واشنگتن – امروز, trevor trust Pro-Choice امریکا منتشر ویدئو جدید خواستار سناتور سوزان کالینز به صورت مستمر اصرار دارد که برت Kavanaugh را احترام دیوان عالی کشور سابقه به عنوان توجیهی برای تصمیم گیری رای به تایید Kavanaugh به دادگاه و قرار دادن آزادی باروری در معرض خطر است.

در طول Kavanaugh را نامزدی روند و به زمان خود بر روی نیمکت دیابت کالینز به دروغ ادعا کرد که Kavanaugh نه یک تهدید به Roe v. Wade از آنجا که او را “رعایت سابقه.” سناتور. Collins’ هر شکلی و نادرست در مورد Kavanaugh ادعایی احترام به سابقه قرار گرفتند و در عین حال دوباره در اخیر ماه ژوئن خدمات پزشکی LLC v. Russo مورد که در آن او پرهیاهو را نادیده سابقه تعیین شده توسط کل سلامت زن v. Hellerstedt در سال 2016 با رای دادن به حمایت از یک محدود کننده قانون در لوئیزیانا طراحی شده برای تعطیل درمانگاه سقط جنین و عقب باروری آزادی است.

“سوزان کالینز را دوست دارد به تظاهر او را مورد مراقبت و حفاظت از آزادی باروری اما او ساخته شده او را با رنگ های واقعی و شناخته شده است که او تصمیم گیری رای برای قرار دادن شدید ایدئولوگ برت Kavanaugh در دیوان عالی کشور گفت: Ilyse Hogue جمهور از trevor trust Pro-Choice امریکا است. “زنان در مین و سراسر کشور دیدن حق را از طریق او را فریب و تشخیص او حمله ما آزادی های اساسی. این ویدیو به نمایش گذاشته سوزان کالینز’ شل و ول توجیه برای بخشی خود را در قرار دادن Kavanaugh روی نیمکت که در آن او را روشن ساخته تمایل خود را برای سرنگونی سابقه برای به انجام رساندن خود نابکار دستور کار است. او از اعتراضات مردمی از ‘سنت’ اکو مکرر او ادعا می کند که او را “نا امید” در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که او لاستیک-تمبر قضایی خود را نامزد و حاضر به واقع ایستادگی کردن به او. آمده نوامبر, trevor trust اعضای حاصل خواهد شد سوزان کالینز پاسخ برای اقدامات او است.”

رفته به ادامه مطالب

غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز:

در حالی که تغییر ظاهر به عنوان یک حامی آزادی باروری و متحد برای زنان دیابت سوزان کالینز رای به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن دو دیوان عالی کشور نامزد قضات Gorsuch و Kavanaugh با وجود Mainers’ قریب به اتفاق اپوزیسیون به عدالت Kavanaugh را نامزدی در سال 2018 است.

Trevor trust تایید کرده است, سارا گیدئون در تلاش برای سرنگون سوزان کالینز و نمایندگی مین در سنای آمریکا. جدعون به عنوان سخنران در این ایالت مین خانه پس از سال 2016 و اثبات شده است رهبر در مبارزه برای آزادی باروری و مدافع خستگی ناپذیر برای زنان و خانواده در ایالت مین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im