نانسی کارگر, Salt Lake County اولین شهردار می میرد 79

سالت لیک سیتی — نانسی کارگر, Salt Lake County اولین شهردار درگذشت اعضای خانواده می گویند.

کارگر 79 درگذشت مسالمت آمیز 3 مه در سنت جورج خانه با توجه به اگهی در گذشت. علت مرگ منتشر شد.

پس از خدمت به عنوان سالت لیک کانتی را ضبط و برای شش سال کارگر انتخاب شد به عنوان شهرستان اولین و تنها جمهوری خواه شهردار در سال 2001. او خدمت تا سپتامبر 2004.

او در مواجهه جنجال در پایان مدت او زمانی که به عنوان شهردار سالت لیک کانتی دادستان منطقه دیوید Yocom متهم به جرم سوء استفاده از پول مردم بر استخدام دو کارمند بودند که پرداخت توسط دپارتمان کار می کرد اما در پسران و دختران باشگاه از جنوب دره تحت نظارت جهانی ،

کارگر حامیان معتقد است که این اتهام بود که با انگیزه های سیاسی. Yocom حفظ سیاست هیچ نقشی در تصمیم خود به پرونده اتهامات جنایی علیه شهردار سابق.

او تبرئه شد در فوریه سال 2005 پس از بیش از هفت ماه بررسی است. او مجبور شده بودند به قرار داده می شود در مرخصی اداری از شهردار در مصیبت او انصراف از انتخاب مجدد پیشنهاد برای مبارزه با اتهامات و جان سالم به در شش روز محاکمه که در آن هیئت منصفه اعلام کرد او گناه نیست.

کارگر گفت: پس از آن او را شکست خود حکومت و اشک ریختن او تبرئه شد.

“من باید یک حکومت چپ بیش از دوران کودکی من: شما اجازه ندهید که آنها را ببینید شما عرق و شما هرگز به آنها اجازه دیدن شما گریه,” او گفت: Deseret News پس از محاکمه.

چند ماه بعد او گفت: “همه ما می توانید از طریق آن گفت:” این عادلانه نیست, اما شما فقط لرزش آن را خاموش و با نگه داشتن رفتن. من در حال حاضر احساس خوب. من فقط با وسواس محاکمه برای مدت طولانی. من احساس می کنم توجیه.”

پس از افتضاح کارگر و سپس در 60s خود پیمانکار مجوز و ادامه داد: کار مشاوره با یک تعداد انگشت شماری از شرکت های مشاوره آنها را در مسائل دولت.

او و همسرش ساخته شده و چه اعضای خانواده به عنوان یک چند دلار شرکت ساخت و ساز کارگر شرکت ساخت و ساز. کارگر نیز منجر شنی اتاق بازرگانی از سال 2006 تا 2010.

خانواده و دوستان برنامه ای برای جمع آوری به پراکندگی خاکستر او را با شوهر مرحوم او را در Cherry Creek, on May 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de