NAIA می رسد دو سال همکاری با NFL برای راه اندازی زنان پرچم فوتبال

مارس 4 (UPI) — زنان پرچم فوتبال را تبدیل به یک تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزش برای NAIA مدارس تا سال 2021 پس از این سازمان اعلام کرد دو سال همکاری با NFL و حاکم شانزه تجربه است.

با پشتیبانی از NFL و حاکم شانزه تجارب (RCX), NAIA کار خواهد کرد برای توسعه زیرساخت های لیگ و عملیات برای اولین زنان پرچم رقابت های فوتبال توسط اداره دانشگاهی انجمن دو و میدانی.

“فوتبال برای همه” NFL معاون اجرایی رئیس جمهور از فوتبال عملیات Troy وینسنت در بیانیه ای گفت شنبه. “این پیشگامانه و تاریخی مشترک سرمایه گذاری را فراهم می کند فرصت برای ارزش های سرگرم کننده و محیط رقابتی از فوتبال لذت می برد به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزشی توسط دانشجویان-ورزشکاران حضور NAIA موسسات در سراسر امریکا است.”

NAIA میزبان اولین نمایشگاه باز به زن فوتبال ورزشکاران در اواخر تابستان یا اوایل پاییز این سال است. اولین رقابتی فصل انتظار برگزار می شود در بهار 2021.

“افزایش مشارکت زنان در پرچم فوتبال شده است یک اولویت برای NFL پرچم” RCX رئیس جمهور و مدیر کل Izell ریس گفت. “توسط teaming تا با NAIA ما قادر به ایجاد فرصت های بیشتر برای زنان جوان برای ادامه ورزش آنها را دوست دارم و به طور بالقوه دریافت بورسیه برای ادامه تحصیل و رقابت در سطح بعدی.”

NAIA برگزار خواهد شد نوظهور ورزش و یا دعوتی قهرمانی در بهار سال 2022. ظهور ورزش در NAIA تعریف شده است که حداقل 15 مدارس شرکت کننده در حالی که یک دعوتی است حداقل 25. ورزش باید حداقل 40 نهادهای شرکت کننده در نظر گرفته شود به صورت کامل قهرمانی وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im