و 8,952 مرگ و میر.

دولت دیگر مستندات منجر به جنگ حقوقی.

روز جمعه دو فدرال قضات در کنتاکی با صدور احکام به نفع کنتاکی کلیساها باز برای فرد ،

کنتاکی گزارش 6,298 COVID-19 موارد و 304 مرگ و میر.

در داکوتای جنوبی بالقوه نبرد قانونی به نظر می رسد دم.

رژیم صهیونیستی. کریستی Noem دستور داده است تا دو سو قبایل را به پایین بزرگراه بازرسی طراحی شده برای مقابله با کروناویروس در سرزمین های قبیله ای به عنوان ایالات متحده مرگ و میر از این ویروس آمار 77,000.

Noem نامه های ارسالی جمعه به رئیس هارولد Frazier از چینن رودخانه سو قبیله و رئیس جمهور خرس دونده از Ogala سو قبیله دفتر فرماندار در بیانیه ای گفت. هر دو نامه گفت که بازرسی باید برداشته شود ظرف 48 ساعت و یا آنها می تواند خطر اقدام قانونی.

“ما در حال قوی ترین زمانی که ما با هم کار کنند; این شامل ما نبرد در برابر COVID-19,” Noem در بیانیه ای گفت:. “من درخواست که قبایل بلافاصله متوقف و یا تداخل با تنظیم ترافیک در آمریکا و بزرگراه های ایالتی و حذف تمام سفر از پست های بازرسی.”

در آوریل 8, وزارت کشور اداره امور هند با صدور نامه که گفت: قبایل می تواند به طور موقت یا محدود کردن دسترسی به سرزمین های قبیله ای برای بهداشت عمومی و اهداف ایمنی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“این یادداشت روشن می سازد که قبایل باید با مشورت ایالت داکوتای جنوبی و ورود به یک توافق با دولت قبل از بسته شدن یا محدود کردن سفر در دولت و یا بزرگراه های ایالات متحده” با توجه به فرمانداری.

این شایانی رودخانه سو قبیله آغاز بازرسی آوریل 2 به توقف خارج از دولت-بازدید کنندگان و غیر قبیله ای اعضا از گسترش coronavirus در سرزمین های قبیله ای سریع شهر مجله گزارش شده است.

داکوتای جنوبی ساکنان اجازه داده شد برای عبور از پست های بازرسی, اما دیگران تا به حال به ارائه مدرک قبایل عضویت و یا اقامت در رزرو.

“ما نمی خواهد عذرخواهی برای اینکه یک جزیره امن در دریای عدم قطعیت و مرگ” Frazier در بیانیه ای گفت در پاسخ به Noem نامه.

فریزر بیشتر ذکر شده در بیانیه خود ماده 16 سال 1868 Ft. لرمی پیمان در پاسخ.

معاهده “تصریح می کند و موافق است که هیچ فرد سفید و یا افراد مجاز خواهد بود تا پس از حل و فصل و یا اشغال به هر بخشی از همان; و یا بدون اجازه از سرخپوستان برای اولین بار تا به حال به دست آمده و به تصویب از طریق همان” Frazier گفت.

“من کاملا موافقم که ما نیاز به کار با هم در طول این زمان بحران با این حال شما همچنان به دخالت در تلاش های ما برای انجام آنچه علم و حقایق دیکته به طور جدی تضعیف توانایی ما برای محافظت از هر کس برای رزرو,” او اضافه شده است.

این Ogala سو قبیله آغاز بازرسی در اراضی خود را در اواسط ماه مارس برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“ما علاقه مند می شود در نشسته به یادگیری حقوقی, مبانی نظری تهاجمی اظهارات گفت:” تعقیب آهن چشم سخنگوی قبیله رئیس جمهور در پاسخ به فرماندار نامه. “آنها می نشستن و صحبت کردن با ما مانند انسان اما آنها که نمی کنند. آنها ما را تهدید می کند با خشونت و یا حقوقی اتهامات عنوان شده علیه.”

داکوتای جنوبی, وزارت بهداشت گزارش کرده است 3,144 COVID-19 مورد و 31 و میر ناشی از ویروس است. بخش جمعیتی در نژاد/قومیت نشان می دهد که بیش از 150 مورد — و یا 5 درصد — در حال بومی آمریکایی است.

در ضمن بیشتر در جنوب این ملت ناواهو است که خرید و فروش با خود شیوع ویروس. وجود دارد 119 موارد جدید جمعه با مجموع 2,876 موارد و 96 مرگ و میر با توجه به بیانیه ای.

نزدیکی شهر گالوپ, N. M. نیز تمدید اضطراری اعلام از طریق پنج شنبه که بدان معنی است که کسب و کار ادامه خواهد داد بسته شده و تنها دو نفر ممکن است در سفر با هم در یک ماشین و ساکنان باید در خانه باقی می ماند به جز اورژانس جلسات از طریق پنج شنبه.

گالوپ است بخشداری McKinley شهرستان است که حدود 4 درصد از جمعیت این ایالت اما حدود 30 درصد از دولت COVID-19 موارد است.

در هفته گذشته در مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل گریشام دستور داد تمام جاده ها به داخل و خارج از گالوپ تعطیل به دلیل “گسترش مهار نشده” از این ویروس وجود دارد.

پلیس در ادامه به اجرای اضطراری نظم و بسته شدن جاده.

جدید مکزیک 4,673 موارد COVID-19 و 181 مرگ و میر.

در سراسر کشور حدود 1.3 میلیون نفر و بیش از 77,000 مرگ گزارش شده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

جهان در حرکت به بازگشایی میان COVID-19 همه گیر

نخست وزیر بوریس جانسون, claps, خارج, خیابان داونینگ لندن برای نشان دادن حمایت خود را برای کلید کارگران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 7. پزشکان منتشر جانسون از بخش مراقبت ويژه در اواسط ماه آوریل پس از او حدود یک هفته در بیمارستان با COVID-19 عکس هوگو Philpott/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im