نانسی پلوسی رئیس جمهور خواستار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اجرای دفاع تولید عمل

جولای 15 (UPI) — مجلس نانسی پلوسی روز چهارشنبه در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اجرای دفاع تولید اقدام به ارائه تجهیزات به بازگشایی مدارس و کسب و کار.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه پلوسی D-کالیفرنیا گفت: تهمت باید پیاده سازی اندازه گیری برای افزایش تولید از تجهیزات حفاظت فردی و تجهیزات تست اجازه می دهد تا مدارس و کسب و کار برای بازگشایی با خیال راحت.

تبلیغات

“اگر ما می خواهیم برای باز کردن اقتصاد ما و در حال حاضر اگر ما می خواهیم برای باز کردن ما و مدارس ما باید به تست ما را به قضاوت و بنابراین ما نیاز به تجهیزات و ما نیز نیاز به PPE,” او گفت:.

او همچنین گفت: گسترش و توسعه انقضای مزایای بیکاری ممکن است بستگی به اندازه پرداخت های مستقیم ارسال به آمریکایی ها در آینده COVID-19 امداد لایحه.

پلوسی گفت: دموکرات ها را به همکاری با جمهوری خواهان برای تعیین چه مقدار از آنها در حال حاضر به ارائه مستقیم پرداخت و با اشاره به “سه رکن” از 3 تریلیون دلار قهرمانان با تصویب قانون توسط مجلس است.

“آن ستون است در مورد قرار دادن پول به جیب مردم آمریکا است. یک تکه از آن است که بیمه بیکاری و سود شما در حال صحبت کردن در مورد و بخش دیگری از آن است که ما چگونه قرار دادن پرداخت های مستقیم به خانواده ها گفت:” پلوسی. “بنابراین ما دیدن آنچه که کل بسته به نظر می رسد.”

قهرمانان قانون را فراهم دور دوم پرداخت های مستقیم تا 1200 $برای افراد و $2,400 مشترک filers اما رهبر جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل پیشنهاد کرده تنها توزیع پول به مردم که درآمد کمتر از $40,000 یک سال است که پلوسی به چالش کشیده است.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از خانواده ها بسته به اندازه از خانواده و بسیاری از چیزهای مختلف است که $40,000 را باید توضیح داد و توجیه کرد و بقیه” او گفت: هفته گذشته است. “اما من فکر می کنم خانواده های ساخت بیش از $40,000 احتمالا نیاز به کمک. دوباره فقط بسته به وضعیت خانواده.”

مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه گفت: در این مرحله بعد از coronavirus امداد تمرکز بر ارائه کمک های مالی به مدارس به عنوان آنها آماده برای باز کردن در میان موجی موارد در برخی از نقاط کشور است.

“وجود دارد رفتن به یک سنگین تاکید در لایحه من قصد دارم به آشکار شدن در هفته آینده در آموزش و پرورش است. من می دانم آن هزینه خواهد شد,” او گفت:. “ما نیاز به پیدا کردن یک راه برای با خیال راحت بازگشت به کار و ما احساس من احساس می کنم مانند دولت فدرال را به بازی یک مالی نقش مهمی در کمک به ایجاد که ممکن است.”

مک کانل مانند تهمت و خیلی از دولت تأکید کرد که مهم است که برای کودکان به بازگشت به فرد در آموزش, حتی اگر برخی از مدارس از جمله کالیفرنیا لس آنجلس و سن دیگو مناطق در حال حاضر اعلام کرد قصد دارد برای شروع با فقط آنلاین آموزش.

“ما نمی توانیم یک کشور عادی مگر اینکه بچه ها در مدرسه هستند,” او گفت:. “و البته که تاثیر شغل خود را به خاطر بچه ها و مدرسه و شغل های به هم پیوسته در هر راه. به دلیل تاثیر آن بر پدر و مادر هر دو به عقب بر گردیم به کار می کنند اگر بچه ها در خانه هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>